Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Bouzov

Česká republika, Střední Morava, Bouzov

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
4 °C - Oblačno
4 °C - Oblačno
Cena za osobu od 2 010 Kč

Dostupných: 130 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená pro seniory

Stravování

REKREAČNÍ POBYT: Snídaně - výběr ze snídaňových menu nebo bufetové stoly (podle obsazenosti). Možnost dokoupení obědů a večeří na místě. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Trasa

Příjezd autobusem: Autobusová zastávka 130 m od hotelu (Bouzov - náměstí). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Ostatní

Hrad Bouzov - bližší informace ZDE. Zrekonstruovaný v 19. století arcivévodou Evženem Habsburským. Romantické prostředí láká často filmaře k natáčení pohádek. Galerie v podhradí Přírodní areál historické zábavy, sklářská minihuť. Trójský kůň Pravděpodobně největší dřevěná stavba koně na světě, výška 15 m, uvnitř je galerie. Každodenní program zahrnuje ukázky středověkých zbraní. Stáj Bouzov - bližší informace ZDE. Projížďky na koních, kočárové služby. Relax park Bouzov - minikáry, koloběžky, obří trampolína atd., bližší informace ZDE Dráha dlouhá 525 + 196 m, lanový vlek dlouhý 200 m. Aboretum Bílá Lhota (7 km) Chráněné krajinné území s cizokrajnými dřevinami. Loštice - Muzeum Olomouckých tvarůžků (8 km) Loštice - Tvarůžková cukrárna (8 km) Javoříčské jeskyně (8 km) Rozsáhlé krápníkové jeskyně. Zkamenělý zámek - skalní brána ve vápencové skále. Památník obětem II. světové války popraveným dne 5.5.1945 při vypálení Javoříčka - národní kulturní památka. Mladečské jeskyně (15 km) Krápníkové jeskyně v devonských vápencích se světově ojedinělým krasovým vývojem. Jeskyně jsou využívány i k speleoterapii - léčbě dýchacích potíží pobytem v jeskyních. Lovecký zámek Úsov (20 km) Z roku 1260 se sbírkami lovecko-lesnického muzea. Pozůstatky židovského města - 35 domů se synagogou a židovský hřbitov. CHKO Litovelské Pomoraví Rozkládá se na ploše 96 km2 a zaujímá úzký 3 - 8 km široký pruh lužních lesů a luk kolem řeky Moravy mezi městy Olomouc a Mohelnice. Lužními lesy vede podél řeky upravovaná cyklostezka. Ve středu CHKO leží starobylé královské město Litovel, které propůjčilo chráněné oblasti své jméno. Zámek Náměšť na Hané (20 km) Hrad Šternberk (40 km).
Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá platební karty Visa, Mastercard, Maestro.
Koupaliště v Lošticích (8 km), koupaliště a krytý bazén v Mohelnici (12 km).
Parkování: 0,- Kč/den.
Pobyt se zvířetem: 200,- Kč/den.
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí. REKREAČNÍ POBYT začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní od 8:30 do 9:30 hod. druhý den ráno. DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK a ODPOČINKOVÝ POBYT POD POHÁDKOVÝM HRADEM BOUZOV začínají nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní od 8:30 do 9:30 hod. a uvolněním pokoje do 11:00 hod. v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 6,- Kč/den.
Proč hotel Bouzov: • bydlení jako v pohádce - jen 200 m od hradu Bouzov, kde se natáčelo O Jasněnce a létajícím ševci, Rumburak nebo Princezna Fantaghiro • ubytujte se v podhradí a nechejte se unést kouzelnou atmosférou zdejšího prostředí • v Lošticích (8 km) je tvarůžková cukrárna a Muzeum Olomouckých tvarůžků.

Popis

Programový pobyt č.1: Projekt DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK pro osoby nad 50 let zahrnuje: • SLEVA 7=6 (bydlíte 7 nocí, platíte 6 nocí) • SLEVA 14=11 (bydlíte 14 nocí, platíte 11 nocí) • večeře zdarma • odpolední káva nebo čaj zdarma • pobyt se psem bez poplatku • příplatek za neobsazené lůžko se neúčtuje • zdarma rekreační poplatek Platí pro pobyty mimo období hlavních (letních) školních prázdnin. NA POBYT NELZE UPLATNIT ŽÁDNOU DALŠÍ SLEVU!!
Programový pobyt č.2: ODPOČINKOVÝ POBYT POD POHÁDKOVÝM HRADEM BOUZOV zahrnuje: • ubytování s polopenzí (snídaně servírované nebo rautem - dle obsazenosti, večeře jednotné servírované) • denně odpoledne 1x teplý nápoj (káva nebo čaj) • služby uvedené v odstavci DÁLE PRO VÁS • příplatek za neobsazené lůžko se neúčtuje V termínech do 18.12.2017 a od 2.1. do 30.4.2018. Možnost pobytů od 1 noci. Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu. Za příplatek na místě možnost ubytování v novomanželském apartmá 1000 Kč/pobyt (rohová vana v oddělené koupelně) nebo v prezidentském apartmá 1500 Kč/pobyt (vířivá vana přímo na pokoji).
Pokoje do 1.4.2018 jsou na ověření (kontaktujte dispečink ATIS). DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK: Dítě do 4,9 let je zdarma bez lůžka a stravy.
Restaurace, venkovní terasa, 2 oddělené sály (kapacita 15 a 100 míst), Wi-Fi internet v celém hotelu, úschovna kol, parkoviště.

Poloha

Hotel se nachází na náměstí malebného městečka Bouzov, přímo pod pohádkovým hradem Bouzov.

Sport a zábava

Koupaliště v Lošticích (8 km), koupaliště a krytý bazén v Mohelnici (12 km).
ZDARMA: Wi-Fi internet v celém hotelu, úschova kol, parkování, dobíjecí stanice pro elektromobily, 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte ZDE. SLEVA 10% na minikáry v Bouzově.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, Wi-Fi internet. Možnost přistýlky na dotaz (rozkládací lůžko).
Celková kapacita: 55 lůžek včetně přistýlek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat