Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Garni Vildštejn & Penzion Kirch

Česká republika, Západní Čechy, Skalná

Hotel Garni Vildštejn & Penzion Kirch (hlavní fotografie)
  • Hotel Garni Vildštejn & Penzion Kirch (fotografie 2)
  • Hotel Garni Vildštejn & Penzion Kirch (fotografie 3)
  • Hotel Garni Vildštejn & Penzion Kirch (fotografie 4)
  • Hotel Garni Vildštejn & Penzion Kirch (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
8 °C – Zataženo
Pobytové zájezdy Hory a jezera

Poloha

Rodinný hotel se nachází v klidném městečku Skalná jen 6 km od Františkových Lázní.

Popis

Recepce, restaurace, zahrada s ohništěm a posezením pod pergolou, venkovní sezonní bazén, dětské hřiště, stolní tenis, pronájem horských kol, společenská místnost se satelitní televizí, uzamykatelné parkoviště. K hotelu patří i restaurace Hospůdka na Chaloupce cca. 200 metrů od hotelu, kde se podávají večeře. Relax - whirlpool, sauna, masáže, posilovna, kosmetika, pedikúra a manikúra.

Sport a zábava

Dětská postýlka: zdarma (dle dostupnosti)
Tipy na výlety a aktivity: TIPY NA VÝLETY - Hrad Vildštejn - Zřícenina hradu Starý rybník (2 km) - Františkovy Lázně (6 km) - Přírodní rezervace SOOS (5 km) - Komorní hůrka - nejmladší sopka (9 km) - Turistická stezka od Hradu Vildštejn na zámek Schönberg přes pramen Kyselky -Rozhledny Bismarckova rozhledna Zelená hora (17 km) Rozhledna U Strýců Golf Horní Luby (17 km) Vrch Háj Aš (20 km) - Hrady Seeberg (9 km) Libá (13 km) Cheb (14 km) Loket (40 km).

Ubytování

2 a 3 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. Pokoje v hotelu nebo penzionu se rozdělují dle obsazenosti. Na ověření 1 a 4 - lůžkový pokoj. Penzion nemá balkony.

Stravování

Polopenze - snídaně studený a teplý bufet, večeře jednotné 2 chodové menu (polévka a hlavní chod - výběr ze 3 jídel). Večeře se podávají v restauraci 200 m od penzionu. V termínech 22.4 - 1.5. a 21.6. - 5.7.24 jsou možné pobyty pouze se snídaní. Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE. Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

Doprava

Příjezd autem: Cheb - směr Františkovy Lázně/Aš před železničním přejezdem doprava - Vojtanov cca. 500 metrů, doprava Skalná, Plesná, Luby.
Příjezd autobusem: Zastávka Skalná Město - 20 m. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Nádraží 700 m. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Program

POHODA U KIRCHŮ (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) v termínech 29.3. - 22.4. a 1.5. - 21.6. a 5.7.-1.11.24 - 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře jednotné 2 chodové menu - polévka a hlavní chod, výběr ze 3 jídel) - vstup do venkovního bazénu (letní měsíce červen až září) - dětské hřiště - stolní tenis

BONUSY ZDARMA - SLEVA 10% na masáže, whirlpool, fittness a kosmetiku - parkování - rekreační poplatek - Wi-Fi Nelze neobsazené lůžko v pokoji v 1/2.

POHODA U KIRCHŮ (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný) v termínech 29.3. - 22.4. a 1.5. - 21.6. a 5.7.-1.11.24 - 7x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře jednotné 2 chodové menu - polévka a hlavní chod, výběr ze 3 jídel) - vstup do venkovního bazénu (letní měsíce červen až září) - dětské hřiště - stolní tenis

BONUSY ZDARMA - SLEVA 10% na masáže, whirlpool, fittness a kosmetiku - parkování - rekreační poplatek - Wi-Fi Nelze neobsazené lůžko v pokoji v 1/2.

SENIOR PLUS od 60 let (6 dnů/5 nocí, nástup v neděli) v termínech 29.3. - 22.4. a 1.5. - 21.6. a 5.7.-1.11.24 - 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře jednotné 2 chodové menu - polévka a hlavní chod). - 4x svačinový balíček - 1x káva nebo čaj s domácím koláčem - SLEVA 10% na masáže a whirlpool - vstup do venkovního bazénu (červen a září)

BONUSY ZDARMA: - parkování - rekreační poplatek - Wi-Fi Nelze neobsazené lůžko v pokoji v 1/2.

POHODA U KIRCHŮ se snídaní (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) v termínech 22.4. - 1.5. a 21.6. - 5.7.24 - 5x ubytování se snídaní formou bufetu - vstup do venkovního bazénu (letní měsíce červen až září) - dětské hřiště - stolní tenis

BONUSY ZDARMA - SLEVA 10% na masáže, whirlpool, fittness a kosmetiku - parkování - rekreační poplatek - Wi-Fi Nelze neobsazené lůžko v pokoji v 1/2.

POHODA U KIRCHŮ se snídaní (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný) v termínech 22.4. - 1.5. a 21.6. - 5.7.24 - 7x ubytování se snídaní formou bufetu - vstup do venkovního bazénu (letní měsíce červen až září) - dětské hřiště - stolní tenis

BONUSY ZDARMA - SLEVA 10% na masáže, whirlpool, fittness a kosmetiku - parkování - rekreační poplatek - Wi-Fi Nelze neobsazené lůžko v pokoji v 1/2.

Ostatní

Dlaší služby: Dětská postýlka: zdarma (dle dostupnosti)

Nepřehlédněte: Pobyt s polopenzí začíná příjezdem od 12.00 do 16.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt s polopenzí začíná příjezdem od 12.00 do 16.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod.

Akční nabídka: ● POD HRADEM VILDŠTEJN ● ZVÝHODNĚNÝ SENIORSKÝ POBYT

Určitě oceníte: Proč hotel Garni Vildštejn a penzion Krich - rodinný hotel, který je dobrým výchozím bodem pro okolní výlety po Západních Čechách - pod hradem Vildštejn - zdarma letní bazén

Pobyt s dětmi: Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní/polopenzí ZDARMA. Dítě zdarma a dětská povoleno v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Západní Čechy nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat