Vyhledat zájezd

Prázdninový Komplex Na Jezeře

Česká republika, Šumava, Lipno nad Vltavou

Ubytování Hotel
Počasí
1 °C - Sněžení
1 °C - Sněžení

Popis

Malá travnatá pláž u lipenské přehrady. Hlavní budova, apartmánový dům (cca 200 m vzdálený, 12 bungalovů), restaurace a-la-carte, bufetová restaurace, terasa s kavárnou, prostor pro grilování. WiFi v hlavní budově a v bungalovech zdarma. Dětské hřiště. Dětská postýlka do 2 let zdarma (rezervace v CK).

Sport a zábava

Za poplatek: fitness, stolní tenis, tenis, půjčovna horských kol, volejbal, půjčovna kanoí a loděk, ap. Za poplatek. sauna.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (B2A): v apartmánovém domě, pokoje jsou vybaveny trezorem, sat. TV, sprchou a WC. Rodinné pokoje (B4A): v apartmánovém domě, stejné vybavení jako B2A, prostornější, dvoulůžko a rozkládací pohovka pro 2 osoby. Dvoulůžkový pokoj (D2A): ve vedlejší budově, stejné vybavení jako B2A, bez trezoru. Třípokojové bungalovy (A3A/A4A/A5A): cca 97 m2, stejné vybavení jako B2A, navíc chladnička, varná konvice, ložnice a jídelní kout, telefon, terasa. Obývací ložnice, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 třílůžkový pokoj.

Poloha

Přímo u Lipenské přehrady (cca 100 m) v klidné poloze na okraji lesa. Centrum Horní Plané cca 4 km. Český Krumlov cca 30 km.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, večeře formou bufetových stolů (při méně než 30 hostech výběr z menu).

Ostatní

Rozsáhlý areál ideální pro aktivní dovolenou s rodinou. Ubytování v pokojích nebo bungalovech.
Info: parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 210 Kč/den; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc. 23.6.-1.9. denně/3 noci.
GPS: 48.751438, 14.035688.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Šumava nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat