Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Wellness hotel Vyhlídka

Česká republika, Východní Čechy, Náchod

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
11 °C - Zataženo
11 °C - Zataženo

Dovolená pro seniory Lázně a wellness

Trasa

Příjezd autem: Na kruhovém objezdu v Hradci Králové po silnici č.33 a pokračovat stále směr Náchod, zde odbočit vpravo po 28526 - ul. Němcové. U nemocnice odbočit vpravo po 28526 - ul. Bartoňova, severně nad nemocnicí odbočit mírně vlevo po 28526 a pokračovat až k hotelu. Trasa: Praha - Náchod 149 km Brno - Náchod 159 km Ostrava - Náchod 252 km.
Příjezd autobusem: Autobusová zastávka 3 km. Doporučujeme k hotelu využít taxi, nebo si domluvit odvoz hotelu. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlaková zastávka 3 km. Doporučujeme k hotelu využít taxi, nebo si domluvit odvoz hotelu. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Poloha

Hotel po celkové rekonstrukci se nachází v krásném prostředí nad městem Náchod (do centra cca 3 km), které je obklopeno krásnou přírodou a přímo vybízí k odpočinku a relaxaci v tomto klidném a naprosto tichém prostředí. Těžko byste jinde hledali tolik historických památek, přírodních krás, kulturních souvislostí a zejména literárních stop jako v okrese Náchod. Doporučujeme spíše pro motorizované klienty.

Popis

Programový pobyt č.1: SENIORSKÝ POBYT 55+ - 7 dní/6nocí nebo 8 dní/7 nocí Při pobytu na 7 nocí je cena stejná jako za 6 nocí! - 6x/7x ubytování s polopenzí (snídaňový bufet s ovocem a zeleninou, večeře formou výběru z 2 chodového menu) - sklenka sektu na přivítanou - 3x odpolední káva dle vlastního výběru - neomezeně vstup do bazénu se slanou vodou a protiproudem - 1x vstup do mírné bio sauny se světelnou, solnou nebo bylinkovou terapií (60min.) - 3x oxygenoterapie 30min. - 1 x masáž chodidel 20min. - 15% sleva na další procedury (objednat předem) - 3x 60 min. minigolf - zapůjčení županu a osušek - pitná voda, jablka k dispozici ve wellness oáze - zapůjčení trekingových holí (Nordic Walkling) - petanque, ruské kuželky, biliár, stolní fotbálek - Wi-Fi, parkování, rekreační poplatek.
Programový pobyt č.2: RELAX VÍKEND NEJEN O VÍKENDU 3 dny/2 noci - 2x ubytování s polopenzí (snídaňový bufet s ovocem a zeleninou, večeře formou výběru z 2 chodového menu) - sklenka sektu na přivítanou - 1x káva dle vlastního výběru - neomezený vstup do bazénu se slanou vodou a protiproudem - krční masáž 20 min. - 15 % sleva na další procedury (objednat předem) - zapůjčení županu a osušek - pitná voda, jablka k dispozici ve wellness oáze - 1x minigolf 60 min. - 1x zapůjčení trekingových holí - pétanque, ruské kuželky, biliár, stolní fotbal - Wi-Fi, parkování, rekreační poplatek.
Programový pobyt č.3: RELAXAČNÍ POBYT 5 dní/4 noci - 4x ubytování s polopenzí (snídaňový bufet s ovocem a zeleninou, večeře formou výběru z 2 chodového menu) - sklenka sektu na přivítanou - 2x káva dle vlastního výběru - neomezený vstup do bazénu se slanou vodou a protiproudem - 1x lymfatická masáž obličeje pro dámy - 1x masáž chodidel pro pány (20 min.) - 2x oxygenoterapie (30 min.) - 15 % sleva na další procedury (objednat předem) - zapůjčení županu a osušek - pitná voda, jablka k dispozici ve wellness oáze - 2x minigolf 60 min. - 1x zapůjčení trekingových holí - pétanque, ruské kuželky, biliár, stolní fotbal - Wi-Fi, parkování, rekreační poplatek.
Restaurace s výhledem na město Náchod, ale i Krkonoše a Polsko, dětský koutek, zahradní restaurace, výtah, parkoviště, minigolf, venkovní šachy, ruské kuželky, biliár, stolní fotbal, petanque. WELLNESS CENTRUM - krytý bazén se slanou vodou a protiproudem, masáže, kombinovaná finská nebo bio sauna se solnou a světelnou terapii. Pestrá nabídka relaxačních a rehabilitačních procedur - nutno objednat před příjezdem.

Sport a zábava

Vnitřní bazén. Koupaliště v Náchodě 5 km.

Ubytování

2 -lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén, telefon, minibar, trezor, centrální klimatizace. Všechny pokoje jsou nekuřácké, 1 pokoj je bezbarierový.
Celková kapacita: 44 lůžek.

Stravování

Polopenze - snídaně bufetové stoly s ovocem a zeleninou, večeře výběr ze 2 menu.

Ostatní

OBJEVTE "KLADSKÉ POMEZÍ" - kraj protkaný historickými památkami a přírodními krásami! TIPY NA VÝLETY: - město Náchod se státním zámkem - státní zámek Ratibořice a Babiččino údolí - Vodní nádrž Rozkoš - Peklo - malebné údolí s čertovým mlýnem u Nového Města nad Metují - rodinná farma Wenet v Broumově - Jestřebí a Javoří hory - pevnost JOSEFOV a DOBROŠOV - Zámek KUKS - Zámek Nové Město nad Metují - přírodní rezervace ADRŠPAŠSKO - TEPLICKÉ SKÁLY a BROUMOVSKÉ SKÁLY - rozhledny - věž ZÁZVORKA, JIRÁSKOVA TURISTICKÁ CHATA ... - Lázně KUDOWA ZDROJ - Polsko.
NABÍDKA PROCEDUR včetně ceníku ZDE Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Eurocard, Japancard, Maestro, Diners Club, Amex.
Vnitřní bazén. Koupaliště v Náchodě 5 km.
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: NEPOVOLEN.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod. a večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod. ZCELA NEKUŘÁCKÝ HOTEL.
Rekreační poplatek: 0 Kč/den.
KDO NEBYL NA VYHLÍDCE, NEVIDĚL NÁCHOD!!! Kvalitní služby, klid, odpočinek a relaxace, mnoho možností pro poznání Kladského pomezí.
OBJEVTE "KLADSKÉ POMEZÍ" - kraj protkaný historickými památkami a přírodními krásami! TIPY NA VÝLETY: - město Náchod se státním zámkem - státní zámek Ratibořice a Babiččino údolí - pevnost JOSEFOV a DOBROŠOV - zámek KUKS- přírodní rezervace ADRŠPAŠSKO - TEPLICKÉ SKÁLY a BROUMOVSKÉ SKÁLY - rozhledny - věž ZÁZVORKA, JIRÁSKOVA TURISTICKÁ CHATA ... - Lázně KUDOWA ZDROJ - Polsko.
NABÍDKA PROCEDUR včetně ceníku ZDE Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Eurocard, Japancard, Maestro, Diners Club, Amex.
Vnitřní bazén. Koupaliště v Náchodě 5 km.
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: NEPOVOLEN.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod. a večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod. ZCELA NEKUŘÁCKÝ HOTEL.
Rekreační poplatek: 0 Kč/den.
KDO NEBYL NA VYHLÍDCE, NEVIDĚL NÁCHOD!!! Kvalitní služby, klid, odpočinek a relaxace, mnoho možností pro poznání Kladského pomezí.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Východní Čechy nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat