Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotely Zimní Lázně a Zámeček

Česká republika, Střední Čechy, Poděbrady

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 6 dní, 7 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Zimní Lázně a Zámeček
Počasí
4 °C - Sněžení
4 °C - Sněžení
Cena za osobu od 2 720 Kč

Dostupných: 44 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Sport a zábava

V hotelu Zimní Lázně relaxační bazén (4,5 x 8,5 metru, max. hloubka 1,6 m, 36°C). Přírodní koupaliště JEZERO Poděbrady s písčitou pláží (v místě). Aquapark VODNÍ SVĚT Kolín (20 km): celoročně: plavecký bazén (25 m dlouhý), dětský bazén a brouzdaliště vč. skluzavek, relaxační bazén (chrliče, umělé vlnobití aj.), tobogán, trojskluzavka aj.; letní plovárna: plavecký a dětský bazén, tenisové kurty, beach volejbal aj.

Ubytování

A) Hotel ZIMNÍ LÁZNĚ***: 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, lednička, telefon. b) Hotel ZÁMEČEK****: 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, telefon, připojením k internetu, župan (tyto pokoje za příplatek). c) Hotel LIBENSKÝ****: 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, lednička, telefon, Wi-Fi (tyto pokoje za příplatek a na ověření). 1 - lůžkové pokoje a pokoje s přistýlkou na poptávku na prodejním dispečinku.
Celková kapacita: ZIMNÍ LÁZNĚ - 48 pokojů ZÁMEČEK - 49 pokojů LIBENSKÝ - 137 pokojů.

Stravování

Polopenze nebo plná penze (dle jednotlivých programů): Snídaně - bufetové stoly, obědy a večeře - jednotné menu o 3 chodech.

Trasa

Příjezd autem: Autem - od Hradce Králové do Poděbrad, za kostelem vpravo přes Reigerovo náměstí, za pramenem druhá ulice vlevo. Směr od Prahy do Poděbrad, přes Jiřího náměstí, za náměstím druhá ulice vlevo na Riegerovo náměstí, za pramenem druhá ulice vlevo. Parkování u hotelu.Vzdálenost: z Prahy cca 55 km, z Brna cca 252 km, z Ostravy cca 305 km.
Příjezd autobusem: Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem i autobusem do Poděbrad (cca 350 m), ze zastávky po lázeňské kolonádě, před hotelem Libenský zahnout vlevo. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Ostatní

Zajímavosti v Poděbradech a okolí: • poděbradský zámek s rodnou síní krále Jiřího, jezdecká socha krále Jiřího a Mariánský sloup na náměstí, kostel Povýšení svatého Kříže, špitál Kunhuta, havířský kostelík Nanebevzetí Panny Marie • lázeňský park s monumentální fontánou • sportovní zázemí: golf, tenis, squash, jízda na koni, sportovní střelba, cykloturistika, jachting či plavání na jezeře.... • Loučeň - zámek, kde to žije ! • královské město Kolín - za prohlídku stojí historické jádro města, gotický chrám svatého Bartoloměje ze 13. století s přilehlou zvonicí, dále jedna z nejstarších židovských synagog + 2 židovské hřbitovy a část bývalého ghetta • Kutná hora (zapsaná na seznamu Světového dědictví UNESCO) • Minizoo v Chlebech.
Relaxační bazén: pouze na objednání, cena činí 490,- Kč/hodina/celý bazén. Bazén je maximálně pro 8 - 10 osob ( 4,5 m x 8,5 m). Dětský postýlka: zdarma (dle dostupnosti).
V hotelu Zimní Lázně relaxační bazén (4,5 x 8,5 metru, max. hloubka 1,6 m, 36°C). Přírodní koupaliště JEZERO Poděbrady s písčitou pláží (v místě). Aquapark VODNÍ SVĚT Kolín (20 km): celoročně: plavecký bazén (25 m dlouhý), dětský bazén a brouzdaliště vč. skluzavek, relaxační bazén (chrliče, umělé vlnobití aj.), tobogán, trojskluzavka aj.; letní plovárna: plavecký a dětský bazén, tenisové kurty, beach volejbal aj.
Parkování: 1 až 4 noci 70,- Kč/noc, 5 až 13 nocí 50,- Kč/noc.
Pobyt se zvířetem: 150,- Kč/noc (nutné předem ověřit).
Pobyt začíná nástupem ve 13.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní (obědem v případě plné penze) a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu. Prosíme o dodržení času nástupu ve 13.00 hod - kvůli případnému čerpání procedur již v den příjezdu. Pozdější nástup na pobyt je nutné nahlásit předem na hotel.
Rekreační poplatek: 15,- Kč/den.
Proč Lázně Poděbrady: - výborná dopravní dostupnost autem (D11- 50 km Praha, 50 km Hradec Králové), vlakem (PID) i autobusem. - léčba: nemoci srdce a cév, oběhového systému, diabetes melitus a některé nemoci pohybového aparátu. - unikátní mikroklima - řeka Labe a lužní lesy vytvářejí příznivé mikroklima - Polabí má např. více slunečních dní v roce než oblast Jižních Čech. - bohaté sportovní vyžití pro cyklistiku, in-line skating, golf, jízdu na koních, bowling nebo tenis. - historické památky - v samotných Poděbradech i v nedalekém okolí se psala česká historie. V Kolíně, Kouřimi, Nymburce nebo v Kutné Hoře najdete netušené architektonické skvosty. - v Poděbradech se lázeňství buduje soustavně a nepřetržitě od r. 1908 - jakost kvality našich služeb staví na více než stoleté tradici i na nových trendech a na vyškoleném odborném personálu. - Poděbrady žijí i kulturně - zdejší Divadelní spolek Jiří oslavil v roce 2012 150 let nepřetržité činnosti souboru. - Lázně pořádají pravidelné koncerty, taneční večery a další akce.

Popis

Programový pobyt č.1: LÁZNĚ NA ZKOUŠKU (3 dny / 2 noci, nástup NE - PÁ)- 2x ubytování s polopenzí, - 1x uhličitá koupel, - 1x klasická částečná masáž, - 1x solná jeskyně, - 1x poukaz do kavárny.
Programový pobyt č.2: POBYT PRO SENIORY s lékařskou konzulatcí (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný)- 5x ubytování s polopenzí, - 1x lékařská konzultace, - 4x uhličitá koupel, - 1x klasická částečná masáž, - 1x solné jeskyně, - 1x poukaz do kavárny.
Programový pobyt č.3: DÁMSKÝ VÍKEND / RELAX PRO MUŽE (3 dny / 2 noci, pobyt PÁ - NE)- 2x ubytování s polopenzí, Program pro ženu: - 1x přísadová koupel - růžová, - 1x částečná masáž - růžová, - 1x parafínový zábal na ruce, - 1x solná jeskyně, - 1x poukaz do kavárny Program pro muže: - 1x přísadová koupel - whisky, - 1x částečná masáž - whisky, - 1x infrasauna, - 1x solná jeskyně, - 1x poukázka do kavárny.
Programový pobyt č.4: LÁZNĚ NA 4 DNY (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování s polopenzí, - 1x uhličitá koupel, - 1x přísadová koupel - kokosová, - 1x klasická masáž částečná, - 1x částečný zábal kokosový, - 1x solná jeskyně, - 1x poukázka do kavárny.
Programový pobyt č.5: VÍKEND PRO ŽENU A MUŽE (3 dny / 2 noci, pobyt PÁ - NE)- 2x ubytování s plnou penzí. Program pobytu pro ženu: - 1x uhličitá koupel, - 1x částečná masáž s brusinková, - 1 x solná jeskyně, - 1x infrasauna, - 1x poukázka do kavárny. Program pobytu pro muže: - 1x uhličitá koupel, - 1x částečná masáž - konopná, - 1x solná jeskyně, - 1x infrasauna, - 1x poukázka do kavárny.
Hotel ZIMNÍ LÁZNĚ ***: recepce, půjčovna a úschovna jízdních kol, relaxační bazén (4,5 x 8,5 m, max. 8-10 osob, na objednávku předem za poplatek), parkování na uzavřeném dvoře u hotelu. V hotelu LIBENSKÝ, spojený s hotelem Zimní lázně prosklenou chodbou, je jídelna (100 míst), stylová kavárna s terasou. . Přímo v budově Hotelu Libenský se nachází řada procedur jako uhličité koupele, masáže, infrasauna, parní sauna, solná jeskyně. V CENTRÁLNÍCH LÁZNÍCH poté další procedury: Infrasauna, vibrosauna, Vacu Well, oxygenoterapie, suchá uhličitá koupel, inhalace, koupele (brusinková, medová, ibišková, skořicová, jalovcová, konopná, ruční podvodní, podvodní, uhličitá, perličková) cvičení v bazénu, zábaly (konopný, skořicový, jogurtový, karamelový, detoxikační, čokoládový, bahenní z mrtvého moře aj.), solux, lymfoven, plynová injekce, magnet, diadynamik, vasotrein, lymfodrenáž, BIO - lampa, ultrazvuk aj. Hotel ZÁMEČEK ****: recepce a směnárna, restaurace s mezinárodní i českou kuchyní, kavárna a bar, fitness, konferenční centrum (2 místnosti s moderním technickým vybavením), jednací sál (50 míst), Modrý salonek (28 míst), kadeřnictví a kosmetický salon, parkoviště. BALNEO a WELLNESS - relaxační i sportovní masáže, perličkové koupele, infra sauna, uhličité a přísadové koupele, podvodní masáže aj. Hotel LIBENSKÝ **** - recepce, směnárna, restaurace, kavárna s terasou, balneoprovoz, solná jeskyně, parkoviště Hotel BELLEVUE TLAPÁKrecepce, restaurace, vlastní parkoviště, na procedury se dochází do hotelu Libenský.

Poloha

Poděbrady jsou malebně rozložené v úrodné nížině při Labi pouze 50 km od Prahy u dálnice D 11. Podnebí je zde v malé nadmořské výšce (185 m) suché, teplé, srážky nízké. Lázeňské centrum je skryto v zeleni parků, lázeňská kolonáda prošla v roce 2014 částečnou rekonstrukcí. Krajina kolem Poděbrad působí na nervový systém uklidňujícím dojmem a její romantické prostředí je ideální nejen pro lázeňské hosty, ale i pro rekreaci. K tomuto přispívá v hojné míře i možnost sportovního vyžití: tenis, golf, jezdectví, plavání, volejbal, basketbal, fotbal, cyklistika, sportovní střelba, rybolov. Hotel ZIMNÍ LÁZNĚ*** - lázeňský hotel je umístěný na klidné ulici poblíž lázeňské kolonády, propojen prosklenou spojovací chodbou s hotelem Libenský (stravování). Na procedury se dochází do Centrálních a Letních lázní. Hotel ZÁMEČEK**** - unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad (cca 1,2 km od hotelu Zimní Lázně a Centrálních Lázní). Hotel prošel rekonstrukcí a nabízí hostům moderní komfort ve stylovém prostředí. Hotel je vhodný i pro náročnější klientelu, nabízí lázeňskou péči v klidném a útulném prostředí. V hotelu probíhá i většina procedur (s výjimkou solné jeskyně). Hotel LIBENSKÝ**** - je hlavním lázeňským domem. Objekt ležící ve středu lázeňské kolonády, patří svou polohou a kompletnost nabízených služeb k nejvyhledávanějším hotelům v Poděbradech. V roce 2015 prošel hotel náročnou a nákladnou rekonstrukcí. Hotel BELLEVUE TLAPÁK**** je umístěný přímo na lázeňské kolonádě (vedle hotelu Libenský, kam se dochází na procedury), některé pokoje s vyhlídkou na květinové hodiny (CK negarantuje výhled). V roce 2017 byl zcela rekonstruovaný.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat