Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Tree of Life

Česká republika, Podkrkonoší, Lázně Bělohrad

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní
Doprava Vlastní
Počasí
1 °C - Sněžení
1 °C - Sněžení
Cena za osobu od 4 440 Kč

Dostupných: 126 zájezdů Zobrazit zájezdy

Hory a jezera Lázně a wellness

Ubytování

2 - lůžkové pokoje některé s možností přistýlky, Spr.+WC s bidetem, SAT/TV, klimatizace, trezor, minibar, fén, Wi-Fi internet, balkon. Pokoje s přistýlkou na ověření.

Stravování

Dle typu pobytu: polopenze nebo plná penze - snídaně, oběd večeře formou bufetu (není-li uvedeno v popisu konkrétního pobytu jinak). Možnost dokoupení obědů na místě.

Trasa

Příjezd autem: Lázně Bělohrad se nachází přibližně 100 km od Prahy směrem na Špindlerův Mlýn. Příjezd ve městě značen, parkování přímo před hotelem.
Příjezd autobusem: Autobusem do Lázní Bělohrad, zastávka "Lázně" asi 300 m od hotelu. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Lázní Bělohrad (zastávka cca 1,2 km od hotelu), možnost zajištění transferu z hotelu (nutné předem objednat). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Ostatní

V přilehlém rybníku PARDOUBEK je možnost rybolovu.
Originálně řešený relaxační bazén s trvalou teplotou vody 32 °C a výhledem do zahrady.
Parkování: V ceně.
Pobyt se zvířetem: Nepovolen.
Pobyt začíná nástupem od 13.00 hod a večeří od 18:00 do 21:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den příjezdu. Celý hotel je nekuřácký.
Rekreační poplatek: V ceně.
Proč hotel Tree of Life Lázně Bělohrad - spojení bohaté léčebné tradice, čisté přírody, alternativní i klasické medicíny a výborných služeb - používá vodu z vlastního zdroje, těží svou léčebnou slatinu z ložiska nedaleko lázní -stojí v oblasti s minimálním znečištěním vzduchu a prostředí v podhůří Krkonoš a je proto ideálním místem k regeneraci těla a mysli - má vysoký standard medical wellness služeb: široká nabídka léčebných i wellness procedur.

Poloha

Tree of Life je moderní čtyřhvězdičkový hotel obklopený čistou přírodou v podhůří Krkonoš. Je postaven na břehu velkého rybníka se stoletou dubovou alejí. S exteriérem je propojen prosklenými kolonádními chodbami, které do všech prostor přivádějí dostatek světla a současně umožňují vstoupit do hotelových zahrad. Čerpá z více než 130leté lázeňské tradice a představuje skvělou příležitost pro regeneraci těla i mysli.

Popis

Programový pobyt č.1: SPA VÍKEND (3 dny / 2 noci)nástup libovolný, zvýhodněná cena při nástup v týdnu (NE, PO, ÚT, ST) - 2x ubytování - 2x polopenze formou bohatého bufetu - volný vstup do hotelového bazénu - volný vstup do saunové zóny Organic Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina), - Wi-Fi v celém hotelu vč. pokoje - parkovací místo - lázeňský poplatek.
Programový pobyt č.2: LÁZEŇSKÝ VÍKEND (3 dny / 2 noci ) nástup libovolný, zvýhodněná cena při nástup v týdnu (NE, PO, ÚT, ST) - 2x ubytování - 2x polopenze formou bohatého bufetu - 1x masáž na vodním lůžku Hydro-Jet - 1x přírodní slatinný zábal - 1x přírodní slatinný obklad - 1x parafinový zábal rukou - 1x hydromasážní koupel - 1x oxygenoterapie dle prof. Ardena - volný vstup do hotelového bazénu - volný vstup do saunové zóny Organic Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina) - Wi-Fi v celém hotelu vč. pokoje - parkovací místo - lázeňský poplatek.
Programový pobyt č.3: VŠEDNÍ DNY V LÁZNÍCH (5 dní / 4 noci, nástup NE, PO)- 4x ubytování - 4x polopenze formou teplého a studeného bufetu - 1x klasická masáž celého těla nebo aromamasáž - 1x masáž na vodním lůžku Hydro-Jet - 1x regenerační zábal ve vodním lůžku Soft Pack - 1x přírodní slatinný obklad - 1x regenerační přísadová koupel - 1x indická masáž hlavy - 2x oxygenoterapie dle prof. Ardena, - volný vstup do bazénu - volný vstup do saunové zóny Organic Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina) - Wi-Fi v celém hotelu vč. pokoje - parkovací místo - lázeňský poplatek.
Programový pobyt č.4: NA VĚTVI S HALINOU (3 dny / 2 noci, pobyt NE - ÚT, v termínech:14.01. - 16.01.2018 11.02. - 13.02 2018 11.03. - 13.03.2018 08.04. - 10.04.2018 13.05. - 15.05.2018 10.06. - 12.06.2018 Pobyt zahrnuje - 2x ubytování, - 2x polopenze formou bohatého bufetu - 1x klasická masáž částečná - 1x regenerační přísadová koupel - 1x Hydro-Jet - volný vstup do hotelového bazénu, - volný vstup do saunové zóny Organic Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina), - Wi-Fi v celém hotelu vč. pokoje, - parkovací místo, - lázeňský poplatek - vstup na Talk Show Haliny Pawlowské "S Halinou na větvi" pro jednu osobu (v termínu pobytu) 15.01.18 (18:00 - 19:00 hod) 12.02.18 (18:00 - 19:00 hod) 12.03.18 (18:00 - 19:00 hod) 09.04.18 (18:00 - 19:00 hod) 14.05.18 (18:00 - 19:00 hod) 11.06.18 (18:00 - 19:00 hod).
Programový pobyt č.5: HORKÁ ZIMNÍ RELAXACE (6 dní / 5 nocí, nástup NE) v termínech 2.1.-31.3.18 - 5x ubytování - 5x polopenze formou teplého a studeného bufetu - 1x hřejivý slatinný obklad - 1x masáž horkými lávovými kameny - 1x přísadová regenerační koupel s horkým nápojem - 1x parafinový zábal na zkřehlé ruce - 1x teplý přírodní slatinný zábal - 1x hot chocolate masáž se zábalem - 1x rekondiční cvičení s terapeutem pro prohřátí vašich svalů - 1x cvičení ve vyhřívaném bazénu s hydromasáží - volný vstup do bazénu - volný vstup do saunové zóny Organic Spa (sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina) - Wi-Fi v celém hotelu vč. pokoje - parkovací místo - lázeňský poplatek Na tento pobyt nelze uplatnit žádnou slevu.
Do prostor Organic Spa mají přístup pouze osoby starší 10 let. Osoby do 15 let věku mají vstup povolen pouze za doprovodu dospělé osoby. Toto omezení slouží k zajištění klidu pro relaxaci hostů. Pokud chcete tyto prostory využít privátně či s dětmi, využijte možnosti pronájmu celého Organic Spa. O čase, kdy je možné navštívit Organic Spa s dětmi, vás informuje recepce. Do Whirlpoolu a bazénu musí mít malé děti koupací kalhotky do vody, které jsou k zakoupení na wellness recepci.
Restaurace Vernissage, Lobby bar, společenský sál, výtah, konferenční prostory, dětská herna, Wi-Fi připojení v celém hotelu. V areálu lázní dále: minigolf, tenisový kurt, petanque, možnost zapůjčení kola. OUTDOOR AKTIVITY - Nordic Walking v doprovodu trenéra. POHYBOVÉ TRENAŽERY - kardio zóna vybavená běhacím pásem, stepperem, rotopedy a eliptickým trenažerem, pohybový a posilovací trenažer HUBER MOTION LAB pro efektivní cvičení. BAZÉN - originálně řešený relaxační bazén s podvodními tryskami a perličkovou lavicí, s trvalou teplotou vody 32 °C a výhledem do zahrady WHIRLPOOL - jemná celotělová masáž podvodními tryskami (do 40 °C) PARNÍ LÁZEŇ - parní lázeň vytváří jedinečné klima, které podporuje regeneraci a relaxaci organismu. ORGANIC SPA (pro osoby starší 10 let, děti do 15 let mají vstup povolen pouze v doprovodu dospělé osoby) SAUNA - klasická severská sauna KNEIPPŮV CHODNÍK - jsou dva oddělené bazénky s oblázky, kde se střídá teplá (cca 40 °C) a studená (cca 12 °C) voda SANARIUM A PARNÍ KABINA - Oproti klasické sauně umožňuje Sanarium regulovat teplotu i vlhkost ODPOČINKOVÁ ZÓNA - dvě odpočinkové zóny s příjemnou atmosférou BALNEO Slatinné procedury (zábal, obklad, Rasul - marocká lázeň), fyzioterapie (individuální cvičení, měkké techniky, reflexní a vazivová masáž), rekondiční cvičení (v bazénu, Nordic Walking, jóga), koupele (egenerační přísadová, annamariánská uhličitá, hydromasážní), masáže (klasická relaxační, podvodní, masážní lůžko Hydro-Jet, aromamasáž, reflexní masáž plosky nohy, Baby masáže, těhotenská masáž, Ayurvédské masáže), oxygenoterapie, kosmetické ošetření, peelingy, zábaly, rituály (kašmírový rituál BABOR, královny Kleopatry ALQUIMIA, radosti ALQUIMIA, rituál Silhouette ALQUIMIA) Do prostor Organic Spa mají přístup pouze osoby starší 10 let. Osoby do 15 let věku mají vstup povolen pouze za doprovodu dospělé osoby. Toto omezení slouží k zajištění klidu pro relaxaci hostů. Pokud chcete tyto prostory využít privátně či s dětmi, využijte možnosti pronájmu celého Organic Spa. O čase, kdy je možné navštívit Organic Spa s dětmi, vás informuje recepce. Do Whirlpoolu a bazénu musí mít malé děti koupací kalhotky do vody, které jsou k zakoupení na wellness recepci.

Sport a zábava

Originálně řešený relaxační bazén s trvalou teplotou vody 32 °C a výhledem do zahrady.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat