Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Excellent

Česká republika, Střední Morava, Kroměříž

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
-3 °C - Jasno
-3 °C - Jasno

Lázně a wellness

Sport a zábava

Sport: 200 m od hotelu tenis, beach volejbal, nohejbal, letní koupaliště, 500 m krytý bazén, fitness, masáže.

Ubytování

1 a 2lůžkové pokoje typu Economy (cena na vyžádání), 1 až 4lůžkové pokoje typu Standard, 2lůžkové apartmány (popis a cena na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV-SAT, telefon, minibar, Wi-Fi (zdarma). Pokoje Standard (větší, komfortnější, lepší nábytek).

Stravování

Snídaně (bufet).

Poloha

V historické části města Kroměříže. Kroměříž přezdívaná Hanácké Athény, je okresní město ve Zlínském kraji. První písemná zpráva o Kroměříži byla již v roce 1110. Město bylo založeno olomouckým biskupem Brunem ze Schauenburku roku 1260. Olomoučtí biskupové v Kroměříži vybudovali reprezentativní letní sídlo a přemístili sem část správy diecéze. Za třicetileté války město hodně utrpělo dvakrát za sebou nájezdem švédských vojsk (1643 a 1645) a následně morem. V šedesátých letech téhož století zahájil rozsáhlou obnovu města olomoucký biskup Karel II. Lichenštejn-Kastelkorn. Pro svůj enormní kulturní význam (město bylo od 17. století kulturním centrem Hané a celé střední Moravy) získalo město přezdívku Hanácké Athény. Zachováno a v devadesátých letech opraveno bylo historické centrum města - Velké náměstí s podloubím a vedle něj stojící Arcibiskupský zámek. Ten je společně s oběma zahradami (Květná zahrada, Podzámecká zahrada) od roku 1998 zapsán na listině světového kulturního dědictví UNESCO.

Popis

Recepce, směnárna, hotel. trezor, restaurace, vinný sklep, finská sauna, termální sud, fitness, úschovna a půjčovna kol, pro děti - postýlka a stolička; letní terasa, atrium, PC s internetem a tiskárnou, Wi-Fi (zdarma), parkoviště, turist minibus, akceptace platebních karet.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Střední Morava nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat