Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Kocanda

Česká republika, Severní Čechy, Děčín

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní
Doprava Vlastní
Počasí
11 °C - Zataženo
11 °C - Zataženo

Sport a zábava

Aquapark Děčín - 600 m.
ZDARMA: parkování, rekreační poplatek, Wi-Fi, úschova kol, vstup do dětského Areálu U Kocánka. Mini vojenské muzeum s vybaveným bunkrem ŘOP z roku 1938, Workout park.

Ubytování

2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. Přistýlky jsou formou rozkládacího gauče + zdravotní matrace. Balkony nejsou k dispozici.
Celková kapacita: 55 lůžek + 5 přistýlek.

Stravování

Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře 3 chodové menu - výběr ze 4 jídel. Bližší informace o bezlepkové stravě najdeteZDE.

Trasa

Příjezd autem: První sjezd z mostu na pravém břehu Labe u benzínky OMW, na kruhovém objezdu poslední výjezd směr Litoměřice. Na první křižovatce odbočka vpravo a po 200 m Hotel Kocanda.
Příjezd autobusem: Autobusová zastávka 200 m.
Příjezd vlakem: Vlakové nádraží 1 km.

Ostatní

TIPY NA VÝLETY Město Děčín - zámek - Růžová zahrada - Zoologická zahrada - Pastýřská stěna - Židovská synagoga - Rafty po Labi a Ploučnici, nástupiště přímo u hotelu - Via Ferata – přírodní horolezecká zabezpečená stěna 1km od hotelu Okolí Děčína - České Švýcarsko - Hřensko, Mezná, Jetřichovice, Pravčická brána, hrad Šaunštejn - Saské Švýcarsko – pevnost Bastai, Hrad Konigstain, Lázně Toscana - Děčínský Sněžník - Krupka - městečko s hornickou historií - hrad, prohlídková štola Starý Martin - Komáří vížka - výletní místo s restaurací, lanovka z Krupky - hrad Střekov, zámek Trmice a Velké Březno.
Aquapark Děčín - 600 m.
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: 300 Kč/den.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod. a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.
Rekreační poplatek: V ceně.
V blízkosti centra Děčína * cyklostezka kolem hotelu * ideální umístění pro poznávání Česko Saského Švýcarska, vyhlášená restaurace s českou kuchyní.

Poloha

Rodinný hotel se nachází na břehu Labe blízko centra Děčína a veškerého kulturního a sportovního dění - nedaleko zámku a děčínského Aquaparku, zimního stadionu. Přímo kolem hotelu vede cyklostezka, tudíž je hotel ideálním místem pro cyklovýlety po českém Švýcarsku. Nástupiště pro plavbu lodí, nebo rafty po Labi.

Popis

Programový pobyt č.1: RELAX POBYT NA KOCANDĚ 5 dní/4 noci, nástup libovolný - 4x ubytování s polopenzí - 1x vstupenka do AQUAPARKU (4 hod. v komplexu bazénů, tobogánů a vířivek včetně 90min v sauně) - volný vstup do dětského areálu U KOCÁNKA + WORKOUT - Parkování, rekreační poplatek, Wi-Fi.
Programový pobyt č.2: ZÁMECKÝ POBYT 5 dní/4 noci, nástup libovolný - 4x ubytování s polopenzí - 1x vstupenka na prohlídku zámku v Děčíně - volný vstup do dětského areálu U KOCÁNKA + WORKOUT - Parkování, rekreační poplatek, Wi-Fi.
Recepce, restaurace, venkovní terasa, Wi-Fi, parkování, úschova kol. Součástí hotelu je sportovní areál U KOCÁNKA - multifunkční hřiště 24m x 36m s umělým trávníkem na futsál, tenis, volejbal a nohejbal, Workout hřiště s umělými dopadovými plochami na cvičení a posilování, vlastní vahou. Pro děti dětské hřiště - pískoviště, prolézačky, klouzačky, lanovka, horolezecká stěna, tobogán a jiné atrakce.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Severní Čechy nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat