Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Orea Resort Devět Skal

Česká republika, Vysočina, Milovy

Hotel Orea Resort Devět Skal (hlavní fotografie)
  • Hotel Orea Resort Devět Skal (fotografie 2)
  • Hotel Orea Resort Devět Skal (fotografie 3)
  • Hotel Orea Resort Devět Skal (fotografie 4)
  • Hotel Orea Resort Devět Skal (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Termín 1. 12. (Pá)– 2. 12. (So)
Délka pobytu 2 dny, 1 noc
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 226066921765
Počasí
0 °C – Sněžení
Počasí
0 °C – Sněžení
Cena za osobu od 1 210

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Dovolená s dětmi Lyžařské zájezdy Pobyty u vody

Poloha

OREA Resort Devět Skal**** se nachází na břehu Milovského rybníka v kraji Vysočina v CHKO Žďárské vrchy, cca 17 km severně od Nového Města na Moravě. Milovy jsou významným rekreačním střediskem a východiskem pro túry do nejkrásnějších částí Žďárských vrchů. Svou polohou je hotel vhodný pro rodinnou dovolenou, pobyty seniorů, konference, školení, semináře, outdoorové a teambuildingové akce. Hotel je zařazen do programů Baby friendly a Pet friendly a zaručuje tak pohodlí pro děti i chlupaté mazlíčky.

Popis

Restaurace s letní terasou, krytý bazén (13 x 6 m, k dispozici hračky a lehátka, kapacita je 15 dospělých osob), sauna (v provozu od října do dubna), dětský koutek, Wi-Fi v celém hotelu, výtah, uzamykatelná kolárna (doporučujeme si vzít svoje zámky na kola), 1 bezbariérový pokoj, volné travnaté plochy na břehu rybníka. Konferenční prostory (2 sály pro 140 a 70 osob, 5 salonků pro 3x 30, 1x 20 a 1x 45 osob). Pro sport a volný čas: multifunkční sportoviště s umělým povrchem (vhodné pro volejbal, tenis, nohejbal, mini fotbal, házenou a badminton), hřiště pro plážový fotbal - lze rozdělit na 4 hřiště na plážový volejbal, minigolf, kulečník, stolní fotbálek, stolní tenis, k zapůjčení sportovní potřeby, trekingové hole, horská kola a koloběžky pro děti a dospělé.

Sport a zábava

Zapůjčení dětské postýlky - zdarma, dostupnost nutno předem ověřit. Do pokojů lze dát buď přistýlku nebo dětskou postýlku, pro obojí není prostor. Masáže - paní masérka je externí pracovnice hotelu, dochází podle potřeby (podle obsazenosti hotelu). Masáže se objednávají na místě. Na recepci bývá k dispozici rozpis, kam se hosté zapíší, podle potřeby se domlouvají individuálně na telefonním čísle uvedeném v ceníku, který je k dispozici ZDE (ceny jsou orientační, v průběhu roku může dojít ke změně). Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá platební karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, Amex, Diners Club.
Tipy na výlety a aktivity: CYKLOTURISTIKA V okolí je 160 km značených cyklotras, které navazují jak na stávající silniční sítě s asfaltovým povrchem, tak na místní komunikace, vedoucí málo frekventovanou a malebnou krajinou Žďárských vrchů. Mírně zvlněná krajina s množstvím atraktivních kulturních a přírodních cílů a čisté přírodní prostředí regionu nabízí velmi dobré podmínky pro provozování cykloturistiky. JAPONSKÁ ZAHRADA SNĚŽNÉ (cca 4 km) Japonská zahrada pana Šimona začala vznikat již v roce 1996, v současné době má rozlohu cca 70 x 80 m. Japonský styl příjemně kontrastuje s krajinným rázem Vysočiny. GALERIE SNĚŽNÉ (cca 4 km) Galerie tvroby umělců Vysočiny ve Sněžném. DEVĚT SKAL (cca 7 km) Devět skal (836 m) je nejvyšší vrchol Žďárských vrchů a druhý nejvyšší vrchol celé Českomoravské vrchoviny. V roce 1976 byl vyhlášen přírodní památkou. Název Devět skal je odvozen od devíti skalních útvarů roztroušených v okruhu 1 kilometru, které tvoří seskupení typu skalního města: Hlavní blok (na jeho vrcholku je vyhlídka opatřená zábradlím), Záludná věž, Žďárská věž, Královský zámek, Dvojitá věž, Pyramida, Malá věž, Strmá věž a Šikmá věž. Stěny skal dosahují výšky až 15 m. MALÍNSKÁ SKÁLA, ČTYŘI PALICE, MILOVSKÉ PERNIČKY, BÍLÁ SKÁLA, ČERNÁ SKÁLA, DRÁTENICKÁ SKÁLA, LISOVSKÁ SKÁLA Další vrcholy Žďárských vrchů. Jedná se o rulové skalní útvary, některé využívané i horolezci. Všechny skály jsou dosažitelné po turisticky značených trasách s výchozím bodem u Milovské restaurace, kde je umístěn rozcestník a mapa okolí (u autobusové zastávky). VESNICKÁ PAMÁTKOVÁ REZERVACE KRÁTKÁ (cca 6 km) Ves vznikla v roce 1727 a její založení bylo spojeno s prosperující těžbou železné rudy. Jedná se o soubor lidových staveb a patří k jednomu z nejhodnotnějších celků lidové architektury. SOCHY MICHALA OLŠIAKA Sochy jsou rozmístěny ve Žďáru nad Sázavou a okolních obcích: Hamry nad Sázavou, Obyčtov, Poděšín, Polnička, Račín, Škrdlovice, Tři Studně. Jedná se o betonové nebo pískovcové sochy v nadživotní velikosti, které jsou citlivě začleněny do přírody. Nejbližší sochy - Výr u obce Tři Studně (cca 9 km) a Hraniční kámen u Pilské nádrže ve Žďáru nad Sázavou (cca 25 km od hotelu), který je doplněný sochami Orlice a Lva. ZELENÁ HORA - Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého (cca 25 km) Kostel je vystavěný na půdorysu pěticípé hvězdy a jeho autorem je Jan Blažej Santini. Areál kostela je od roku 1994 zařazen na seznamu světového dědictví UNESCO. Nachází se ve Žďáru nad Sázavou. HRAD PERNŠTEJN (cca 40 km) Pernštejn je jedním z nejnavštěvovanějších moravských hradů. Byl postaven před cca 800 lety a nebyl nikdy dobyt.

Ubytování

a) 2 - lůžkové pokoje CLASSIC, možnost přistýlky pro dítě do 12 let na dotaz (rozkládací lůžko) Na ověření: a) 1 - lůžkové pokoje CLASSIC b) 2 - lůžkové pokoje DELUXE, možnost přistýlky pro dítě do 12 let (rozkládací lůžko) b) 1 - lůžkové pokoje DELUXE Do pokojů lze dát buď přistýlku nebo dětskou postýlku, pro obojí není prostor. Ve všech pokojích: pohodlné postele s vysokou matrací, LCD smart televize, telefon, koupelna se sprchovým koutem, WC a fénem, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí, malá lednička, trezor, balkon. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK ATIS standardně nabízí.

Celková kapacita: 133 pokojů, možnost přistýlek.

Stravování

Snídaně - bufetové. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK. Podle obsazenosti hotelu jsou večeře podávány buď formou bufetu nebo servírovaného menu, bez nápojů (servírované menu je tříchodové s výběrem tří hlavních jídel). V případě dokupování večeří je nutné zakoupit je pro všechny osoby - tzn. včetně malých dětí. Obědy je možné dokoupit na místě.

Doprava

Příjezd autem: Nejlepší trasa z D1: EXIT 119 - směr Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Sněžné, Milovy. Nehlídané parkoviště u hotelu. Trasa: Praha - Milovy 180 km; Brno - Milovy 90 km; Ostrava - Milovy 217 km.
Příjezd autobusem: Autobusem do Žďáru nad Sázavou nebo do Nového Města na Moravě, odtud místní autobusovou linkou směr Svratka, na zastávku Milovy (100 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Příjezd vlakem: Vlakem do Žďáru nad Sázavou nebo Nového Města na Moravě (17 km). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

REKREAČNÍ POBYT • ubytování s bufetovou snídaní BONUSY ZDARMA • volný vstup do hotelového bazénu denně od 8:00 do 20:00 hod. • láhev vody při příjezdu (0,5 l / na pokoj) • Wi-Fi v celém hotelu • úschova lyží a kol
Pobyt v rozmezí termínu 23.12. - 31.12.2023 nelze zakoupit bez příplatku za večeři pro dny 24.12. a 25.12.2023.

Ostatní

Dlaší služby: Zapůjčení dětské postýlky - zdarma, dostupnost nutno předem ověřit. Do pokojů lze dát buď přistýlku nebo dětskou postýlku, pro obojí není prostor. Masáže - paní masérka je externí pracovnice hotelu, dochází podle potřeby (podle obsazenosti hotelu). Masáže se objednávají na místě. Na recepci bývá k dispozici rozpis, kam se hosté zapíší, podle potřeby se domlouvají individuálně na telefonním čísle uvedeném v ceníku, který je k dispozici ZDE (ceny jsou orientační, v průběhu roku může dojít ke změně). Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá platební karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, Amex, Diners Club.

Vánoce: Pobyt v rozmezí termínu 23.12. - 31.12.2023 nelze zakoupit bez příplatku za večeři pro dny 24.12. a 25.12.2023.

Nepřehlédněte: Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

Akční nabídka: • Relax u Milovského rybníka • ZDARMA bazén • V létě animační programy

Určitě oceníte: Proč OREA Resort Devět Skal**** • hotel patří do řetězce OREA - záruka kvality • umístěný ve středu České republiky a dobře dostupný ze všech koutů republiky • lokalita u Milovského rybníka - koupání, vodní sporty, relaxace v přírodě • kryty bazén 13 x 6 m, v zimě sauna • multifunkční sportoviště • konferenční prostory • certifikáty kids friendly a pet friendly • animační programy během prázdnin a vybraných víkendů

Pobyt s dětmi: Až dvě děti do 5,99 let se snídaní ZDARMA - jedno na přistýlce (je-li k dispozici) a druhé bez lůžka, v doprovodu dvou plně platících osob.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 10 922 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 10 922 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 1. 12. – 2. 12. (2 dny)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 810 Kč Rezervovat Pokračovat
od 810 Kč
Přidat k porovnání 1. 12. – 2. 12. (2 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 1 210 Kč Rezervovat Pokračovat
od 1 210 Kč
Přidat k porovnání 1. 12. – 3. 12. (3 dny)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 1 620 Kč Rezervovat Pokračovat
od 1 620 Kč
Přidat k porovnání Čedok
od 1 770 Kč
od 1 770 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 1 770 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 1 620 Kč
od 1 620 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 1 620 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 1. 12. – 3. 12. (3 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 2 420 Kč Rezervovat Pokračovat
od 2 420 Kč
Přidat k porovnání Čedok
od 2 700 Kč
od 2 700 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 2 700 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 2 420 Kč
od 2 420 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 2 420 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 1. 12. – 4. 12. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 3 630 Kč Rezervovat Pokračovat
od 3 630 Kč
Přidat k porovnání 1. 12. – 4. 12. (4 dny)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 2 430 Kč Rezervovat Pokračovat
od 2 430 Kč
Přidat k porovnání 1. 12. – 5. 12. (5 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 4 840 Kč Rezervovat Pokračovat
od 4 840 Kč
Přidat k porovnání 1. 12. – 5. 12. (5 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 3 240 Kč Rezervovat Pokračovat
od 3 240 Kč
Přidat k porovnání 1. 12. – 6. 12. (6 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 6 050 Kč Rezervovat Pokračovat
od 6 050 Kč
Přidat k porovnání 1. 12. – 6. 12. (6 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 4 050 Kč Rezervovat Pokračovat
od 4 050 Kč

Poloha

OREA Resort Devět Skal**** se nachází na břehu Milovského rybníka v kraji Vysočina v CHKO Žďárské vrchy, cca 17 km severně od Nového Města na Moravě. Milovy jsou významným rekreačním střediskem a východiskem pro túry do nejkrásnějších částí Žďárských vrchů. Svou polohou je hotel vhodný pro rodinnou dovolenou, pobyty seniorů, konference, školení, semináře, outdoorové a teambuildingové akce. Hotel je zařazen do programů Baby friendly a Pet friendly a zaručuje tak pohodlí pro děti i chlupaté mazlíčky.

Popis

Restaurace s letní terasou, krytý bazén (13 x 6 m, k dispozici hračky a lehátka, kapacita je 15 dospělých osob), sauna (v provozu od října do dubna), dětský koutek, Wi-Fi v celém hotelu, výtah, uzamykatelná kolárna (doporučujeme si vzít svoje zámky na kola), 1 bezbariérový pokoj, volné travnaté plochy na břehu rybníka. Konferenční prostory (2 sály pro 140 a 70 osob, 5 salonků pro 3x 30, 1x 20 a 1x 45 osob). Pro sport a volný čas: multifunkční sportoviště s umělým povrchem (vhodné pro volejbal, tenis, nohejbal, mini fotbal, házenou a badminton), hřiště pro plážový fotbal - lze rozdělit na 4 hřiště na plážový volejbal, minigolf, kulečník, stolní fotbálek, stolní tenis, k zapůjčení sportovní potřeby, trekingové hole, horská kola a koloběžky pro děti a dospělé.

Sport a zábava

Zapůjčení dětské postýlky - zdarma, dostupnost nutno předem ověřit. Do pokojů lze dát buď přistýlku nebo dětskou postýlku, pro obojí není prostor. Masáže - paní masérka je externí pracovnice hotelu, dochází podle potřeby (podle obsazenosti hotelu). Masáže se objednávají na místě. Na recepci bývá k dispozici rozpis, kam se hosté zapíší, podle potřeby se domlouvají individuálně na telefonním čísle uvedeném v ceníku, který je k dispozici ZDE (ceny jsou orientační, v průběhu roku může dojít ke změně). Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá platební karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, Amex, Diners Club.
Tipy na výlety a aktivity: CYKLOTURISTIKA V okolí je 160 km značených cyklotras, které navazují jak na stávající silniční sítě s asfaltovým povrchem, tak na místní komunikace, vedoucí málo frekventovanou a malebnou krajinou Žďárských vrchů. Mírně zvlněná krajina s množstvím atraktivních kulturních a přírodních cílů a čisté přírodní prostředí regionu nabízí velmi dobré podmínky pro provozování cykloturistiky. JAPONSKÁ ZAHRADA SNĚŽNÉ (cca 4 km) Japonská zahrada pana Šimona začala vznikat již v roce 1996, v současné době má rozlohu cca 70 x 80 m. Japonský styl příjemně kontrastuje s krajinným rázem Vysočiny. GALERIE SNĚŽNÉ (cca 4 km) Galerie tvroby umělců Vysočiny ve Sněžném. DEVĚT SKAL (cca 7 km) Devět skal (836 m) je nejvyšší vrchol Žďárských vrchů a druhý nejvyšší vrchol celé Českomoravské vrchoviny. V roce 1976 byl vyhlášen přírodní památkou. Název Devět skal je odvozen od devíti skalních útvarů roztroušených v okruhu 1 kilometru, které tvoří seskupení typu skalního města: Hlavní blok (na jeho vrcholku je vyhlídka opatřená zábradlím), Záludná věž, Žďárská věž, Královský zámek, Dvojitá věž, Pyramida, Malá věž, Strmá věž a Šikmá věž. Stěny skal dosahují výšky až 15 m. MALÍNSKÁ SKÁLA, ČTYŘI PALICE, MILOVSKÉ PERNIČKY, BÍLÁ SKÁLA, ČERNÁ SKÁLA, DRÁTENICKÁ SKÁLA, LISOVSKÁ SKÁLA Další vrcholy Žďárských vrchů. Jedná se o rulové skalní útvary, některé využívané i horolezci. Všechny skály jsou dosažitelné po turisticky značených trasách s výchozím bodem u Milovské restaurace, kde je umístěn rozcestník a mapa okolí (u autobusové zastávky). VESNICKÁ PAMÁTKOVÁ REZERVACE KRÁTKÁ (cca 6 km) Ves vznikla v roce 1727 a její založení bylo spojeno s prosperující těžbou železné rudy. Jedná se o soubor lidových staveb a patří k jednomu z nejhodnotnějších celků lidové architektury. SOCHY MICHALA OLŠIAKA Sochy jsou rozmístěny ve Žďáru nad Sázavou a okolních obcích: Hamry nad Sázavou, Obyčtov, Poděšín, Polnička, Račín, Škrdlovice, Tři Studně. Jedná se o betonové nebo pískovcové sochy v nadživotní velikosti, které jsou citlivě začleněny do přírody. Nejbližší sochy - Výr u obce Tři Studně (cca 9 km) a Hraniční kámen u Pilské nádrže ve Žďáru nad Sázavou (cca 25 km od hotelu), který je doplněný sochami Orlice a Lva. ZELENÁ HORA - Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého (cca 25 km) Kostel je vystavěný na půdorysu pěticípé hvězdy a jeho autorem je Jan Blažej Santini. Areál kostela je od roku 1994 zařazen na seznamu světového dědictví UNESCO. Nachází se ve Žďáru nad Sázavou. HRAD PERNŠTEJN (cca 40 km) Pernštejn je jedním z nejnavštěvovanějších moravských hradů. Byl postaven před cca 800 lety a nebyl nikdy dobyt.

Ubytování

a) 2 - lůžkové pokoje CLASSIC, možnost přistýlky pro dítě do 12 let na dotaz (rozkládací lůžko) Na ověření: a) 1 - lůžkové pokoje CLASSIC b) 2 - lůžkové pokoje DELUXE, možnost přistýlky pro dítě do 12 let (rozkládací lůžko) b) 1 - lůžkové pokoje DELUXE Do pokojů lze dát buď přistýlku nebo dětskou postýlku, pro obojí není prostor. Ve všech pokojích: pohodlné postele s vysokou matrací, LCD smart televize, telefon, koupelna se sprchovým koutem, WC a fénem, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí, malá lednička, trezor, balkon. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK ATIS standardně nabízí.

Celková kapacita: 133 pokojů, možnost přistýlek.

Stravování

Snídaně - bufetové. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK. Podle obsazenosti hotelu jsou večeře podávány buď formou bufetu nebo servírovaného menu, bez nápojů (servírované menu je tříchodové s výběrem tří hlavních jídel). V případě dokupování večeří je nutné zakoupit je pro všechny osoby - tzn. včetně malých dětí. Obědy je možné dokoupit na místě.

Doprava

Příjezd autem: Nejlepší trasa z D1: EXIT 119 - směr Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Sněžné, Milovy. Nehlídané parkoviště u hotelu. Trasa: Praha - Milovy 180 km; Brno - Milovy 90 km; Ostrava - Milovy 217 km.
Příjezd autobusem: Autobusem do Žďáru nad Sázavou nebo do Nového Města na Moravě, odtud místní autobusovou linkou směr Svratka, na zastávku Milovy (100 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Příjezd vlakem: Vlakem do Žďáru nad Sázavou nebo Nového Města na Moravě (17 km). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

REKREAČNÍ POBYT • ubytování s bufetovou snídaní BONUSY ZDARMA • volný vstup do hotelového bazénu denně od 8:00 do 20:00 hod. • láhev vody při příjezdu (0,5 l / na pokoj) • Wi-Fi v celém hotelu • úschova lyží a kol
Pobyt v rozmezí termínu 23.12. - 31.12.2023 nelze zakoupit bez příplatku za večeři pro dny 24.12. a 25.12.2023.

Ostatní

Dlaší služby: Zapůjčení dětské postýlky - zdarma, dostupnost nutno předem ověřit. Do pokojů lze dát buď přistýlku nebo dětskou postýlku, pro obojí není prostor. Masáže - paní masérka je externí pracovnice hotelu, dochází podle potřeby (podle obsazenosti hotelu). Masáže se objednávají na místě. Na recepci bývá k dispozici rozpis, kam se hosté zapíší, podle potřeby se domlouvají individuálně na telefonním čísle uvedeném v ceníku, který je k dispozici ZDE (ceny jsou orientační, v průběhu roku může dojít ke změně). Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá platební karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, Amex, Diners Club.

Vánoce: Pobyt v rozmezí termínu 23.12. - 31.12.2023 nelze zakoupit bez příplatku za večeři pro dny 24.12. a 25.12.2023.

Nepřehlédněte: Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

Akční nabídka: • Relax u Milovského rybníka • ZDARMA bazén • V létě animační programy

Určitě oceníte: Proč OREA Resort Devět Skal**** • hotel patří do řetězce OREA - záruka kvality • umístěný ve středu České republiky a dobře dostupný ze všech koutů republiky • lokalita u Milovského rybníka - koupání, vodní sporty, relaxace v přírodě • kryty bazén 13 x 6 m, v zimě sauna • multifunkční sportoviště • konferenční prostory • certifikáty kids friendly a pet friendly • animační programy během prázdnin a vybraných víkendů

Pobyt s dětmi: Až dvě děti do 5,99 let se snídaní ZDARMA - jedno na přistýlce (je-li k dispozici) a druhé bez lůžka, v doprovodu dvou plně platících osob.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat