Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Butterfly

Česká republika, Západní Čechy, Mariánské Lázně

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
17 °C - Oblačno
17 °C - Oblačno

Lázně a wellness

Ostatní

Zapůjčení dětské postýlky - ZDARMA.
Hotelový plavecký bazén s vířivkou, saunou, infračervenými světly a barem. Přírodní koupaliště LIDO (cca 3,5 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal. Přehrada Jesenice (15 km).
Parkování: Podzemní garáže: 270 Kč /den (od 7 nocí 170 Kč / den). Další možnost parkování v hlídaném parkovacím domě v centru města u Městského divadla (za poplatek cca 100,- Kč/den. Adresa: Pramenská 653/1, 353 01 Mariánské Lázně).
Pobyt se zvířetem: 270,- Kč/noc - povolen pouze malý pes Pes nesmí do restaurace, léčebného oddělení a ostatních společných prostor hotelů společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyty s polopenzí začínají večeří od 17.30 do 20.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 12.00 hod poslední den pobytu. Pobyty s plnou penzí začínají buď obědem v den příjezdu od 11:30 do 13:30 hod a končí snídaní ve den odjezdu. Nebo začínají večeří v den příjezdu a končí obědem v den odjezdu (záleží na klientovi). Celý hotel je nekuřácký.
Rekreační poplatek: Lázeňský poplatek 15,- Kč/noc.
Proč lázeňský hotel Butterfly: - hotel s moderní atmosférou, obklopen nádhernými parky - jeden z nejpozoruhodnějších hotelů v Mariánských Lázních vyniká mezi historickými budovami lázeňského města, - relaxujte v novém spa. Spa hotel Butterfly se specializuje na lázeňskou léčbu a rekreaci. - dobijte energii a pusťte se do tréninku v novém fitness centru - užijte si tóny harfy při vynikající české kuchyni v restauraci La Fontaine Proč Mariánské Lázně: - velké bohatství minerálních pramenů - cca 40 (v nejbližším okolí téměř 100) - léčba: nemoci ledvin a močových cest, nemoci dýchacích cest, nemoci pohybového ústrojí, onemocnění metabolická, onemocnění gynekologická, onemocnění onkologická. - bohatý kulturní program.

Ubytování

1 a 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR - vana +WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi internet, minibar, sejf, fén, župan. Pokoje s přistýlkami a 1 - lůžkové pokoje na ověření.
Celková kapacita: 95 pokojů.

Trasa

Příjezd autem: Autem do centra Mariánských Lázní. Hotel se nachází na Hlavní třídě, naproti lázeňskému parku. Vzdálenost: z Prahy cca 170 km, z Brna cca 375 km, z Ostravy cca 550 km.
Příjezd autobusem: Autobusem do Mariánských Lázní na autobusové nádraží (1,5 km), odtud trolejbusem č. 5 ve všední dny, v sobotu, neděli, ve svátek č. 7 do zastávky "Cristal" cca 120 m od hotelu. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Mariánských Lázní na vlakové (= autobusové) nádraží (1,5 km), odtud trolejbusem č. 5 ve všední dny, v sobotu, neděli, ve svátek č. 7do zastávky "Cristal" cca 120 m od hotelu. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Stravování

Rekreační pobyt: snídaně - formou bufetu. Možnost dokoupení obědů a večeří za doplatek v CK. Programové pobyty: polopenze: snídaně bufetové, večeře - výběr z 5 hl. jídel, salátový bufet. Možnost dokoupení obědů (servírované, salátový bufet) za doplatek v CK.

Poloha

Hotel Butterfly **** superior se nachází v centru města přímo u lázeňského parku. Moderní stavba ve stylu Art Nouveau s originálním uměleckým interiérem, dokáže své hosty oslovit svým vzletným stylem a rodinnou atmosférou. Hotel nabízí svým hostům kompletní léčebné služby pod jednou střechou - unikátní jsou například minerální koupele Ferdinandova pramene.

Popis

Programový pobyt č.1: REKREAČNÍ POBYT (minimální délka pobytu 3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - ubytování se snídaní (dle zvoleného počtu nocí) - ZDARMA vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu a sauny - uvítací nápoj - minerální pitná kúra - pravidelné hudební večery v hotelech - přednášky a kulturní programy - tematické přednášky v hotelech, výlety a vycházky městem s průvodcem - karta slev a výhod - Marienbad Kur & Spa Card.
Programový pobyt č.2: MINIKÚRA (minimální počet nocí 3 - maximální 6 nocí, nástup libovolný)- ubytování s polopenzí (dle zvoleného počtu nocí) - uvítací nápoj - 2 léčebné procedury denně (z určeného výběru procedur - např. masážní suché lůžko - hydrojet, minerální koupel s přírodním CO2, klasická masáž částečná, suchá plynová lázeň CO2, parafínové ošetření rukou, inhalace, lavatherm, vířivá lázeň) - ZDARMA vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu a sauny - minerální pitná kúra - pravidelné hudební večery v hotelech - přednášky a kulturní programy - tematické přednášky v hotelech, výlety a vycházky městem s průvodcem - karta slev a výhod - Marienbad Kur & Spa Card Pobyt na 3 noci = 6 procedur Pobyt na 4 noci = 8 procedur Pobyt na 5 noci = 10 procedur Pobyt na 6 nocí = 12 procedur.
Programový pobyt č.3: MARIÁNSKOLÁZEŇSKÁ NABÍDKA (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování s polopenzí (jedna večeře při svíčkách se skleničkou sektu) - uvítací nápoj - 1x klasická masáž částečná - 1x parafínové ošetření rukou - 1x suchá plynová lázeň CO2 - 1x minerální koupel s přírodním CO2 - ZDARMA vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu a sauny - minerální pitná kúra - pravidelné hudební večery v hotelech - přednášky a kulturní programy - tematické přednášky v hotelech, výlety a vycházky městem s průvodcem - karta slev a výhod - Marienbad Kur & Spa Card.
Programový pobyt č.4: RELAXAČNÍ LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)- 7x ubytování s polopenzí - uvítací nápoj - základní lékařské vstupní a závěrečné vyšetření - závěrečná lékařská zpráva - 12 léčebných procedur týdně na základě předpisu lékaře (kromě neděle) - minerální pitnou kúru na předpis - ZDARMA vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu a sauny - pravidelné hudební večery v hotelech - přednášky a kulturní programy - tematické přednášky v hotelech, výlety a vycházky městem s průvodcem - karta slev a výhod - Marienbad Kur & Spa Card.
Programový pobyt č.5: MINIRELAX (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování s polopenzí - uvítací nápoj - 1x minerální koupel s přírodním CO2 - 1x klasická masáž částečná - 1x suchá plynová lázeň CO2 - ZDARMA vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu a sauny - minerální pitná kúra - pravidelné hudební večery v hotelech - přednášky a kulturní programy - tematické přednášky v hotelech, výlety a vycházky městem s průvodcem - karta slev a výhod - Marienbad Kur & Spa Card.
Restaurace La Fontaine a Café de Paris, Lobby bar a letní terasa, Salon Bellevue, podzemní garáže (30 míst), výtah, fitness, kosmetický salon: kadeřník, kosmetika, solárium. Wellness: plavecký bazén s vířivkou, saunou, infračervenými světly a barem. Lázeňské procedury z přírodních zdrojů: masáže, minerální koupele z místních pramenů, oxygenoterapie, suchá plynová lázeň z místního mariina plynu, parafinový zábal na ruce, slatinné zábaly, plynové injekce.

Sport a zábava

Hotelový plavecký bazén s vířivkou, saunou, infračervenými světly a barem. Přírodní koupaliště LIDO (cca 3,5 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal. Přehrada Jesenice (15 km).
Pro všechny pobyty: ZDARMA pro všechny pobyty: KARTA VÝHOD - Marienbad Kur & Spa Card - držitel má tyto výhody (kartu obdrží klient při příjezdu na místě) - např. (změna vyhrazena): • Vstup do ostatních bazénů a saun v hotelech společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. (Hvězda, Pacifi k, Butterfly, Vltava) ZDARMA. Doporučujeme předrezervaci na recepci hotelu • Mariánskolázeňská pitná kúra - zdarma • Úschova lázeňských pohárků - zdarma • Danubius Premier Fitness - volný vstup • Lékařské přednášky - volný vstup • Propagační materiály společnosti - zdarma • Ranní infoleták s programem - zdarma • Pravidelné hotelové kulturní a animační programy - volný vstup • Kolonáda WC - použití zdarma • Kryosauna - 10% sleva • restaurace, kavárny a Lobby hotelů - 10% sleva (platí pro hosty ubytované v jiném hotelu spol. Léčebné lázně Marináské Lázně a.s. • Kadeřnictví - 10% • Výlety Marienbad Reiseservice - 5% sleva na výlet • Koncerty agentury Fidelio - 15% sleva na vstupenku • Městské muzeum - 10% sleva na vstup • Asklepion Lasercentrum - 10% sleva na služby • Optika MUDr. Nešporová - sleva na oční vyšetření • Tenisový areál - 10% sleva na pronájem kurtu a kryté haly • Sport 2000 Denk - 10% sleva na zapůjčení lyží a snowboardů • Sport 2000 Denk - 10% sleva na zakoupené zboží • Yellow Point- 10% sleva na volnočasové aktivity, např. koloběžky, lyžařská škola • Lanové centrum - 10% sleva na vstup • Lanové centrum Lanáček - voucher na volný vstup pro děti do 12 let • Park Boheminium - 15% sleva na vstup • Kavárna Segafredo - 10% na kávu a moučník • Glass Atelier, Porcela Plus, Karlovarský porcelán - 10% sleva na zakoupené zboží • VIVA porcelán Karlovy Vary - 5% sleva na zakoupené zboží.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Západní Čechy nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat