Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Spa Resort Tree of Life

Česká republika, Podkrkonoší, Lázně Bělohrad

Hotel Tree of Life (hlavní fotografie)
  • Hotel Tree of Life (fotografie 2)
  • Hotel Tree of Life (fotografie 3)
  • Hotel Tree of Life (fotografie 4)
  • Hotel Tree of Life (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Zájezd je volný! Vyprodáno
Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Termín 20. 4. (Út)– 22. 4. (Čt)
Délka pobytu 3 dny, 2 noci
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 211397714368
Počasí
10 °C – Déšť
Počasí
10 °C – Déšť
Cena za osobu od 5 290

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Lázně a wellness

Poloha

Tree of Life je moderní čtyřhvězdičkový hotel obklopený čistou přírodou v podhůří Krkonoš. Je postaven na břehu velkého rybníka se stoletou dubovou alejí. S exteriérem je propojen prosklenými kolonádními chodbami, které do všech prostor přivádějí dostatek světla a současně umožňují vstoupit do hotelových zahrad. Čerpá z více než 130leté lázeňské tradice a představuje skvělou příležitost pro regeneraci těla i mysli.

Popis

Restaurace Vernissage, Lobby bar, společenský sál, výtah, konferenční prostory, dětská herna, Wi-Fi připojení v celém hotelu. V areálu lázní dále: minigolf, tenisový kurt, petanque, možnost zapůjčení kola. OUTDOOR AKTIVITY - Nordic Walking v doprovodu trenéra. FITNESS LABORATORY - kardio zóna vybavená běhacím pásem, stepperem, rotopedy a eliptickým trenažerem, pohybový a posilovací trenažer HUBER MOTION LAB pro efektivní cvičení. BAZÉN - originálně řešený relaxační bazén s podvodními tryskami a perličkovou lavicí, s trvalou teplotou vody 32 °C a výhledem do zahrady WHIRLPOOL - jemná celotělová masáž podvodními tryskami (do 40 °C) PARNÍ LÁZEŇ - parní lázeň vytváří jedinečné klima, které podporuje regeneraci a relaxaci organismu. ORGANIC SPA (pro osoby starší 10 let, děti do 15 let mají vstup povolen pouze v doprovodu dospělé osoby) SAUNA - klasická severská sauna KNEIPPŮV CHODNÍK - jsou dva oddělené bazénky s oblázky, kde se střídá teplá (cca 40 °C) a studená (cca 12 °C) voda SANARIUM A PARNÍ KABINA - Oproti klasické sauně umožňuje Sanarium regulovat teplotu i vlhkost ODPOČINKOVÁ ZÓNA - dvě relaxační místnosti s příjemnou atmosférou BALNEO Slatinné procedury (zábal, obklad, Rasul - marocká lázeň), fyzioterapie (individuální cvičení, měkké techniky, reflexní a vazivová masáž), rekondiční cvičení (v bazénu, Nordic Walking, jóga), koupele (egenerační přísadová, annamariánská uhličitá, hydromasážní), masáže (klasická relaxační, podvodní, masážní lůžko Hydro-Jet, aromamasáž, reflexní masáž plosky nohy, Baby masáže, těhotenská masáž, Ayurvédské masáže), fyzioterapie, oxygenoterapie, kosmetické ošetření, peelingy, zábaly, rituály (kašmírový rituál BABOR, královny Kleopatry ALQUIMIA, radosti ALQUIMIA, rituál Silhouette ALQUIMIA) Do prostor Organic Spa mají přístup pouze osoby starší 10 let. Osoby do 15 let věku mají vstup povolen pouze za doprovodu dospělé osoby. Toto omezení slouží k zajištění klidu pro relaxaci hostů. Pokud chcete tyto prostory využít privátně či s dětmi, využijte možnosti pronájmu celého Organic Spa. O čase, kdy je možné navštívit Organic Spa s dětmi, vás informuje recepce. Do Whirlpoolu a bazénu musí mít malé děti koupací kalhotky do vody, které jsou k zakoupení na wellness recepci.

Sport a zábava

Originálně řešený relaxační bazén s trvalou teplotou vody 32 °C a výhledem do zahrady.

Ubytování

A) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, některé s možností přistýlky, Spr.+WC s bidetem, SAT/TV, klimatizace, trezor, minibar, fén, Wi-Fi internet, balkon. b) 2- lůžkové pokoje PREMIUM, některé s možností přistýlky, Spr.+WC s bidetem, SAT/TV, klimatizace, trezor, minibar, fén, kosmetika zn. Botanica, kávovar na kapsle (2 kávy + mléčko, 4 čaje), voda na pokoji, Wi-Fi internet a internet v TV Pokoje s přistýlkou na ověření.

Stravování

Polopenze nebo plná penze - dle typu pobytu .

Doprava

Lázně Bělohrad se nachází přibližně 100 km od Prahy směrem na Špindlerův Mlýn. Příjezd ve městě značen, parkování přímo před hotelem.
autobusem do Lázní Bělohrad, zastávka "Lázně" asi 300 m od hotelu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
vlakem do Lázní Bělohrad (zastávka cca 1,2 km od hotelu), možnost zajištění transferu z hotelu (nutné předem objednat). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

SPA RELAX víkend (3 dny / 2 noci, nástup PÁ) SPA RELAX v týdnu (3 dny / 2 noci, nástup NE - ST) - 2x ubytování - 2x polopenze formou bohatého bufetu - volný vstup do hotelového bazénu - volný vstup do saunové zóny Organic & Garden Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina, venkovní vířivka) - volný vstup do Fitness Laboratory - župan, pantofle, ručníky a osušky na pokoji - Wi-Fi v celém hotelu vč. pokoje - parkovací místo
LÁZNĚ NA ZKOUŠKU víkend (3 dny / 2 noci, nástup PÁ) LÁZNĚ NA ZKOUŠKU v týdnu (3 dny / 2 noci, nástup NE - ST) - 2x ubytování - 2x polopenze formou bohatého bufetu - 1x masáž na vodním lůžku Hydro-Jet - 1x parafinový zábal rukou - 1x hydromasážní koupel - 1x oxygenoterapie dle prof. Ardenna - volný vstup do hotelového bazénu - volný vstup do saunové zóny Organic & Garden Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina, venkovní vířivka) - volný vstup do Fitness Laboratory - župan, pantofle, ručníky a osušky na pokoji - Wi-Fi v celém hotelu vč. pokoje - parkovací místo
VŠEDNÍ DNY V LÁZNÍCH (5 dní / 4 noci, nástup NE, PO) - 4x ubytování - 4x polopenze formou bohatého bufetu - 1x masáž na vodním lůžku Hydro-Jet - 1x Rassul - marocká parní lázeň - 1x přírodní slatinný obklad - 1x koupel Modrá laguna, balneo - 1x Shirobhyanga - indická masáž hlavy - 2x oxygenoterapie dle prof. Ardenna - volný vstup do hotelového bazénu - volný vstup do saunové zóny Organic & Garden Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina, venkovní vířivka) - volný vstup do Fitness Laboratory - župan, pantofle, ručníky a osušky na pokoji - Wi-Fi v celém hotelu vč. pokoje - parkovací místo
SENIORSKÝ POBYT (6 dní / 5 nocí, nástup neděle)
- 5x ubytování - 5 polopenze formou bohatého bufetu - 1x masáž na vodním lůžku Hydro-Jet - 1x přírodní slatinný obklad - 1x parafinový zábal rukou - 1x hydromasážní koupel - 2x magické válce podle Beranové - 2x oxygenoterapie dle prof. Ardenna - 1x ShapeMaster Powertone - volný vstup do hotelového bazénu - volný vstup do saunové zóny Organic & Garden Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina, venkovní vířivka), - volný vstup do Fitness Laboratory - župan, pantofle, ručníky a osušky na pokoji - Wi-Fi v celém hotelu vč. pokoje - parkovací místo
SILVESTR V TREE OF LIFE (5 dní / 4 noci, nástup PO, ÚT, ST, ČT )
- 4x ubytování - 4x plná penze formou bohatého bufetu - 28.12. - Taneční večer s živou hudbou - 29.12. - Večerní koncert Tomáše Löbla - 31.12. - Bohatá silvestrovská rautová večeře vč. nápojů (pivo, víno, nealko) od 18 - 21 hod. - 31.12. - Slavnostní silvestrovský večer: taneční večer s živou hudbou - hraje skupina Ergo Retro music, foto koutek, mobilní casino, barmanská show, noční pohoštění formou bufetu od 23 hod ohňostroj, půlnoční přípitek - 1.1. Novoroční dopolední brunch (9 - 14 hod.) BONUSY ZDARMA - volný vstup do Organic Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina) - volný vstup do hotelového bazénu - volný vstup do Fitness laboratoře - Wi-Fi v celém hotelu - župan, pantofle, ručníky a osušky na pokoji - parkování na hotelovém parkovišti Silvestrovský balíček procedur: 1x přísadová koupel 1x klasická masáž částečná 1x hydro-jet
VÁNOCE V TREE OF LIFE (6 dní / 5 nocí, nástup NE, PO, ÚT, ST)
- 5x ubytování - 5x plná penze formou bohatého bufetu, - 22. 12. - přivítání se zástupci vedení resortu s přípitkem, Kouzlo opery a operety TRIO DI PRAGA - Jana Ryklová, Alexander Shonert, Natalia Shonert - 23. 12. - Ježíškova dílna (zdobení perníčků, tvoření ván. dekorací s posezením u punče, beseda o vánočních zvycích s překvapením) - 24. 12. - Slavnostní štědrovečerní večeře formou bufetu v duchu českých tradic, dárek pod vánočním stromečkem, klavírní doprovod Honzy Jareše - 26.12. - Štěpánská zábava - tradiční štěpánská taneční veselice BONUSY ZDARMA - volný vstup do Organic Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina) - volný vstup do hotelového bazénu - volný vstup do Fitness laboratoře - Wi-Fi v celém hotelu - župan, pantofle, ručníky a osušky na pokoji - parkování na hotelovém parkovišti Vánoční balíček procedur: - 1× regenerační přísadová koupel s vůni vánoc - 1× marocký Rassul - dotek exotiky - 1× aroma masáž zad a šíje s vůní čokolády - 1× oxygenoterapie - 1× parafínový zábal rukou.

Ostatní

Pobyt začíná nástupem od 13.00 hod a večeří od 18:00 do 21:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu. Celý hotel je nekuřácký.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 2 515 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 2 515 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 20. 4. – 21. 4. (2 dny)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 2 650 Kč Rezervovat Pokračovat
od 2 650 Kč
Přidat k porovnání 20. 4. – 22. 4. (3 dny)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 5 300 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 300 Kč
Přidat k porovnání 20. 4. – 22. 4. (3 dny)
Vlastní Plná penze
Vlastní Plná penze od 8 900 Kč Rezervovat Pokračovat
od 8 900 Kč
Přidat k porovnání 20. 4. – 22. 4. (3 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 5 200 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 200 Kč
Přidat k porovnání Čedok
od 5 200 Kč
od 5 200 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 5 200 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 5 290 Kč
od 5 290 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 5 290 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 20. 4. – 23. 4. (4 dny)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 7 950 Kč Rezervovat Pokračovat
od 7 950 Kč
Přidat k porovnání 20. 4. – 24. 4. (5 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 10 600 Kč Rezervovat Pokračovat
od 10 600 Kč
Přidat k porovnání 20. 4. – 25. 4. (6 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 13 250 Kč Rezervovat Pokračovat
od 13 250 Kč
Přidat k porovnání 20. 4. – 26. 4. (7 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 15 900 Kč Rezervovat Pokračovat
od 15 900 Kč
Přidat k porovnání 20. 4. – 27. 4. (8 dní)
Vlastní Plná penze
Vlastní Plná penze od 23 100 Kč Rezervovat Pokračovat
od 23 100 Kč
Přidat k porovnání 20. 4. – 27. 4. (8 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 18 550 Kč Rezervovat Pokračovat
od 18 550 Kč

Poloha

Tree of Life je moderní čtyřhvězdičkový hotel obklopený čistou přírodou v podhůří Krkonoš. Je postaven na břehu velkého rybníka se stoletou dubovou alejí. S exteriérem je propojen prosklenými kolonádními chodbami, které do všech prostor přivádějí dostatek světla a současně umožňují vstoupit do hotelových zahrad. Čerpá z více než 130leté lázeňské tradice a představuje skvělou příležitost pro regeneraci těla i mysli.

Popis

Restaurace Vernissage, Lobby bar, společenský sál, výtah, konferenční prostory, dětská herna, Wi-Fi připojení v celém hotelu. V areálu lázní dále: minigolf, tenisový kurt, petanque, možnost zapůjčení kola. OUTDOOR AKTIVITY - Nordic Walking v doprovodu trenéra. FITNESS LABORATORY - kardio zóna vybavená běhacím pásem, stepperem, rotopedy a eliptickým trenažerem, pohybový a posilovací trenažer HUBER MOTION LAB pro efektivní cvičení. BAZÉN - originálně řešený relaxační bazén s podvodními tryskami a perličkovou lavicí, s trvalou teplotou vody 32 °C a výhledem do zahrady WHIRLPOOL - jemná celotělová masáž podvodními tryskami (do 40 °C) PARNÍ LÁZEŇ - parní lázeň vytváří jedinečné klima, které podporuje regeneraci a relaxaci organismu. ORGANIC SPA (pro osoby starší 10 let, děti do 15 let mají vstup povolen pouze v doprovodu dospělé osoby) SAUNA - klasická severská sauna KNEIPPŮV CHODNÍK - jsou dva oddělené bazénky s oblázky, kde se střídá teplá (cca 40 °C) a studená (cca 12 °C) voda SANARIUM A PARNÍ KABINA - Oproti klasické sauně umožňuje Sanarium regulovat teplotu i vlhkost ODPOČINKOVÁ ZÓNA - dvě relaxační místnosti s příjemnou atmosférou BALNEO Slatinné procedury (zábal, obklad, Rasul - marocká lázeň), fyzioterapie (individuální cvičení, měkké techniky, reflexní a vazivová masáž), rekondiční cvičení (v bazénu, Nordic Walking, jóga), koupele (egenerační přísadová, annamariánská uhličitá, hydromasážní), masáže (klasická relaxační, podvodní, masážní lůžko Hydro-Jet, aromamasáž, reflexní masáž plosky nohy, Baby masáže, těhotenská masáž, Ayurvédské masáže), fyzioterapie, oxygenoterapie, kosmetické ošetření, peelingy, zábaly, rituály (kašmírový rituál BABOR, královny Kleopatry ALQUIMIA, radosti ALQUIMIA, rituál Silhouette ALQUIMIA) Do prostor Organic Spa mají přístup pouze osoby starší 10 let. Osoby do 15 let věku mají vstup povolen pouze za doprovodu dospělé osoby. Toto omezení slouží k zajištění klidu pro relaxaci hostů. Pokud chcete tyto prostory využít privátně či s dětmi, využijte možnosti pronájmu celého Organic Spa. O čase, kdy je možné navštívit Organic Spa s dětmi, vás informuje recepce. Do Whirlpoolu a bazénu musí mít malé děti koupací kalhotky do vody, které jsou k zakoupení na wellness recepci.

Sport a zábava

Originálně řešený relaxační bazén s trvalou teplotou vody 32 °C a výhledem do zahrady.

Ubytování

A) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, některé s možností přistýlky, Spr.+WC s bidetem, SAT/TV, klimatizace, trezor, minibar, fén, Wi-Fi internet, balkon. b) 2- lůžkové pokoje PREMIUM, některé s možností přistýlky, Spr.+WC s bidetem, SAT/TV, klimatizace, trezor, minibar, fén, kosmetika zn. Botanica, kávovar na kapsle (2 kávy + mléčko, 4 čaje), voda na pokoji, Wi-Fi internet a internet v TV Pokoje s přistýlkou na ověření.

Stravování

Polopenze nebo plná penze - dle typu pobytu .

Doprava

Lázně Bělohrad se nachází přibližně 100 km od Prahy směrem na Špindlerův Mlýn. Příjezd ve městě značen, parkování přímo před hotelem.
autobusem do Lázní Bělohrad, zastávka "Lázně" asi 300 m od hotelu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
vlakem do Lázní Bělohrad (zastávka cca 1,2 km od hotelu), možnost zajištění transferu z hotelu (nutné předem objednat). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

SPA RELAX víkend (3 dny / 2 noci, nástup PÁ) SPA RELAX v týdnu (3 dny / 2 noci, nástup NE - ST) - 2x ubytování - 2x polopenze formou bohatého bufetu - volný vstup do hotelového bazénu - volný vstup do saunové zóny Organic & Garden Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina, venkovní vířivka) - volný vstup do Fitness Laboratory - župan, pantofle, ručníky a osušky na pokoji - Wi-Fi v celém hotelu vč. pokoje - parkovací místo
LÁZNĚ NA ZKOUŠKU víkend (3 dny / 2 noci, nástup PÁ) LÁZNĚ NA ZKOUŠKU v týdnu (3 dny / 2 noci, nástup NE - ST) - 2x ubytování - 2x polopenze formou bohatého bufetu - 1x masáž na vodním lůžku Hydro-Jet - 1x parafinový zábal rukou - 1x hydromasážní koupel - 1x oxygenoterapie dle prof. Ardenna - volný vstup do hotelového bazénu - volný vstup do saunové zóny Organic & Garden Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina, venkovní vířivka) - volný vstup do Fitness Laboratory - župan, pantofle, ručníky a osušky na pokoji - Wi-Fi v celém hotelu vč. pokoje - parkovací místo
VŠEDNÍ DNY V LÁZNÍCH (5 dní / 4 noci, nástup NE, PO) - 4x ubytování - 4x polopenze formou bohatého bufetu - 1x masáž na vodním lůžku Hydro-Jet - 1x Rassul - marocká parní lázeň - 1x přírodní slatinný obklad - 1x koupel Modrá laguna, balneo - 1x Shirobhyanga - indická masáž hlavy - 2x oxygenoterapie dle prof. Ardenna - volný vstup do hotelového bazénu - volný vstup do saunové zóny Organic & Garden Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina, venkovní vířivka) - volný vstup do Fitness Laboratory - župan, pantofle, ručníky a osušky na pokoji - Wi-Fi v celém hotelu vč. pokoje - parkovací místo
SENIORSKÝ POBYT (6 dní / 5 nocí, nástup neděle)
- 5x ubytování - 5 polopenze formou bohatého bufetu - 1x masáž na vodním lůžku Hydro-Jet - 1x přírodní slatinný obklad - 1x parafinový zábal rukou - 1x hydromasážní koupel - 2x magické válce podle Beranové - 2x oxygenoterapie dle prof. Ardenna - 1x ShapeMaster Powertone - volný vstup do hotelového bazénu - volný vstup do saunové zóny Organic & Garden Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina, venkovní vířivka), - volný vstup do Fitness Laboratory - župan, pantofle, ručníky a osušky na pokoji - Wi-Fi v celém hotelu vč. pokoje - parkovací místo
SILVESTR V TREE OF LIFE (5 dní / 4 noci, nástup PO, ÚT, ST, ČT )
- 4x ubytování - 4x plná penze formou bohatého bufetu - 28.12. - Taneční večer s živou hudbou - 29.12. - Večerní koncert Tomáše Löbla - 31.12. - Bohatá silvestrovská rautová večeře vč. nápojů (pivo, víno, nealko) od 18 - 21 hod. - 31.12. - Slavnostní silvestrovský večer: taneční večer s živou hudbou - hraje skupina Ergo Retro music, foto koutek, mobilní casino, barmanská show, noční pohoštění formou bufetu od 23 hod ohňostroj, půlnoční přípitek - 1.1. Novoroční dopolední brunch (9 - 14 hod.) BONUSY ZDARMA - volný vstup do Organic Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina) - volný vstup do hotelového bazénu - volný vstup do Fitness laboratoře - Wi-Fi v celém hotelu - župan, pantofle, ručníky a osušky na pokoji - parkování na hotelovém parkovišti Silvestrovský balíček procedur: 1x přísadová koupel 1x klasická masáž částečná 1x hydro-jet
VÁNOCE V TREE OF LIFE (6 dní / 5 nocí, nástup NE, PO, ÚT, ST)
- 5x ubytování - 5x plná penze formou bohatého bufetu, - 22. 12. - přivítání se zástupci vedení resortu s přípitkem, Kouzlo opery a operety TRIO DI PRAGA - Jana Ryklová, Alexander Shonert, Natalia Shonert - 23. 12. - Ježíškova dílna (zdobení perníčků, tvoření ván. dekorací s posezením u punče, beseda o vánočních zvycích s překvapením) - 24. 12. - Slavnostní štědrovečerní večeře formou bufetu v duchu českých tradic, dárek pod vánočním stromečkem, klavírní doprovod Honzy Jareše - 26.12. - Štěpánská zábava - tradiční štěpánská taneční veselice BONUSY ZDARMA - volný vstup do Organic Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina) - volný vstup do hotelového bazénu - volný vstup do Fitness laboratoře - Wi-Fi v celém hotelu - župan, pantofle, ručníky a osušky na pokoji - parkování na hotelovém parkovišti Vánoční balíček procedur: - 1× regenerační přísadová koupel s vůni vánoc - 1× marocký Rassul - dotek exotiky - 1× aroma masáž zad a šíje s vůní čokolády - 1× oxygenoterapie - 1× parafínový zábal rukou.

Ostatní

Pobyt začíná nástupem od 13.00 hod a večeří od 18:00 do 21:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu. Celý hotel je nekuřácký.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání