Vyhledat zájezd

Hotel Zimní Lázně a Hotel Zámeček

Česká republika, Střední Čechy, Poděbrady

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 6 dní, 7 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Lázně Poděbrady, hotely Zimní Lázně, Libuše - Víkend pro muže a ženu
Počasí
-6 °C - Zataženo

Lyžařské zájezdy Lázně a wellness

Ostatní

Pobyt začíná nástupem od 13.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní (obědem v případě plné penze) a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

Rekreační poplatek
15,- Kč/den
 
 
Další služby
Relaxační bazén: pouze na objednání, cena činí 490,- Kč/hodina/celý bazén. Bazén je maximálně pro 8 - 10 osob ( 4,5 m x 8,5 m).
 
 
Pobyt se zvířetem
150,- Kč/den
 
 
Programový pobyt č.1
LÁZNĚ NA ZKOUŠKU (3 dny / 2 noci, , nástup libovolný)
2x ubytování s polopenzí, 1x uhličitá koupel, 1x klasická částečná masáž, 1x solná jeskyně, 1x poukaz do kavárny. Nástup na pobyt v pátek nejpozději ve 13.00 h.
 
 
Programový pobyt č.2
POBYT PRO SENIORY s lékařskou konzultací (6 dní / 5 nocí, nástup NEDĚLE)
5x ubytování s polopenzí, 1x lékařská konzultace, 4x uhličitá koupel, 1x klasická částečná masáž, 1x solné jeskyně, 1x poukaz do kavárny.
 
 
Programový pobyt č.3
DÁMSKÝ VÍKEND (3 dny / 2 noci, nástup PÁTEK)
2x ubytování s polopenzí, 1x brusinková koupel, 1 x částečná masáž brusinková, 1x parafínový zábal na ruce, 1x solná jeskyně, 1x poukaz do kavárny. Nástup na pobyt do 13:00 h.
 
 
Programový pobyt č.4
LÁZNĚ NA 4 DNY (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)
3x ubytování s polopenzí, 1x konopná koupel, 1x uhličitá koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x částečný zábal konopný, 1x solná jeskyně, 1x poukázka do kavárny
 
 
Programový pobyt č.5
VÍKEND PRO ŽENU A MUŽE (3 dny / 2 noci, nástup PÁTEK)
2x ubytování s plnou penzí. Program pobytu pro ženu: 1x uhličitá koupel, 1x částečná masáž s Aloe Vera, 1 x solná jeskyně, 1x infrasauna, 1x poukázka do kavárny. Program pobytu pro muže: 1x uhličitá koupel, 1x částečná konopná masáž, 1x solná jeskyně, 1x infrasauna, 1x poukázka do kavárny. Nástup na pobyt ve 13:00 h
 
 
Parkování
1 až 4 noci 70,- Kč/noc, 5 až 13 nocí 50,- Kč/noc. Parkoviště mají omezený počet míst (doporučujeme rezervovat předem).
 
 
Příjezd autem
Autem - od Hradce Králové do Poděbrad, za kostelem vpravo přes Reigerovo náměstí, za pramenem druhá ulice vlevo. Směr od Prahy do Poděbrad, přes Jiřího náměstí, za náměstím druhá ulice vlevo na Riegerovo náměstí, za pramenem druhá ulice vlevo. Parkování u hotelu.Vzdálenost: z Prahy cca 55 km, z Brna cca 252 km, z Ostravy cca 305 km.

Poloha

Poděbrady jsou malebně rozložené v úrodné nížině při Labi pouze 50 km od Prahy u dálnice D 11. Podnebí je zde v malé nadmořské výšce (185 m) suché, teplé, srážky nízké. Lázeňské centrum je skryto v zeleni parků, lázeňská kolonáda prošla v roce 2014 částečnou rekonstrukcí. Krajina kolem Poděbrad působí na nervový systém uklidňujícím dojmem a její romantické prostředí je ideální nejen pro lázeňské hosty, ale i pro rekreaci. K tomuto přispívá v hojné míře i možnost sportovního vyžití: tenis, golf, jezdectví, plavání, volejbal, basketbal, fotbal, cyklistika, sportovní střelba, rybolov. Hotel ZIMNÍ LÁZNĚ*** - lázeňský hotel je umístěný na klidné ulici poblíž lázeňské kolonády, propojen prosklenou spojovací chodbou s hotelem Libenský (stravování, procedury). Hotel ZÁMEČEK**** - unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad (cca 1,2 km od hotelu Zimní Lázně a Centrálních Lázní). Hotel prošel rekonstrukcí a nabízí hostům moderní komfort ve stylovém prostředí. Hotel je vhodný i pro náročnější klientelu, nabízí lázeňskou péči v klidném a útulném prostředí. V hotelu probíhá i většina procedur (s výjimkou solné jeskyně). Hotel LIBENSKÝ**** - je hlavním lázeňským domem. Objekt ležící ve středu lázeňské kolonády, patří svou polohou a kompletnost nabízených služeb k nejvyhledávanějším hotelům v Poděbradech. V roce 2015 prošel hotel náročnou a nákladnou rekonstrukcí.

Popis

Hotel ZIMNÍ LÁZNĚ ***: recepce, půjčovna a úschovna jízdních kol, relaxační bazén (4,5 x 8,5 m, max. 8-10 osob, na objednávku předem za poplatek), solná jeskyně, solárium, parkování na uzavřeném dvoře u hotelu. V hotelu LIBENSKÝ, spojený s hotelem Zimní lázně prosklenou chodbou, je jídelna (100 míst), stylová kavárna s terasou. . Přímo v budově Hotelu Libenský se nachází řada procedur jako uhličité koupele, masáže, infrasauna, parní sauna. V CENTRÁLNÍCH LÁZNÍCH poté další procedury: Infrasauna, vibrosauna, Vacu Well, oxygenoterapie, suchá uhličitá koupel, inhalace, koupele (brusinková, medová, ibišková, skořicová, jalovcová, konopná, ruční podvodní, podvodní, uhličitá, perličková) cvičení v bazénu, zábaly (konopný, skořicový, jogurtový, karamelový, detoxikační, čokoládový, bahenní z mrtvého moře aj.), solux, lymfoven, plynová injekce, magnet, diadynamik, vasotrein, lymfodrenáž, BIO - lampa, ultrazvuk aj. Hotel ZÁMEČEK ****: recepce a směnárna, restaurace s mezinárodní i českou kuchyní, kavárna a bar, fitness, konferenční centrum (2 místnosti s moderním technickým vybavením), jednací sál (50 míst), Modrý salonek (28 míst), parkoviště. BALNEO a WELLNESS - relaxační i sportovní masáže, perličkové koupele, infra sauna, uhličité a přísadové koupele, podvodní masáže aj. Hotel LIBENSKÝ **** - recepce, směnárna, restaurace, kavárna s terasou, balneoprovoz, solná jeskyně, parkoviště.

Sport a zábava

V hotelu Zimní Lázně relaxační bazén (4,5 x 8,5 metru, max. hloubka 1,6 m, 36°C). Přírodní koupaliště JEZERO Poděbrady s písčitou pláží (v místě). Aquapark VODNÍ SVĚT Kolín (20 km): celoročně: plavecký bazén (25 m dlouhý), dětský bazén a brouzdaliště vč. skluzavek, relaxační bazén (chrliče, umělé vlnobití aj.), tobogán, trojskluzavka aj.; letní plovárna: plavecký a dětský bazén, tenisové kurty, beach volejbal aj.

Ubytování

a) Hotel ZIMNÍ LÁZNĚ***: 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, lednička, telefon. b) Hotel ZÁMEČEK****: 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, telefon, připojením k internetu, župan (tyto pokoje za příplatek). c) Hotel LIBENSKÝ****: 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, lednička, telefon (tyto pokoje za příplatek a na ověření). 1 - lůžkové pokoje a pokoje s přistýlkou na poptávku na prodejním dispečinku.

Stravování

Polopenze nebo plná penze (dle jednotlivých programů): Snídaně - bufetové stoly, obědy a večeře - jednotné menu o 3 chodech.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Střední Čechy nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat