Vyhledat zájezd

Wellness Hotel Frymburk

Česká republika, Šumava, Lipno nad Vltavou

Ubytování Hotel
Počasí
1 °C - Jasno

Ubytování

Pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje s možností jedné přistýlky.
Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Moderně zařízené, se sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, internetovým připojením. Některé s balkonem, trezorem a minibarem.
Pokoje (A4A): rodinné pokoje pro čtyři osoby, bez možnosti přistýlky.
Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně i večeře formou bufetu.

Ostatní

Parkování: u hotelu; domácí zvíře: malé cca 300 Kč/den; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci. 1. 7. –31. 8. denně/3 noci.

Poloha

Hotelový a relaxační komplex pro aktivní klienty a rodiny. Pro děti aquapark, pro rodiče wellness zóna. uprostřed chráněné krajinné oblasti, břeh Lipna pouze cca 100 m. Centrum obce cca 500 m, rakouská hranice cca 10 km.

Popis

hotelový komplex (otevřen v létě 2007, na ploše cca 6,5 ha) se 191 pokoji. Lobby bar, restaurace a-la-carte, hlavní restaurace, cukrárna, výtah. Dětský koutek v hotelové hale, restauraci i cukrárně. WI-FI v lobby, kabelové připojení na pokojích zdarma. dětské hřiště, dětský koutek. Oddělený dětský bazén.

Sport a zábava

Kardio zóna (denně 10:00-22:00 h.). Za poplatek: 2 squashové kurty, stolní tenis, bowling. Půjčovna sportovních potřeb v areálu, půjčovna kol 100 m od hotelu. Dále Adventure Golf - nová forma zábavy, interiérové hřiště s 9 jamkami, takže je možno hrát za každého počasí. vodní svět (otevřeno 10:00-21:00 h) s krytým bazénem (468 m2 vodní plochy), dětským bazénem (cca 40 m2), 50 m dlouhou skluzavkou, divokou řekou, vířivkou a odpočinkovou zónou s lehátkovými křesly. Za poplatek: moderní wellness & spa centrum (cca 400 m2) na 2 podlažích (přístupné pro veřejnost). V přízemí 4 sauny, solná jeskyně. Na patře recepce wellness centra, masáže (různé druhy), perličkové koupele, zábaly, solná jeskyně, kosmetika, manikúra, pedikúra.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Šumava nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat