Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Sporthotel Maják

Česká republika, Severní Morava, Soběšovice

Strava Bez stravy, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
4 °C - Možnost deště
4 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 700 Kč

Dostupných: 4 zájezdů Zobrazit zájezdy

Hory a jezera

Popis

Restaurace, salónek, venkovní posezení s výhledem na přehradu, pro děti - strava a venkovní trampolína; úschovna kol, Wi-Fi (zdarma), venkovní ohniště, parkoviště.

Sport a zábava

Sport: tenisové kurty, stolní tenis, pétanque, hřiště pro plážový volejbal, koupání v přírodní nádrži, vodní sporty (k zapůjčení loďky, šlapadla, el. čluny), možnost rybolovu (zakoupení povolenky na místě), vodní lyžování (4 km od hotelu na Těrlické přehradě), jízda na koních (Newport Ranch Dolní Domaslavice), pěší a cykloturistika.

Ubytování

2 až 4lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo masážní sprcha, WC), TV (za příplatek), balkón (některé pokoje).

Poloha

Na břehu Žermanické přehrady, s překrásným výhledem na dominantu nejvyšší hory Beskyd - Lysou horu. Obec Soběšovice leží na pravém břehu Žermanické přehrady, na severovýchodě České republiky, asi 20 km od státní hranice s Polskem a 30 km se Slovenskem. Žermanická přehrada je údolní nádrž na řece Lučině u Žermanic a nachází na severní Moravě v blízkosti města Havířova. Byla vybudována v letech 1951 až 1958 pro zásobení ostravského průmyslu provozní vodou. Hráz je dlouhá 314 m a vysoká 38 m. Vodní plocha zabírá 248 ha. Maximální hloubka je 28 m. Hranici přehrady tvoří obce Lučina, Dolní Domaslavice, Soběšovice a Žermanice. Na březích této přehrady najdete spoustu míst ke sportu, vstupů do vody, provozování různých vodních sportů (v mimosezóně je dovoleno provozování motorových člunů). Na této vodní hladině za větrného počasí uvidíte spoustu surfařů, kteří se na tuto přehradu rádi vrací.

Stravování

Snídaně (kontinentální výběrová), za příplatek polopenze nebo plná penze (oběd a večeře - výběr z menu).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat