Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Kraskov

Česká republika, Východní Čechy, Třemošnice - Starý Dvůr

Hotel Kraskov (hlavní fotografie)
  • Hotel Kraskov (fotografie 2)
  • Hotel Kraskov (fotografie 3)
  • Hotel Kraskov (fotografie 4)
  • Hotel Kraskov (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Termín 25. 3. (So)– 30. 3. (Čt)
Délka pobytu 6 dní, 5 nocí
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 225237048989
Počasí
10 °C – Déšť
Počasí
10 °C – Déšť
Cena za osobu od 8 490

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Dovolená s dětmi Pobyty u vody

Poloha

EA Hotel KRASKOV**** leží poblíž stejnojmenné obce v Železných horách 4 km od Sečské přehrady a 21 km jihozápadně od Čáslavi. Nabízí moderní hotelové služby pro širokou klientelu. Vhodné pro rodiny s dětmi, páry, pro pořádání kongresů a teambuildingů. Krásná příroda Chráněné krajinné oblasti Železných hor a blízká města jako Chrudim, Pardubice, Kutná Hora nabízí bohaté vyžití. Od hotelu vedou cyklostezky a turistické trasy.

Popis

Hotelová restaurace, lobby bar, kavárna a vinárna, letní terasa, venkovní grilování, kongresový sál (pro 140 osob), velký sál (pro 100 osob), salonky (pro 45 a 30 osob), Wi-Fi. WELLNES CENTRUM - vnitřní bazén (8 x 4 m), venkovní bazén (12 x 6 m), 2x whirlpool (pro 6 osob a pro 4 osoby), finská sauna a pára, odpočinková zóna, masáže, kosmetické procedury. Fitness centrum, 2 bowlingové dráhy, tělocvična (na nohejbal, volejbal, florbal, basketbal, badminton atd.). Vnitřní a venkovní stolní tenis, šipky, dětský koutek a dětské hřiště, 2 tenisové kurty, víceúčelové venkovní hřiště s umělým travnatým povrchem (na volejbal, nohejbal, badminton atd.), beach volejbal, pétanque, venkovní posilovna pro dospělé, horolezecká stěna, minigolf, venkovní kuželky, cyklostanice s půjčovnou kol a občerstvením, půjčovna loděk a šlapadel, půjčovna běžek, turistické infocentrum přímo v areálu hotelu (prodej map).

Sport a zábava

- venkovní bazén s brouzdalištěm celodenní vstup zdarma - wellness centrum (vnitřní bazén, whirlpool pro 4 osoby, finská sauna, pára) - fitness zdarma - indoorové hřiště (nohejbal, florbal, basketbal, badminton, atd.) - víceúčelové venkovní hřiště s umělým travnatým povrchem (volejbal, nohejbal, badminton, atd.) - tenisový kurt - bowling - venkovní a vnitřní stolní tenis - šipky - petaque - půjčovna kol - půjčovna loděk, šlapadel - masáže (na objednávku) - kosmetické procedury (na objednávku) K zapůjčení ZDARMA: - dětské postýlky (dostupnost nutno předem ověřit) - dětská židle - osuška - žehlička a žehlicí prkno Hotel přijímá tyto platební karty (informace bez záruky): Visa, Mastercard, Maestro, Amex, Diners Club, Visa Electron, Mastercard Electronic.
Tipy na výlety a aktivity: Zřícenina hradu Lichnice (2,5 km) - nepřehlédnutelná dominanta Železných hor, přímo v areálu zříceniny vznikla rozhledna Milada • Muzeum Berlova vápenka (4,5 km) - v technické památce bývalé Berlovy vápenky je umístěna expozice, která seznámí návštěvníky s historií vápenictví v Železných horách • Zemědělské muzeum (4,5 km), Třemošnice • Zámek Žleby (12 km) • Slatiňany (23 km) - Státní zámek Slatiňany se zámeckým parkem, Hřebčín Slatiňany s černými starokladrubskými koňmi, interaktivní muzeum starokladrubského koně Švýcárna, miniatura hradu Kočičí hrádek, pískovcové skály Škrovád • Muzeum loutek v Chrudimi (24 km) - čtyři stálé expozice, muzeum vlastní více jak 8 500 loutek z celého světa • Dřevěná Exotika na ranči Bítovany (25 km) - jsou zde k vidění exotická i domácí zvířata v podobě ručně vyřezávaných soch, ale také živá zvířátka (koně, kozy, ovce, lamy, klokani, mývalové, surikaty, mangusty, několik druhů primátů a šelem) Dovolená POD ROZHLEDNOU:Rozhledna Milada na zřícenině hradu Lichnice (vzdálenost 2,6 km), 504 m. n. m 63 schodů Třináct metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Sněžku, Bezděz, Říp, Kolín, Milešovku, Kutnou Horu. Rozhledna se nachází na místě, kde stojí zřícenina středověkého hradu Lichnice. Provozní doba (bez záruky): duben a říjen (víkend 10:00 - 17:00), květen - září (úterý - neděle 10:00 - 17:00) Vstupné (bez záruky): dospělí: 30 Kč, děti: 15 Kč, rodinné vstupné 70 Kč.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo, vhodné spíše pro děti), sprcha nebo vana + WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon s přímou provolbou, trezor, Wi-Fi. Na ověření: 1 - lůžkové pokoje, pokoje s balkonem, pokoje s klimatizací. Pokoje s balkonem i pokoje s klimatizací jsou bez příplatku, jako nezávazné přání klienta. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK ATIS standardně nabízí.

Celková kapacita: Celková kapacita areálu je 175 lůžek: HOTEL - 105 lůžek včetně přistýlek (45 pokojů) RODINNÉ CHATKY - 80 lůžek včetně přistýlek v 8 dvouvilách (v každé vilce jsou 2 ubytovací jednotky s 5 lůžky).

Stravování

Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Možnost dokoupení večeří (dvouchodové) za příplatek v CK a obědů na místě. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Doprava

Příjezd autem: Z Prahy: Jeďte po silnici č.12 směr Kolín (exit 62 z Pražského okruhu), před Kolínem najeďte na silnici č.38 směr Čáslav, za městem Čáslav odbočte vlevo na silnici č. 337 směr Žleby a Ronov nad Doubravou. Pokračujte rovně a za obcí Starý Dvůr odbočte vpravo směr Počátky. Hotel se nachází vpravo cca po 300 m. Z Brna: Jeďte po dálnici D1 směr Praha. Na sjezdu 112 zatočte doprava na silnici č.38 směr Havlíčkův Brod. Projedete Havlíčkův Brod a pokračujte rovně směr Čáslav. Před Čáslaví odbočte vpravo na silnici č. 337 směr Žleby a Ronov nad Doubravou. Pokračujte rovně a za obcí Starý Dvůr odbočte vpravo směr Počátky. Hotel se nachází vpravo cca po 300 m.
Příjezd autobusem: Autobusová zastávka 100 m (Seč - Počátky - Peklo). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Příjezd vlakem: Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

REKREAČNÍ POBYT • ubytování s bufetovou snídaní, při menším počtu hostů jsou snídaně servírované BONUSY ZDARMA • Wi-Fi v celém hotelu • trezor na pokoji • venkovní bazén s brouzdalištěm • fitness • úschova kol • parkování
DOVOLENÁ 60+ (6 dní/5 nocí, pro osoby nad 60 let včetně) • 5x ubytování s polopenzí - snídaně bufetové, při menším počtu hostů servírované - večeře dvouchodové nebo bufetové (podle obsazenosti hotelu) • 1x odpolední káva nebo čaj • denně volný vstup do Wellness (vnitřní bazén, whirlpool) - čas využití může být stanoven hotelem na místě - sauny za příplatek 100,- Kč za osobu/hodina • SLEVA 15% na bowling a na využívání sportovišť BONUSY ZDARMA • Wi-Fi v celém hotelu • trezor na pokoji • venkovní bazén • úschova kol • parkování Pobyt v termínech 2.1. - 1.7. a 1.9. - 20.12.2023.

Ostatní

Dlaší služby: - venkovní bazén s brouzdalištěm celodenní vstup zdarma - wellness centrum (vnitřní bazén, whirlpool pro 4 osoby, finská sauna, pára) - fitness zdarma - indoorové hřiště (nohejbal, florbal, basketbal, badminton, atd.) - víceúčelové venkovní hřiště s umělým travnatým povrchem (volejbal, nohejbal, badminton, atd.) - tenisový kurt - bowling - venkovní a vnitřní stolní tenis - šipky - petaque - půjčovna kol - půjčovna loděk, šlapadel - masáže (na objednávku) - kosmetické procedury (na objednávku) K zapůjčení ZDARMA: - dětské postýlky (dostupnost nutno předem ověřit) - dětská židle - osuška - žehlička a žehlicí prkno Hotel přijímá tyto platební karty (informace bez záruky): Visa, Mastercard, Maestro, Amex, Diners Club, Visa Electron, Mastercard Electronic.

Nepřehlédněte: Pobyt se snídaní začíná nástupem od 15:00 do 22:00 hod. v den příjezdu a snídaní v čase 7:00 - 10:00 hod. druhý den ráno. Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří v čase 17:30 - 20:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní od 7:00 do 10:00 hod. a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

Akční nabídka: Pobyt DOVOLENÁ 50+ na 5 nocí s polopenzí a bazénem od 8490 Kč

Určitě oceníte: Proč hotel KRASKOV**** - poskytuje moderní hotelové služby pro širokou klientelu - vhodný pro rodiny s dětmi, páry, pro pořádání kongresů a teambuildingů - nachází se mezi Prahou a Brnem, je výhodný pro dojezd z obou metropolí - zázemí hotelu a celého areálu nabízí bohaté sportovní vyžití - krásná příroda Chráněné krajinné oblasti Železných hor - od hotelu vedou cyklostezky a turistické trasy - česká i mezinárodní kuchyně

Pobyt s dětmi: Jedno dítě do 3,9 let bez nároku na lůžko se stravou shodnou s dospělým ZDARMA - v doprovodu 2 plně platících osob.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 4 080 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 4 080 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 25. 3. – 27. 3. (3 dny)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 2 760 Kč Rezervovat Pokračovat
od 2 760 Kč
Přidat k porovnání 25. 3. – 28. 3. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 5 340 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 340 Kč
Přidat k porovnání 25. 3. – 28. 3. (4 dny)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 3 735 Kč Rezervovat Pokračovat
od 3 735 Kč
Přidat k porovnání Čedok
od 3 735 Kč
od 3 735 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 3 735 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 4 140 Kč
od 4 140 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 4 140 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 25. 3. – 29. 3. (5 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 4 980 Kč Rezervovat Pokračovat
od 4 980 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 5 520 Kč
od 5 520 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 5 520 Kč
Přidat k porovnání Čedok
od 4 980 Kč
od 4 980 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 4 980 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 25. 3. – 29. 3. (5 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 7 120 Kč Rezervovat Pokračovat
od 7 120 Kč
Přidat k porovnání 25. 3. – 30. 3. (6 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 6 225 Kč Rezervovat Pokračovat
od 6 225 Kč
Přidat k porovnání Čedok
od 6 225 Kč
od 6 225 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 6 225 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 6 900 Kč
od 6 900 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 6 900 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 25. 3. – 30. 3. (6 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 8 490 Kč Rezervovat Pokračovat
od 8 490 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 8 490 Kč
od 8 490 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 8 490 Kč
Přidat k porovnání Čedok
od 8 900 Kč
od 8 900 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 8 900 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 25. 3. – 31. 3. (7 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 10 680 Kč Rezervovat Pokračovat
od 10 680 Kč
Přidat k porovnání 25. 3. – 31. 3. (7 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 7 470 Kč Rezervovat Pokračovat
od 7 470 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 8 280 Kč
od 8 280 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 8 280 Kč
Přidat k porovnání Čedok
od 7 470 Kč
od 7 470 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 7 470 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 25. 3. – 1. 4. (8 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 8 715 Kč Rezervovat Pokračovat
od 8 715 Kč
Přidat k porovnání Čedok
od 8 715 Kč
od 8 715 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 8 715 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 9 660 Kč
od 9 660 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 9 660 Kč
Další termíny

Poloha

EA Hotel KRASKOV**** leží poblíž stejnojmenné obce v Železných horách 4 km od Sečské přehrady a 21 km jihozápadně od Čáslavi. Nabízí moderní hotelové služby pro širokou klientelu. Vhodné pro rodiny s dětmi, páry, pro pořádání kongresů a teambuildingů. Krásná příroda Chráněné krajinné oblasti Železných hor a blízká města jako Chrudim, Pardubice, Kutná Hora nabízí bohaté vyžití. Od hotelu vedou cyklostezky a turistické trasy.

Popis

Hotelová restaurace, lobby bar, kavárna a vinárna, letní terasa, venkovní grilování, kongresový sál (pro 140 osob), velký sál (pro 100 osob), salonky (pro 45 a 30 osob), Wi-Fi. WELLNES CENTRUM - vnitřní bazén (8 x 4 m), venkovní bazén (12 x 6 m), 2x whirlpool (pro 6 osob a pro 4 osoby), finská sauna a pára, odpočinková zóna, masáže, kosmetické procedury. Fitness centrum, 2 bowlingové dráhy, tělocvična (na nohejbal, volejbal, florbal, basketbal, badminton atd.). Vnitřní a venkovní stolní tenis, šipky, dětský koutek a dětské hřiště, 2 tenisové kurty, víceúčelové venkovní hřiště s umělým travnatým povrchem (na volejbal, nohejbal, badminton atd.), beach volejbal, pétanque, venkovní posilovna pro dospělé, horolezecká stěna, minigolf, venkovní kuželky, cyklostanice s půjčovnou kol a občerstvením, půjčovna loděk a šlapadel, půjčovna běžek, turistické infocentrum přímo v areálu hotelu (prodej map).

Sport a zábava

- venkovní bazén s brouzdalištěm celodenní vstup zdarma - wellness centrum (vnitřní bazén, whirlpool pro 4 osoby, finská sauna, pára) - fitness zdarma - indoorové hřiště (nohejbal, florbal, basketbal, badminton, atd.) - víceúčelové venkovní hřiště s umělým travnatým povrchem (volejbal, nohejbal, badminton, atd.) - tenisový kurt - bowling - venkovní a vnitřní stolní tenis - šipky - petaque - půjčovna kol - půjčovna loděk, šlapadel - masáže (na objednávku) - kosmetické procedury (na objednávku) K zapůjčení ZDARMA: - dětské postýlky (dostupnost nutno předem ověřit) - dětská židle - osuška - žehlička a žehlicí prkno Hotel přijímá tyto platební karty (informace bez záruky): Visa, Mastercard, Maestro, Amex, Diners Club, Visa Electron, Mastercard Electronic.
Tipy na výlety a aktivity: Zřícenina hradu Lichnice (2,5 km) - nepřehlédnutelná dominanta Železných hor, přímo v areálu zříceniny vznikla rozhledna Milada • Muzeum Berlova vápenka (4,5 km) - v technické památce bývalé Berlovy vápenky je umístěna expozice, která seznámí návštěvníky s historií vápenictví v Železných horách • Zemědělské muzeum (4,5 km), Třemošnice • Zámek Žleby (12 km) • Slatiňany (23 km) - Státní zámek Slatiňany se zámeckým parkem, Hřebčín Slatiňany s černými starokladrubskými koňmi, interaktivní muzeum starokladrubského koně Švýcárna, miniatura hradu Kočičí hrádek, pískovcové skály Škrovád • Muzeum loutek v Chrudimi (24 km) - čtyři stálé expozice, muzeum vlastní více jak 8 500 loutek z celého světa • Dřevěná Exotika na ranči Bítovany (25 km) - jsou zde k vidění exotická i domácí zvířata v podobě ručně vyřezávaných soch, ale také živá zvířátka (koně, kozy, ovce, lamy, klokani, mývalové, surikaty, mangusty, několik druhů primátů a šelem) Dovolená POD ROZHLEDNOU:Rozhledna Milada na zřícenině hradu Lichnice (vzdálenost 2,6 km), 504 m. n. m 63 schodů Třináct metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Sněžku, Bezděz, Říp, Kolín, Milešovku, Kutnou Horu. Rozhledna se nachází na místě, kde stojí zřícenina středověkého hradu Lichnice. Provozní doba (bez záruky): duben a říjen (víkend 10:00 - 17:00), květen - září (úterý - neděle 10:00 - 17:00) Vstupné (bez záruky): dospělí: 30 Kč, děti: 15 Kč, rodinné vstupné 70 Kč.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo, vhodné spíše pro děti), sprcha nebo vana + WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon s přímou provolbou, trezor, Wi-Fi. Na ověření: 1 - lůžkové pokoje, pokoje s balkonem, pokoje s klimatizací. Pokoje s balkonem i pokoje s klimatizací jsou bez příplatku, jako nezávazné přání klienta. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK ATIS standardně nabízí.

Celková kapacita: Celková kapacita areálu je 175 lůžek: HOTEL - 105 lůžek včetně přistýlek (45 pokojů) RODINNÉ CHATKY - 80 lůžek včetně přistýlek v 8 dvouvilách (v každé vilce jsou 2 ubytovací jednotky s 5 lůžky).

Stravování

Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Možnost dokoupení večeří (dvouchodové) za příplatek v CK a obědů na místě. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Doprava

Příjezd autem: Z Prahy: Jeďte po silnici č.12 směr Kolín (exit 62 z Pražského okruhu), před Kolínem najeďte na silnici č.38 směr Čáslav, za městem Čáslav odbočte vlevo na silnici č. 337 směr Žleby a Ronov nad Doubravou. Pokračujte rovně a za obcí Starý Dvůr odbočte vpravo směr Počátky. Hotel se nachází vpravo cca po 300 m. Z Brna: Jeďte po dálnici D1 směr Praha. Na sjezdu 112 zatočte doprava na silnici č.38 směr Havlíčkův Brod. Projedete Havlíčkův Brod a pokračujte rovně směr Čáslav. Před Čáslaví odbočte vpravo na silnici č. 337 směr Žleby a Ronov nad Doubravou. Pokračujte rovně a za obcí Starý Dvůr odbočte vpravo směr Počátky. Hotel se nachází vpravo cca po 300 m.
Příjezd autobusem: Autobusová zastávka 100 m (Seč - Počátky - Peklo). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Příjezd vlakem: Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

REKREAČNÍ POBYT • ubytování s bufetovou snídaní, při menším počtu hostů jsou snídaně servírované BONUSY ZDARMA • Wi-Fi v celém hotelu • trezor na pokoji • venkovní bazén s brouzdalištěm • fitness • úschova kol • parkování
DOVOLENÁ 60+ (6 dní/5 nocí, pro osoby nad 60 let včetně) • 5x ubytování s polopenzí - snídaně bufetové, při menším počtu hostů servírované - večeře dvouchodové nebo bufetové (podle obsazenosti hotelu) • 1x odpolední káva nebo čaj • denně volný vstup do Wellness (vnitřní bazén, whirlpool) - čas využití může být stanoven hotelem na místě - sauny za příplatek 100,- Kč za osobu/hodina • SLEVA 15% na bowling a na využívání sportovišť BONUSY ZDARMA • Wi-Fi v celém hotelu • trezor na pokoji • venkovní bazén • úschova kol • parkování Pobyt v termínech 2.1. - 1.7. a 1.9. - 20.12.2023.

Ostatní

Dlaší služby: - venkovní bazén s brouzdalištěm celodenní vstup zdarma - wellness centrum (vnitřní bazén, whirlpool pro 4 osoby, finská sauna, pára) - fitness zdarma - indoorové hřiště (nohejbal, florbal, basketbal, badminton, atd.) - víceúčelové venkovní hřiště s umělým travnatým povrchem (volejbal, nohejbal, badminton, atd.) - tenisový kurt - bowling - venkovní a vnitřní stolní tenis - šipky - petaque - půjčovna kol - půjčovna loděk, šlapadel - masáže (na objednávku) - kosmetické procedury (na objednávku) K zapůjčení ZDARMA: - dětské postýlky (dostupnost nutno předem ověřit) - dětská židle - osuška - žehlička a žehlicí prkno Hotel přijímá tyto platební karty (informace bez záruky): Visa, Mastercard, Maestro, Amex, Diners Club, Visa Electron, Mastercard Electronic.

Nepřehlédněte: Pobyt se snídaní začíná nástupem od 15:00 do 22:00 hod. v den příjezdu a snídaní v čase 7:00 - 10:00 hod. druhý den ráno. Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří v čase 17:30 - 20:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní od 7:00 do 10:00 hod. a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

Akční nabídka: Pobyt DOVOLENÁ 50+ na 5 nocí s polopenzí a bazénem od 8490 Kč

Určitě oceníte: Proč hotel KRASKOV**** - poskytuje moderní hotelové služby pro širokou klientelu - vhodný pro rodiny s dětmi, páry, pro pořádání kongresů a teambuildingů - nachází se mezi Prahou a Brnem, je výhodný pro dojezd z obou metropolí - zázemí hotelu a celého areálu nabízí bohaté sportovní vyžití - krásná příroda Chráněné krajinné oblasti Železných hor - od hotelu vedou cyklostezky a turistické trasy - česká i mezinárodní kuchyně

Pobyt s dětmi: Jedno dítě do 3,9 let bez nároku na lůžko se stravou shodnou s dospělým ZDARMA - v doprovodu 2 plně platících osob.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat