Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Pod Kokšínem

Česká republika, Západní Čechy, Hořehledy

Hotel Pod Kokšínem (hlavní fotografie)
  • Hotel Pod Kokšínem (fotografie 2)
  • Hotel Pod Kokšínem (fotografie 3)
  • Hotel Pod Kokšínem (fotografie 4)
  • Hotel Pod Kokšínem (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny
Doprava Vlastní
Počasí
10 °C – Přeháňky
Pobytové zájezdy Dovolená a golf

Poloha

Hotel "Pod Kokšínem" byl vystavěn v rozmezí let 2012 - 2014 na základech bývalé zájezdní restaurace, jejíž počátky sahají až do 15. století. Jedinečná historičnost místa byla citlivě vetknuta do stávající podoby pokojů, restaurace i zasedací místnosti a umožňuje návštěvníkům příjemně relaxovat v útulném a kouzelně členitém prostředí.

Popis

Součástí prostor pro hosty hotelu je i klubovna, kde mohou odpočívat u her nebo nad knihou za špatného počasí a kde je rovněž dětský koutek.
Hotel disponuje kongresovým sálem s kapacitou cca 50 míst, který je kompletně audiovizuálně vybaven (projektor, TV, WIFI, flipchart, ozvučení).

Sport a zábava

Hotel "Pod Kokšínem" je součástí PilsnerGolf Resortu Hořehledy, moderního golfového areálu v srdci nedotknuté brdské přírody. Devítijamkové golfové hřiště nabízí tu nejvyšší kvalitu za bezkonkurenční ceny, tréninkové zázemí splňuje veškerá kritéria.

Ubytování

Hotel disponuje více než 50ti lůžky, včetně královského dvoupokojového apartmá nebo několika unikátními vícepatrovými pokoji.
Hotel Pod Kokšínem nabízí kvalitní a stylové ubytování v kouzelně členitých pokojích s pohodlnými king-size letišti, vlastními koupelnami s fénem a se sprchovým koutem nebo vanou, TV a WIFI.

Stravování

Restaurace "Pod Kokšínem" nabízí kompletně nekuřácký prostor o kapacitě cca 70 míst, který doplňuje venkovní terasa i kongresový sál. V chladnějším počasí je vyhřívána krbem, což vytváří velmi příjemnou a vřelou atmosféru. V jídelníčku nechybí jak tradiční, tak originální pokrmy, plzeňské pivo je samozřejmos.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Západní Čechy nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat