Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské lázně

Česká republika, Šumava, Kašperské Hory

Parkhotel Kašperské Hory (hlavní fotografie)
  • Parkhotel Kašperské Hory (fotografie 2)
  • Parkhotel Kašperské Hory (fotografie 3)
  • Parkhotel Kašperské Hory (fotografie 4)
  • Parkhotel Kašperské Hory (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Termín 3. 2. (Pá)– 6. 2. (Po)
Délka pobytu 4 dny, 3 noci
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 223220897327
Počasí
0 °C – Sněžení
Počasí
0 °C – Sněžení
Cena za osobu od 8 530

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Lyžařské zájezdy

Poloha

Stylový Parkhotel Kašperské Hory stojící na místě bývalého pivovaru v Kašperských Horách, městečku, usazeném v malebné krajině panenské Šumavy. Díky pestré zlatokopecké a sklářské historii a jeho atraktivní poloze je dnes město žádaným turistickým cílem. Hotel s výhledem na hrad Kašperk a do šumavského údolí tak dnes láká turisty především krásným okolím a četnými možnostmi sportovně turistického vyžití.

Popis

Recepce, trezor, galerie, restaurace, snídaňová restaurace s letní terasou v hotelovém parku, konferenční salonek, finská sauna, relaxační bazén, relaxační místnost, balneo - centrum (perličkové koupele, bylinná pára, zábaly, masáže, kosmetika, apod.), hotelová přírodní jeskyně (speleoterapie), energetický a meditační hotelový park, hlídané parkoviště. K dispozici je tenisový kurt s umělým povrchem, možnost zapůjčení tenisových raket.
Technologicky moderní balneo provoz - ŠUMAVSKÉ BYLINNÉ LÁZNĚ, které nabízí Parkhotel od ledna 2013, je zcela orientován na bylinné procedury, včetně koupelí, bylinné páry, masáží a zábalů. Hluboké sklepení, skála, klenba Vás podvědomě vrací do 16. století. Veškeré lázeňské produkty jsou z čistého prostředí Šumavy. Z čerstvých bylin sbíraných na soukromých horských pastvinách jsou připravovány speciální směsi pro lázeňský provoz. Rovněž rašelina a jíly nesou značku s logem Šumava.
SPELEOTERAPIE - alternativní léčba pro pacienty zejména s onemocněním a vadou dýchací soustavy. Speleoterapie probíhá v hotelové jeskyni, která dříve sloužila jako sklad a chladírna sudů s pivem. Stálá konstantní teplota 13°C a 90% vlhkost vzduchu jsou pro tuto proceduru optimální. Pobyt v jeskyni na lehátkách umocňuje silné vyzařování zemské energie. Je proto také vhodný k rekonvalescenci po delších onemocněních a vyčerpání (syndrom vyhoření), harmonizuje Vaši osobnost.

Sport a zábava

Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Amex.
Tipy na výlety a aktivity: TIPY NA VÝLETY: - Zoocentrum - Výběh s vlky - Hrad Kašperk - Vchynicko-tetovský plavební kanál - Prášilské jezero - rozhledna Poledník - botanická zahrada a archeopark v Prášilech - Tříjezerní slať - pramen Vltavy - Čeňkova pila - Povydří - obory Baranky a Velký Bor (pouze v zimě) - Kvilda - zoocentrum s jeleny Policie Modrava je velmi úspěšný televizní seriál současnosti. Jednotlivé příběhy odkrývají kouzelná zákoutí Šumavy a nepřímo tím lákají k návštěvě mnoho nových turistů. Pojďte se podívat do míst, která Vám budou povědomá z televizní obrazovky. FILMOVÁ MÍSTA POLICIE MODRAVA
Lyžování: Ski areál SNOWHILL Kašperské Hory (cca 1 km od hotelu) - sjezdovky s délkou až 600 m s převýšením 90 m, 2 vleky, večerní lyžování, lyžařská škola, snowpark, ski servis, snowtubing. Lyžařský areál se nachází na jihovýchodním okraji města Kašperské Hory. Z centra města je to asi 1 km po místní komunikaci k areálu, kde je možné pohodlně zaparkovat. Přímo v areálu je přístup na 20 km běžeckých tratí, které se napojují na běžecké tratě v lyžařském areálu Zadov.

Ubytování

a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén, župan, pantofle (zkosený strop). b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, vana + WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén, župan, pantofle (1 pokoj má zkosený strop). Tento typ pokoje na ověření. Pokoje nemají balkony.

Celková kapacita: 40 pokojů + 1 apartmán.

Stravování

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel. Hotel neposkytuje bezlepkovou stravu.

Doprava

Příjezd autem: Autem po silnici č. 4 směr Strakonice, Vimperk a dále odbočit na silnici č. 145 směr Sušice přes Kašperské Hory. Parkování u hotelu. GPS: N 49°8.67382', E 13°33.24360'
Příjezd autobusem: Autobusem do Sušice a odtud do Kašperských Hor (200 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Sušice, odtud autobusem do Kašperských Hor (200 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Program

KOUZELNÁ ŠUMAVA (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) - 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel) - 1x perličková koupel s bylinnými měšci + suchý zábal - - 1x klasická částečná masáž (záda, šíje) - 1x vířivá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal - 1x rašelinový zábal - 3x 1 hod. speleoterapie - 3x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou

BONUSY ZDARMA: - součástí lázeňské procedury - pitný režim (borůvkový čaj) - relaxační bazén s hvězdnou oblohou denně neomezeně 7.00 - 21.30 hod. - koupací plášť a domácí obuv - Wi-Fi - parkování na parkovišti - rekreační poplatek - hotelová knihovna - hotelový meditační a energetický park s lehátky a tenisovým kurtem (v létě)

7 NOCÍ V ŠUMAVSKÝCH LÁZNÍCH (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný) - 7x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel) - 1x vířívá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal - 1x perličková koupel s bylinnými měšci – výběr z 5ti druhů bylinných směsí + suchý zábal - 1x rašelinový zábal zad - 1x parafínový zábal – záda, šíje (ajurvédské byliny nebo med) - 1x Breussova masáž páteře - 1x relaxační aroma masáž – záda - 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou - 5x 1 hod. speleoterapie

BONUSY ZDARMA: - součástí lázeňské procedury - pitný režim (borůvkový čaj) - relaxační bazén s hvězdnou oblohou denně neomezeně 7.00 - 21.30 hod. - koupací plášť a domácí obuv - Wi-Fi - parkování na parkovišti - rekreační poplatek - hotelová knihovna - hotelový meditační a energetický park s lehátky a tenisovým kurtem (v létě)

LÁZEŇSKÝ KOKTEJL (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel) - 1x vířívá koupel se solí z Mrtvého moře + suchý zábal - 1x perličková koupel s bylinným olejem + suchý zábal - 1x bahenní zábal z Mrtvého moře - 1x rašelinový zábal - 1x klasická částečná masáž (záda, šíje) - 4x 1 hod. speleoterapie - 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou

BONUSY ZDARMA: - součástí lázeňské procedury - pitný režim (borůvkový čaj) - relaxační bazén s hvězdnou oblohou denně neomezeně 7.00 - 21.30 hod. - koupací plášť a domácí obuv - Wi-Fi - parkování na parkovišti - rekreační poplatek - hotelová knihovna - hotelový meditační a energetický park s lehátky a tenisovým kurtem (v létě)

ANDĚL PÁNĚ (5 dní / 4 noci, nástup 26.12.22) - 4x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel) - 1x zimní prohlídka hradu Kašperk - 1x Breussova masáž páteře (20 min) - 1x brusinková procedrua (koupel + zábal) 70 min - 1x perličková koupel s bylinnými měšci - výběr z 5 druhů směsí/suchý zábal - 1x skořicový zábal částečný - prohřívací (40 min) - 1x Kneipova koupel dolních končetin - 2x Priessnitzův chodník - koupel nohou s akupresurou - speleoterapie - neomezený vstup do přírodní jeskyně v době od 8:00 do 20:00 hod

BONUSY ZDARMA: - součástí lázeňské procedury - pitný režim (borůvkový čaj) - relaxační bazén s hvězdnou oblohou denně neomezeně 7.00 - 21.30 hod. - koupací plášť a domácí obuv - Wi-Fi - parkování na parkovišti - rekreační poplatek - hotelová knihovna.

Ostatní

Dlaší služby: Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Amex.

Nepřehlédněte: Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 do 20:00 hod a večeří v den příjezdu. Čas příjezdu je třeba uzpůsobit podávání večeří. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu. Zcela nekuřácký hotel. ADULTS ONLY - Na hotelu je možný pouze pobyt bez dětí (možný od dovršení 15 let věku dítěte).

Akční nabídka: ● DOVOLENÁ BEZ DĚTÍ - GARANCE NERUŠENÉHO POBYTU

Určitě oceníte: Proč Parkhotel Kašperské Hory Šumavské lázně: - jediné lázně v České republice, které nabízí zcela unikátní skloubení lázeňství s přírodou, zemskou energií a historií. - Šumavské bylinné lázně - stylový hotel pro klidný a nerušený pobyt - přijeďte a vydejte se po stopách zlatokopů k potokům a starým štolám... - podívejte se na vysílání pořadu Kouzelné bylinky, které se natáčelo v Parkhotelu Kašperské Hory.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 2 643 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 2 643 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 3. 2. – 6. 2. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 8 530 Kč Rezervovat Pokračovat
od 8 530 Kč
Přidat k porovnání 3. 2. – 8. 2. (6 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 12 570 Kč Rezervovat Pokračovat
od 12 570 Kč
Přidat k porovnání 3. 2. – 10. 2. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 13 900 Kč Rezervovat Pokračovat
od 13 900 Kč
Přidat k porovnání 4. 2. – 7. 2. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 8 530 Kč Rezervovat Pokračovat
od 8 530 Kč
Přidat k porovnání 4. 2. – 9. 2. (6 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 12 570 Kč Rezervovat Pokračovat
od 12 570 Kč
Přidat k porovnání 4. 2. – 11. 2. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 13 900 Kč Rezervovat Pokračovat
od 13 900 Kč
Přidat k porovnání 5. 2. – 8. 2. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 8 530 Kč Rezervovat Pokračovat
od 8 530 Kč
Přidat k porovnání 5. 2. – 10. 2. (6 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 12 570 Kč Rezervovat Pokračovat
od 12 570 Kč
Přidat k porovnání 5. 2. – 12. 2. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 13 900 Kč Rezervovat Pokračovat
od 13 900 Kč
Přidat k porovnání 6. 2. – 9. 2. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 8 530 Kč Rezervovat Pokračovat
od 8 530 Kč

Poloha

Stylový Parkhotel Kašperské Hory stojící na místě bývalého pivovaru v Kašperských Horách, městečku, usazeném v malebné krajině panenské Šumavy. Díky pestré zlatokopecké a sklářské historii a jeho atraktivní poloze je dnes město žádaným turistickým cílem. Hotel s výhledem na hrad Kašperk a do šumavského údolí tak dnes láká turisty především krásným okolím a četnými možnostmi sportovně turistického vyžití.

Popis

Recepce, trezor, galerie, restaurace, snídaňová restaurace s letní terasou v hotelovém parku, konferenční salonek, finská sauna, relaxační bazén, relaxační místnost, balneo - centrum (perličkové koupele, bylinná pára, zábaly, masáže, kosmetika, apod.), hotelová přírodní jeskyně (speleoterapie), energetický a meditační hotelový park, hlídané parkoviště. K dispozici je tenisový kurt s umělým povrchem, možnost zapůjčení tenisových raket.
Technologicky moderní balneo provoz - ŠUMAVSKÉ BYLINNÉ LÁZNĚ, které nabízí Parkhotel od ledna 2013, je zcela orientován na bylinné procedury, včetně koupelí, bylinné páry, masáží a zábalů. Hluboké sklepení, skála, klenba Vás podvědomě vrací do 16. století. Veškeré lázeňské produkty jsou z čistého prostředí Šumavy. Z čerstvých bylin sbíraných na soukromých horských pastvinách jsou připravovány speciální směsi pro lázeňský provoz. Rovněž rašelina a jíly nesou značku s logem Šumava.
SPELEOTERAPIE - alternativní léčba pro pacienty zejména s onemocněním a vadou dýchací soustavy. Speleoterapie probíhá v hotelové jeskyni, která dříve sloužila jako sklad a chladírna sudů s pivem. Stálá konstantní teplota 13°C a 90% vlhkost vzduchu jsou pro tuto proceduru optimální. Pobyt v jeskyni na lehátkách umocňuje silné vyzařování zemské energie. Je proto také vhodný k rekonvalescenci po delších onemocněních a vyčerpání (syndrom vyhoření), harmonizuje Vaši osobnost.

Sport a zábava

Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Amex.
Tipy na výlety a aktivity: TIPY NA VÝLETY: - Zoocentrum - Výběh s vlky - Hrad Kašperk - Vchynicko-tetovský plavební kanál - Prášilské jezero - rozhledna Poledník - botanická zahrada a archeopark v Prášilech - Tříjezerní slať - pramen Vltavy - Čeňkova pila - Povydří - obory Baranky a Velký Bor (pouze v zimě) - Kvilda - zoocentrum s jeleny Policie Modrava je velmi úspěšný televizní seriál současnosti. Jednotlivé příběhy odkrývají kouzelná zákoutí Šumavy a nepřímo tím lákají k návštěvě mnoho nových turistů. Pojďte se podívat do míst, která Vám budou povědomá z televizní obrazovky. FILMOVÁ MÍSTA POLICIE MODRAVA
Lyžování: Ski areál SNOWHILL Kašperské Hory (cca 1 km od hotelu) - sjezdovky s délkou až 600 m s převýšením 90 m, 2 vleky, večerní lyžování, lyžařská škola, snowpark, ski servis, snowtubing. Lyžařský areál se nachází na jihovýchodním okraji města Kašperské Hory. Z centra města je to asi 1 km po místní komunikaci k areálu, kde je možné pohodlně zaparkovat. Přímo v areálu je přístup na 20 km běžeckých tratí, které se napojují na běžecké tratě v lyžařském areálu Zadov.

Ubytování

a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén, župan, pantofle (zkosený strop). b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, vana + WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén, župan, pantofle (1 pokoj má zkosený strop). Tento typ pokoje na ověření. Pokoje nemají balkony.

Celková kapacita: 40 pokojů + 1 apartmán.

Stravování

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel. Hotel neposkytuje bezlepkovou stravu.

Doprava

Příjezd autem: Autem po silnici č. 4 směr Strakonice, Vimperk a dále odbočit na silnici č. 145 směr Sušice přes Kašperské Hory. Parkování u hotelu. GPS: N 49°8.67382', E 13°33.24360'
Příjezd autobusem: Autobusem do Sušice a odtud do Kašperských Hor (200 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Sušice, odtud autobusem do Kašperských Hor (200 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Program

KOUZELNÁ ŠUMAVA (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) - 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel) - 1x perličková koupel s bylinnými měšci + suchý zábal - - 1x klasická částečná masáž (záda, šíje) - 1x vířivá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal - 1x rašelinový zábal - 3x 1 hod. speleoterapie - 3x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou

BONUSY ZDARMA: - součástí lázeňské procedury - pitný režim (borůvkový čaj) - relaxační bazén s hvězdnou oblohou denně neomezeně 7.00 - 21.30 hod. - koupací plášť a domácí obuv - Wi-Fi - parkování na parkovišti - rekreační poplatek - hotelová knihovna - hotelový meditační a energetický park s lehátky a tenisovým kurtem (v létě)

7 NOCÍ V ŠUMAVSKÝCH LÁZNÍCH (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný) - 7x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel) - 1x vířívá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal - 1x perličková koupel s bylinnými měšci – výběr z 5ti druhů bylinných směsí + suchý zábal - 1x rašelinový zábal zad - 1x parafínový zábal – záda, šíje (ajurvédské byliny nebo med) - 1x Breussova masáž páteře - 1x relaxační aroma masáž – záda - 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou - 5x 1 hod. speleoterapie

BONUSY ZDARMA: - součástí lázeňské procedury - pitný režim (borůvkový čaj) - relaxační bazén s hvězdnou oblohou denně neomezeně 7.00 - 21.30 hod. - koupací plášť a domácí obuv - Wi-Fi - parkování na parkovišti - rekreační poplatek - hotelová knihovna - hotelový meditační a energetický park s lehátky a tenisovým kurtem (v létě)

LÁZEŇSKÝ KOKTEJL (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel) - 1x vířívá koupel se solí z Mrtvého moře + suchý zábal - 1x perličková koupel s bylinným olejem + suchý zábal - 1x bahenní zábal z Mrtvého moře - 1x rašelinový zábal - 1x klasická částečná masáž (záda, šíje) - 4x 1 hod. speleoterapie - 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou

BONUSY ZDARMA: - součástí lázeňské procedury - pitný režim (borůvkový čaj) - relaxační bazén s hvězdnou oblohou denně neomezeně 7.00 - 21.30 hod. - koupací plášť a domácí obuv - Wi-Fi - parkování na parkovišti - rekreační poplatek - hotelová knihovna - hotelový meditační a energetický park s lehátky a tenisovým kurtem (v létě)

ANDĚL PÁNĚ (5 dní / 4 noci, nástup 26.12.22) - 4x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře tříchodová, výběr ze tří hlavních jídel) - 1x zimní prohlídka hradu Kašperk - 1x Breussova masáž páteře (20 min) - 1x brusinková procedrua (koupel + zábal) 70 min - 1x perličková koupel s bylinnými měšci - výběr z 5 druhů směsí/suchý zábal - 1x skořicový zábal částečný - prohřívací (40 min) - 1x Kneipova koupel dolních končetin - 2x Priessnitzův chodník - koupel nohou s akupresurou - speleoterapie - neomezený vstup do přírodní jeskyně v době od 8:00 do 20:00 hod

BONUSY ZDARMA: - součástí lázeňské procedury - pitný režim (borůvkový čaj) - relaxační bazén s hvězdnou oblohou denně neomezeně 7.00 - 21.30 hod. - koupací plášť a domácí obuv - Wi-Fi - parkování na parkovišti - rekreační poplatek - hotelová knihovna.

Ostatní

Dlaší služby: Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Amex.

Nepřehlédněte: Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 do 20:00 hod a večeří v den příjezdu. Čas příjezdu je třeba uzpůsobit podávání večeří. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu. Zcela nekuřácký hotel. ADULTS ONLY - Na hotelu je možný pouze pobyt bez dětí (možný od dovršení 15 let věku dítěte).

Akční nabídka: ● DOVOLENÁ BEZ DĚTÍ - GARANCE NERUŠENÉHO POBYTU

Určitě oceníte: Proč Parkhotel Kašperské Hory Šumavské lázně: - jediné lázně v České republice, které nabízí zcela unikátní skloubení lázeňství s přírodou, zemskou energií a historií. - Šumavské bylinné lázně - stylový hotel pro klidný a nerušený pobyt - přijeďte a vydejte se po stopách zlatokopů k potokům a starým štolám... - podívejte se na vysílání pořadu Kouzelné bylinky, které se natáčelo v Parkhotelu Kašperské Hory.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat