Vyhledat zájezd

Prázdninový komplex Na Jezeře

Česká republika, Šumava, Lipno nad Vltavou

Ubytování Hotel
Počasí
7 °C - Jasno

Poloha

Rozsáhlý areál, ideální pro cyklisty i rodiny. Výborné hodnocení personálu. přímo u Lipenské přehrady (cca 100 m) v klidné poloze na okraji lesa. Centrum Horní Plané cca 4 km. Český Krumlov cca 30 km.

Popis

oblíbený rekreační areál. Hlavní budova, restaurace a-la-carte, bufetová restaurace, terasa s kavárnou. Trezor na recepci. Ubytování v hotelu, apartmánech (ve vedlejší budově, 4 pokoje, cca 160 m od hl. budovy) nebo v jednom ze 12 prázdninových domků rozmístěných v areálu. Malá travnatá pláž u lipenské přehrady. dětské hřiště, trampolína

Sport a zábava

za poplatek: posilovna, stolní tenis, tenis (2 antukové kurty), půjčovna horských kol), sportovní hřiště, půjčovna kanoí a loděk, ap. za poplatek, sauna.

Ubytování

Pokoje (B2A): dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, v apartmánech Na Jezeře.
Rodinné pokoje (1 místnost) (B4A) v apartmánech Na Jezeře, velký dvoulůžkový pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 os., bez možnosti přistýlky.
Pokoje (D2A): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky v hotelu Na Jezeře, vedlejší budova, bez trezoru. Prázdninové domky (A3A/A4A/A5A): pro 3-5 osob bez možnosti přistýlek, vkusně zařízené (cca 97 m2). Obývací pokoj, malý kuchyňský kout (pouze s lednicí a rychlovarnou konvicí, bez možnosti vaření), sedací/jídelní kout, telefon, terasa. V 1. podlaží 1 dvoulůžkový a 1 trojlůžkový pokoj.

Ostatní

Parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 180 Kč/den; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc. 25. 6. –27. 8. denně/3 noci.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu (při méně než 30 hostech výběr z menu).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Šumava nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat