Lázeňský dům Berta

Česká republika, Třeboň

Lázeňský dům Berta (hlavní fotografie)
  • Lázeňský dům Berta (fotografie 2)
  • Lázeňský dům Berta (fotografie 3)
  • Lázeňský dům Berta (fotografie 4)
  • Lázeňský dům Berta (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Pension
Délka pobytu 4 dny, 8 dní, 10 dní
Doprava Vlastní
Počasí
12 °C – Skoro jasno
Lázně a wellness Pobytové zájezdy

Popis

Specializují se na léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli. Součástí lázeňského komplexu jsou restaurace, bary, plavecký bazén, sauna a moderně vybavený Sport park, který nabízí nejrůznější formy aktivního odpočinku, zahrnující tenisovou halu, venkovní tenisové kurty či bowling.

V nejbližším okolí se nachází Státní zámek Třeboň – renesanční zámek s rozsáhlým parkem na jihozápadní straně historického centra města Třeboň nabízí tři prohlídkové trasy.

Ubytování

Jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje kategorie Klasik*** Koupelna se sprchovým koutem a WC, lednice, telefon, TV/SAT včetně programů rádií, bezpečnostní schránky, Wi-Fi, oddělená lůžka. Některé pokoje s balkonem nebo terasou.

Jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje kategorie Superior**** Koupelna se sprchovým koutem a WC, lednice, fén, telefon, TV/SAT včetně programů rádií, bezpečnostní schránky, Wi-Fi, župany, oddělená lůžka. Některé pokoje s balkonem nebo terasou.

Dvoulůžkové pokoje kategorie Zahradní Superior**** Koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, TV/SAT včetně programů rádií, klimatizace, bezpečnostní schránky, Wi-Fi, župany. Pokoje této kategorie se nachází v pavilonu B (50 m od hlavní budovy lázní) a D (70 m od hlavní budovy lázní), včetně terasy.

Apartmán Klasik**** Dvoupokojové apartmá, max. 3 osoby. Obývací pokoj a ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, TV/SAT včetně programů rádií, telefon, lednice (nápoje na přivítání), varná konvice, klimatizace, bezpečnostní schránky, Wi-Fi, župany, balkon.

Apartmán Superior**** Dvoupokojové apartmá, max. 3 osoby. Obývací pokoj a ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, TV/SAT včetně programů rádií, telefon, lednice (nápoje na přivítání), varná konvice, klimatizace, bezpečnostní schránky, Wi-Fi, župany. Apartmán B7 se nachází v pavilonu B (50 m od hlavní budovy lázní).

Stravování

Plná penze.

Ostatní

Konečná cena zahrnuje:
LÁZEŇSKÝ DŮM BERTA - SPA - Třeboň

SPA

léčebný paušál v hodnotě 1 200 Kč / den (zahrnuje vstupní lékařské vyšetření a léčebné procedury v počtu a skladbě dle ordinace lékaře a dále zahrnuje výkony sester a léky a pomocná vyšetření). Tzn. nejsou zvlášť účtována jednotlivá lékařská vyšetření. volný vstup do bazénu s whirlpoolem a parní kabiny a sauny (LD Berta) Léčebné procedury nejsou časovány v den příjezdu, odjezdu a v neděli.

Cena za osobu / 7 nocí s plnou penzí a programem

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Třeboň nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat