Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel U Kata

Česká republika, Střední Čechy, Kutná Hora

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
-3 °C - Zataženo
-3 °C - Zataženo
Cena za osobu od 645 Kč

Dostupných: 431 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Sport a zábava

Hoteloví hosté mají v ceně ubytování bonus v podobě hodinového vstupu do wellness centra v době veřejného provozu (sanuna, pára, whirlpool). Tento vstup není nárokovatelný a je závislý na momentální volné kapacitě wellness centra – další informace na hotelové recepci. Pro všechny hosty, kteří si chtějí naplno užít naše wellness centrum doporučujeme včasnou rezervaci v privátních hodinách.

Ubytování

1 až 3lůžkové pokoje, 4lůžkové rodinné pokoje (2 pokoje spojené chodbičkou), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), stylový nábytek. 2 bezbariérové pokoje.

Stravování

Snídaně (bufet).

Popis

Recepce, restaurace, středověká krčma, kavárna, sál, salónek, venkovní posezení, konferenční služby, pro děti – postýlka, stolička a strava; úschovna a půjčovna kol, wellness centrum (pivní lázeň, finská sauna, parní lázeň, whirlpool, masáže, koupele, zábaly), parkoviště, akceptace platebních karet.

Poloha

Na okraji historického centra města, v místě kde ve středověku vedly městské hradby. Jeho zázemí, dopravní dostupnost, možnost bezpečného parkování a příznivé ceny předurčují hotel pro široké využití, od rodinných pobytů až po větší firemní akce. Kutná Hora je zapsána na seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat