Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Vltavín

Česká republika, Střední Čechy, Žebrákov - Zduchovice

Strava Polopenze
Ubytování Pension
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
1 °C - Jasno
1 °C - Jasno

Dovolená pro seniory

Popis

Programový pobyt č.1: DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK pro osoby nad 50 let zahrnuje: • SLEVA 7=6 (bydlíte 7 nocí, platíte 6 nocí) • SLEVA 14=11 (bydlíte 14 nocí, platíte 11 nocí) • obědy zdarma (mimo den příjezdu a odjezdu) • odpolední káva nebo čaj zdarma • pobyt se psem bez poplatku • příplatek za neobsazené lůžko se neúčtuje • zdarma rekreační poplatek Platí mimo období hlavních (letních) školních prázdnin a pouze pro ubytované v penzionu. NA TENTO POBYT NELZE UPLATNIT ŽÁDNOU DALŠÍ SLEVU!!
Ubytování je vhodné PRO MÉNĚ NÁROČNÉ. Minimální obsazenost chaty jsou 3 osoby. DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK je pouze pro ubytované v penzionu. Přístup k řece není garantován, není součástí areálu.
Rozsáhlý travnatý pozemek s velkým bazénem, sauna, stolní tenis, restaurace, bar, Wi-Fi internet, společenská místnost s TV, flipchart atd., venkovní posezení s ohništěm, hřiště na míčové hry, petangue, k zapůjčení loďka.

Poloha

Penzion Vltavín se nachází v klidném prostředí toku Vltavy, mezi přehradami Orlík a Kamýk, 3 km od obce Zduchovice a 8 km od obce Kamýk nad Vltavou.

Ubytování

A) 2 až 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi b) Chata pro 6 osob, patrová, cca 30 m od penzionu. V přízemí je obývací místnost se 2 lůžky a balkonem, malá kuchyňka (malá trouba s dvěma varnými plochami, rychlovarná konvice, mikrovlnka, lednice s malinkým mrazáčkem, malá kuchyňská linka s dřezem a veškerým nádobím), koupelna. Do patýrka vedou žebříkové schůdky a v patýrku jsou dvě malinké 2 - lůžkové ložničky (lůžko, ulička, lůžko). Postele je možné nechat rozdělené nebo si je dát k sobě. V chatě je TV, internet (hůře dostupný), elektrické topení (za poplatek 30 Kč/den). Chata je s povlečením, bez ručníků (ručníky možno po předchozí dohodě zapůjčit na místě). Minimální obsazenost chaty jsou 3 osoby.
Celková kapacita: Celková kapacita penzionu je 40 lůžek.

Stravování

A) Polopenze. Snídaně - výběr ze 3 menu, večeře - výběr ze 2 menu (1 chod). Možnost dokoupení obědů na místě. b) Bez stravy. Možnost vlastního vaření v chatě nebo dokoupení polopenze a plné penze podávané v penzionu za příplatek v CK (u polopenze je snídaně výběrem ze 3 menu, večeře výběrem ze dvou jídel, u plné penze je oběd výběrem ze 2 menu o 3 chodech).

Trasa

Příjezd autem: Ze směru od Prahy (Strakonic, Příbrami): Ze Strakonické odbočit na Kamýk nad Vltavou, potom pořád po hlavní směr Kamýk, projedete obcí Jablonná a cca po 6 km hned na kraji Zduchovic (hned za cedulí ZDUCHOVICE) odbočit doprava. Na návsi kolem obchůdku z kopečka doprava, cca po 250 metrech budete mít po pravé straně REKLAMY HUBÁČEK, projedete a vzápětí bude ostrá odbočka doleva (kolem zámečku). Vyjedete ze Zduchovic (na konci obce je zpomalovací retardér), pojedete pořád po asfaltové silničce, projedete kolem kontejnerů (cca po 2 km po pravé straně), pojedete pořád dál. Cca po kilometru od kontejnerů se silnice rozdvojuje (u cedule s leteckým pohledem na chatovou oblast), na rozdvojení se budete držet vlevo (dolů z kopečka), sjedete pod kopeček (cca 30 m) a hned pod kopečkem budete mít po levé straně chatku a červenobílou závoru. V tomto místě vede cesta dál dolů rovně a doprava je ostré odbočení na štěrkovou cestu. Odbočíte na štěrkovou cestu a cca po 250 metrech už uvidíte ceduli PARKOVIŠTĚ VLTAVÍN. Ze směru od Sedlčan a Kamýku nad Vltavou: Z Kamýku přijedete do obce Zduchovice. Po levé straně je jezdecký areál (hranatá dřevem obložená budova), po průjezdu kolem areálu odbočíte z hlavní silnice lehce doleva více do obce. Dojedete na náves a pojedete pořád rovně (držet se vlevo) až dojedete k REKLAMÁM HUBÁČEK, projedete a vzápětí bude ostrá odbočka doleva (kolem zámečku). Vyjedete ze Zduchovic (na konci obce je zpomalovací retardér), pojedete pořád po asfaltové silničce, projedete kolem kontejnerů (cca po 2 km po pravé straně), pojedete pořád dál. Cca po kilometru od kontejnerů se silnice rozdvojuje (u cedule s leteckým pohledem na chatovou oblast), na rozdvojení se budete držet vlevo (dolů z kopečka), sjedete pod kopeček (cca 30 m) a hned pod kopečkem budete mít po levé straně chatku a červenobílou závoru. V tomto místě vede cesta dál dolů rovně a doprava je ostré odbočení na štěrkovou cestu. Odbočíte na štěrkovou cestu a cca po 250 metrech už uvidíte ceduli PARKOVIŠTĚ VLTAVÍN.
Příjezd autobusem: Autobusová zastávka je v obci Zduchovice (3 km). Po předchozí telefonické dohodě možnost odvozu ze Zduchovic do penzionu. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakové nádraží v Příbrami (20 km). Po předchozí telefonické dohodě možnost odvozu z Příbrami do penzionu. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Sport a zábava

Venkovní bazén s travnatou plochou na opalování. Řeka Vltava (30 m) - v okolí penzionu se dá k řece sejít na mnoha místech (přístup k řece není garantován, není součástí areálu). Aquapark v Příbrami (20 km) - plavecký a venkovní bazén, bazénky s vířivkami, dětské brouzdaliště, dva tobogány, sauna a parní lázně.
ZDARMA: venkovní bazén, Wi-Fi internet, parkování, úschova kol, stolní tenis, zapůjčení loďky.

Ostatní

RYBOLOV: revír č. 411503 Vltava 15 údolní nádrž (ÚN) Kamýk, 160 ha, MO ČRS Příbram, info: 318626020. Okolní krajina je ideální pro turistiku, cykloturistiku, houbaření. Obcí vede turistická trasa Kamýk nad Vltavou - Zduchovice - Solenice.
Topení v chatě (elektrické) za poplatek 30,- Kč/den. Sauna - základní vstupní sazba 100,- Kč + 50,- Kč za každou osobu. Zapůjčení dětské postýlky zdarma (jedná se o cestovní postýlku a v penzionu je k dispozici 1 ks). Z Příbrami (od vlaku) nebo ze Zduchovic (od autobusu) možnost odvozu zdarma - po předchozí telefonické dohodě. Pro skupiny možnost zajistit večerní zábavu (tematické večery - řecký, mexický, havajský, karneval, disko atd.).
Venkovní bazén s travnatou plochou na opalování. Řeka Vltava (30 m) - v okolí penzionu se dá k řece sejít na mnoha místech (přístup k řece není garantován, není součástí areálu). Aquapark v Příbrami (20 km) - plavecký a venkovní bazén, bazénky s vířivkami, dětské brouzdaliště, dva tobogány, sauna a parní lázně.
Parkování: 0,- Kč/den.
Pobyt se zvířetem: 0,- Kč/den.
Pobyt v penzionu začíná nástupem od 13:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod. v den odjezdu. Pobyt v chatě začíná nástupem od 13:00 do 23:00 hod. v den příjezdu a končí uvolněním chaty do 11:00 hod. v den odjezdu. V případě dokoupení polopenze začíná pobyt nástupem od 13:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. končí snídaní a uvolněním chaty do 11:00 hod. v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 5,- Kč/den.
Proč penzion VLTAVÍN: • nachází se přímo u řeky Vltavy • vlastní venkovní bazén • výborná domácí kuchyně • příjemná rodinná atmosféra.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Střední Čechy nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat