Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Lázně Jáchymov

Česká republika, Západní Čechy, Jáchymov

Lázně Jáchymov (hlavní fotografie)
  • Lázně Jáchymov (fotografie 2)
  • Lázně Jáchymov (fotografie 3)
  • Lázně Jáchymov (fotografie 4)
  • Lázně Jáchymov (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Zájezd je volný! Vyprodáno
Strava Plná penze
Ubytování Hotel
Termín 21. 9. (Út)– 28. 9. (Út)
Délka pobytu 8 dní, 7 nocí
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 211400575560
Počasí
12 °C – Zataženo
Počasí
12 °C – Zataženo
Cena za osobu od 16 090

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Lázně a wellness

Poloha

Lázně Jáchymov jsou unikátem nejen evropského, ale i světového lázeňství. Jsou prvními radonovými lázněmi na světě a nejúčinnějšími v Evropě. Lázeňská čtvrť se nachází v dolní části města. Kromě hotelů a penzionů zde najdete Kulturní dům a lázeňský park s altánkem, kde se konají společenské a kulturní akce. V lázeňském centru města se protínají vycházkové trasy a cyklostezka. Autobusová zastávka "Jáchymov, lázně" je výchozím místem výletů do okolí. Lázeňské hotely nabízejí pod jednou střechou léčbu, relaxaci, kulturní a společenské vyžití.

Popis

Hotel Radium Palace **** - hotel nabízí nejvyšší komfort pro léčebné, relaxační a wellness pobyty - recepce, směnárna, internetový koutek, kavárna, koncertní sál, taneční bar, kadeřnictví, kosmetické služby, pedikúra, sluneční terasa, úschovna kol a lyží, výtah, Wi-Fi Hotel Běhounek *** Superior - lázeňský hotel s výhledem na panorama Krušných hor - hotelová recepce, wellness recepce, rehabilitační bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna, směnárna, restaurace Bellevue a Bohemia, internetový koutek, kavárna, salonky Domino a Bridge, společenský sál, knihovna, kadeřnictví, kosmetické služby, pedikúra, sluneční terasa, úschovna kol a lyží, výtah, Wi-Fi Hotel Astoria *** - hotel pro relaxační či aktivní dovolenou, turisté, cyklisté a lyžaři vítání - recepce,úschovna kol a lyží, v létě relaxační terasa na střeše nové restaurace U Vodopádu, výtah, Wi-Fi Stolní tenis, biliár, zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní. Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou přímo v hotelu nebo ostatních lázeňských zařízeních. LÁZEŇSKÉ CENTRUM AGRICOLA - lázeňské centrum Agricola leží v centru lázní, přímo naproti hotelu Astoria. Vedle lázeňských procedur, solné jeskyně, kryokabiny a fitness, nabízí také aquacentrum se saunovým dolem. V aquacentru najdete bazén se dvěma plaveckými dráhami, pro nejmenší návštěvníky je připraven bazének s vodopádem a pro větší děti tobogán. V létě můžete využít opalovací terasu a sluneční louku. Ve štole saunového dolu najdete parní sauny, infrasaunu, bylinkovou a finskou saunu. K ochlazení můžete využít venkovní bylinkovou odpočívárnu, k relaxaci střešní terasy s lehátky a bosou stezkou.

Sport a zábava

- hotelové bazény AQUACENTRUM AGRICOLA (v areálu lázní) : - bazén se dvěma plaveckými dráhami, pro nejmenší návštěvníky je připraven bazének s vodopádem a pro větší děti tobogán. V létě můžete využít opalovací terasu a sluneční louku.

Ubytování

A) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie 1A Plus v Hotelu Běhounek***Superior - Spr. + WC, SAT TV, fén, minibar, telefon, trezor, župan na vyžádání zdarma, Wi-Fi, pokoje s balkonem b) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie 1A v Hotelu Radium Palace**** - Spr. nebo vana + WC, SAT TV, fén, minibar, telefon, trezor, župan, Wi-Fi c) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie 1A Plus v Hotelu Astoria *** - Spr. + WC, SAT TV, telefon, minibar, župan na vyžádání zdarma, Wi-Fi Není povolena 1 osoba ve 2 - lůžkovém pokoji. Nutno ověřit 1 - lůžkový pokoj. Hotel disponuje bezbariérovými pokoji v Hotelu Radium Palace a Hotelu Běhounek - na ověření. Hotel Běhounek***Superior - plánované otevření od 31.5.21 (pobyty 29.4. - 31.5.21 budou bez doplatku přesunuty do Radium Palace ****) Hotel Radium Palace**** - plánované otevření od 29.4.21 Hotel Astoria *** - plánované otevření od 31.5.21 (pobyty 29.4. - 31.5.21 budou bez doplatku přesunuty do Radium Palace ****).

Stravování

Snídaně, polopenze nebo plná penze - dle typu pobytu. a) Hotel Běhounek Superior - stravování probíhá formou bufetu ve dvou prostorných restauracích Bohemia a Bellevue a v hotelové kavárně formou à lá carte. Výběr ze 4 – 6 jídel a příloh, několika čerstvých zeleninových salátů. Veškeré pokrmy jsou označeny dietami, nutriční terapeut je k dispozici. Na své si přijdou i vegetariáni. Moučníky z domácí výroby. b) Hotel Radium Palace nabízí stravování v lázeňských restauracích. Snídaně, obědy i večeře jsou podávány rautem. Otevírací doba lázeňských restaurací: • snídaně: 07:00-09:30 hod. • obědy: 11:30-14:00 hod. • večeře: 17:30-19:30 hod. c) Hotel Astoria - snídaně a večeře formou bufetu se podávají v nové restauraci U Vodopádu Bezlepková strava možná na ověření, za příplatek.

Doprava

Směr Karlovy Vary – Ostrov – Jáchymov Cheb - 63km Chomutov - 49km Karlovy Vary - 21km Plzeň - 97km Praha - 148km Teplice - 92km Parkování u jednotlivých hotelů za poplatek.
Zařiďte si návaznost Vámi vybraných spojů tak, abyste mohli cestovat z Karlových Varů, zastávky Tržnice v 11.40 ve dnech pondělí až pátek, a lázně zařídí bezplatný odvoz z autobusové zastávky Jáchymov-lázně do Vámi rezervovaného hotelu. Příjezd z Karlových Varů do Jáchymova je pravidelně ve 12.14 hodin. TIP na autobusové spojení z Prahy BUS 854 PHA, Florenc 8.30 – KV, Tržnice 10.35 BUS 1411035 PHA, Florenc 8.30 – KV, Tržnice 10.40 BUS 854 PHA, Hradčanská 8.50 – KV, Tržnice 10.35 Linka z Karlových Varů do Jáchymov, lázně (s následným rozvozem do hotelů) Bus 421101 17 KV, Terminál 11.40; KV, Tržnice 11.45 Budete-li chtít využít jiného spoje z Karlových Varů do Jáchymova, od kterého není bezplatný odvoz, můžete si placený odvoz objednat v recepci hotelu, kde máte zarezervovaný Váš pobyt. Pro vyhledání vhodného autobusového spoje do Jáchymova doporučujeme jizdnirady.cz Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
V Jáchymově není železniční zastávka. Nejbližší železniční stanice je v Ostrově, odkud hotel zajišťuje přepravu za poplatek 50 Kč. Odjezd z nádraží v 8.10 hod. a 10.45 hod. U ostatních spojů s příjezdem po 14.00 hod. si můžete sjednat odvoz na tel. 602 100 149. Pro vyhledání vhodného vlakového spoje do Jáchymova doporučujeme jizdnirady.cz Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

REGENERACE po COVID-19 (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný) Prodělali jste i Vy letos onemocnění COVID 19 a hledáte cestu zpět k Vašemu zdraví a k posílení imunity? Trápí Vás stále následky nemoci jako bolest kloubů a svalů, bolest hlavy a zvýšená únava? Následky nemoci lze zmírnit a Vaše tělo i mysl lze osvěžit v Léčebných lázních Jáchymov, kde jsme pro Vás připravili Ozdravný balíček 2021. - 7 x ubytování s bufetovou polopenzí - 1 x lékařská konzultace - 2 x cvičení s fyzioterapeutem (dechová gymnastika) - 3 x solná jeskyně (popř. Solux) - 5 x oxygenoterapie - 3 x uhličitá koupel suchý – plynná - 2 x částečná masáž - 2 x nordic walking - 3 x inhalace (s Vincentkou) - pitná kúra (1 l Vincentky denně) Na tento pobyt lze využít slevu 15% pro pojištěnce zdrav. pojišťovny č. 111, 201, 205, 207, 209 a 211.
KÚRA NA ZKOUŠKU (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování s bufetovou plnou penzí - 1x konzultace s lékařem - 3x radonová koupel - 2x přísadová koupel se zábalem - 1x uhličitá koupel se zábalem - 2x suchá uhličitá koupel - plynná - 2x klasická masáž (částečná) - 1x parafínový zábal rukou - 2x oxygenoterapie - 1x skupinový tělocvik NAVÍC ochutnávka nejznámější minerální vody z Luhačovic - 1x Vincentka (0,7 l) Na tento pobyt lze využít slevu 15% pro pojištěnce zdrav. pojišťovny č. 111, 201, 205, 207, 209 a 211.
PRO ZDRAVÝ POHYB (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování s bufetovou plnou penzí - 1x konzultace s fyzioterapeutem zaměřena na doporučení správných pohybových návyků - 1x radonová koupel - 1x podvodní masáž (celková) - 1x suchá uhličitá koupel - plynná - 2x klasická masáž (částečná) - 2x skupinový tělocvik - 2x skupinový tělocvik v bazénu - 1x solná jeskyně (45 min.) - praktická příručka Cvičení pro zdraví NAVÍC ochutnávka nejznámější minerální vody z Luhačovic - 1x Vincentka (0,7 l) Na tento pobyt lze využít slevu 15% pro pojištěnce zdrav. pojišťovny č. 111, 201, 205, 207, 209 a 211.
RELAXAČNÍ TÝDEN (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x radonová koupel - 1x perličková koupel - 1x bylinková koupel - 1x klasická masáž (částečná) - 1x suchá uhličitá koupel - plynná - 1x parafínový zábal rukou
LÁZEŇSKÝ RELAX (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)
- 3x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x radonová koupel - 1x klasická masáž (částečná) - 1x oxygenoterapie - 1x solná jeskyně (45 min.).

Ostatní

Pobyty s polopenzí začínají nástupem od 14:00 hod a večeří od 17.15 do 18.30 hod a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu. Pobyty s plnou penzí začínají obědem od 11:00 hod a nástupem na pokoj od 14:00 ( dle možností dříve) a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 1 482 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 1 482 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 21. 9. – 23. 9. (3 dny)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 2 100 Kč Rezervovat Pokračovat
od 2 100 Kč
Přidat k porovnání 21. 9. – 24. 9. (4 dny)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 3 150 Kč Rezervovat Pokračovat
od 3 150 Kč
Přidat k porovnání 21. 9. – 24. 9. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 5 990 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 990 Kč
Přidat k porovnání 21. 9. – 25. 9. (5 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 5 670 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 670 Kč
Přidat k porovnání 21. 9. – 25. 9. (5 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 4 200 Kč Rezervovat Pokračovat
od 4 200 Kč
Přidat k porovnání 21. 9. – 26. 9. (6 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 5 250 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 250 Kč
Přidat k porovnání 21. 9. – 27. 9. (7 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 6 300 Kč Rezervovat Pokračovat
od 6 300 Kč
Přidat k porovnání 21. 9. – 28. 9. (8 dní)
Vlastní Plná penze
Vlastní Plná penze od 16 090 Kč Rezervovat Pokračovat
od 16 090 Kč
Přidat k porovnání 21. 9. – 28. 9. (8 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 7 350 Kč Rezervovat Pokračovat
od 7 350 Kč
Přidat k porovnání 21. 9. – 28. 9. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 11 730 Kč Rezervovat Pokračovat
od 11 730 Kč

Poloha

Lázně Jáchymov jsou unikátem nejen evropského, ale i světového lázeňství. Jsou prvními radonovými lázněmi na světě a nejúčinnějšími v Evropě. Lázeňská čtvrť se nachází v dolní části města. Kromě hotelů a penzionů zde najdete Kulturní dům a lázeňský park s altánkem, kde se konají společenské a kulturní akce. V lázeňském centru města se protínají vycházkové trasy a cyklostezka. Autobusová zastávka "Jáchymov, lázně" je výchozím místem výletů do okolí. Lázeňské hotely nabízejí pod jednou střechou léčbu, relaxaci, kulturní a společenské vyžití.

Popis

Hotel Radium Palace **** - hotel nabízí nejvyšší komfort pro léčebné, relaxační a wellness pobyty - recepce, směnárna, internetový koutek, kavárna, koncertní sál, taneční bar, kadeřnictví, kosmetické služby, pedikúra, sluneční terasa, úschovna kol a lyží, výtah, Wi-Fi Hotel Běhounek *** Superior - lázeňský hotel s výhledem na panorama Krušných hor - hotelová recepce, wellness recepce, rehabilitační bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna, směnárna, restaurace Bellevue a Bohemia, internetový koutek, kavárna, salonky Domino a Bridge, společenský sál, knihovna, kadeřnictví, kosmetické služby, pedikúra, sluneční terasa, úschovna kol a lyží, výtah, Wi-Fi Hotel Astoria *** - hotel pro relaxační či aktivní dovolenou, turisté, cyklisté a lyžaři vítání - recepce,úschovna kol a lyží, v létě relaxační terasa na střeše nové restaurace U Vodopádu, výtah, Wi-Fi Stolní tenis, biliár, zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní. Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou přímo v hotelu nebo ostatních lázeňských zařízeních. LÁZEŇSKÉ CENTRUM AGRICOLA - lázeňské centrum Agricola leží v centru lázní, přímo naproti hotelu Astoria. Vedle lázeňských procedur, solné jeskyně, kryokabiny a fitness, nabízí také aquacentrum se saunovým dolem. V aquacentru najdete bazén se dvěma plaveckými dráhami, pro nejmenší návštěvníky je připraven bazének s vodopádem a pro větší děti tobogán. V létě můžete využít opalovací terasu a sluneční louku. Ve štole saunového dolu najdete parní sauny, infrasaunu, bylinkovou a finskou saunu. K ochlazení můžete využít venkovní bylinkovou odpočívárnu, k relaxaci střešní terasy s lehátky a bosou stezkou.

Sport a zábava

- hotelové bazény AQUACENTRUM AGRICOLA (v areálu lázní) : - bazén se dvěma plaveckými dráhami, pro nejmenší návštěvníky je připraven bazének s vodopádem a pro větší děti tobogán. V létě můžete využít opalovací terasu a sluneční louku.

Ubytování

A) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie 1A Plus v Hotelu Běhounek***Superior - Spr. + WC, SAT TV, fén, minibar, telefon, trezor, župan na vyžádání zdarma, Wi-Fi, pokoje s balkonem b) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie 1A v Hotelu Radium Palace**** - Spr. nebo vana + WC, SAT TV, fén, minibar, telefon, trezor, župan, Wi-Fi c) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie 1A Plus v Hotelu Astoria *** - Spr. + WC, SAT TV, telefon, minibar, župan na vyžádání zdarma, Wi-Fi Není povolena 1 osoba ve 2 - lůžkovém pokoji. Nutno ověřit 1 - lůžkový pokoj. Hotel disponuje bezbariérovými pokoji v Hotelu Radium Palace a Hotelu Běhounek - na ověření. Hotel Běhounek***Superior - plánované otevření od 31.5.21 (pobyty 29.4. - 31.5.21 budou bez doplatku přesunuty do Radium Palace ****) Hotel Radium Palace**** - plánované otevření od 29.4.21 Hotel Astoria *** - plánované otevření od 31.5.21 (pobyty 29.4. - 31.5.21 budou bez doplatku přesunuty do Radium Palace ****).

Stravování

Snídaně, polopenze nebo plná penze - dle typu pobytu. a) Hotel Běhounek Superior - stravování probíhá formou bufetu ve dvou prostorných restauracích Bohemia a Bellevue a v hotelové kavárně formou à lá carte. Výběr ze 4 – 6 jídel a příloh, několika čerstvých zeleninových salátů. Veškeré pokrmy jsou označeny dietami, nutriční terapeut je k dispozici. Na své si přijdou i vegetariáni. Moučníky z domácí výroby. b) Hotel Radium Palace nabízí stravování v lázeňských restauracích. Snídaně, obědy i večeře jsou podávány rautem. Otevírací doba lázeňských restaurací: • snídaně: 07:00-09:30 hod. • obědy: 11:30-14:00 hod. • večeře: 17:30-19:30 hod. c) Hotel Astoria - snídaně a večeře formou bufetu se podávají v nové restauraci U Vodopádu Bezlepková strava možná na ověření, za příplatek.

Doprava

Směr Karlovy Vary – Ostrov – Jáchymov Cheb - 63km Chomutov - 49km Karlovy Vary - 21km Plzeň - 97km Praha - 148km Teplice - 92km Parkování u jednotlivých hotelů za poplatek.
Zařiďte si návaznost Vámi vybraných spojů tak, abyste mohli cestovat z Karlových Varů, zastávky Tržnice v 11.40 ve dnech pondělí až pátek, a lázně zařídí bezplatný odvoz z autobusové zastávky Jáchymov-lázně do Vámi rezervovaného hotelu. Příjezd z Karlových Varů do Jáchymova je pravidelně ve 12.14 hodin. TIP na autobusové spojení z Prahy BUS 854 PHA, Florenc 8.30 – KV, Tržnice 10.35 BUS 1411035 PHA, Florenc 8.30 – KV, Tržnice 10.40 BUS 854 PHA, Hradčanská 8.50 – KV, Tržnice 10.35 Linka z Karlových Varů do Jáchymov, lázně (s následným rozvozem do hotelů) Bus 421101 17 KV, Terminál 11.40; KV, Tržnice 11.45 Budete-li chtít využít jiného spoje z Karlových Varů do Jáchymova, od kterého není bezplatný odvoz, můžete si placený odvoz objednat v recepci hotelu, kde máte zarezervovaný Váš pobyt. Pro vyhledání vhodného autobusového spoje do Jáchymova doporučujeme jizdnirady.cz Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
V Jáchymově není železniční zastávka. Nejbližší železniční stanice je v Ostrově, odkud hotel zajišťuje přepravu za poplatek 50 Kč. Odjezd z nádraží v 8.10 hod. a 10.45 hod. U ostatních spojů s příjezdem po 14.00 hod. si můžete sjednat odvoz na tel. 602 100 149. Pro vyhledání vhodného vlakového spoje do Jáchymova doporučujeme jizdnirady.cz Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

REGENERACE po COVID-19 (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný) Prodělali jste i Vy letos onemocnění COVID 19 a hledáte cestu zpět k Vašemu zdraví a k posílení imunity? Trápí Vás stále následky nemoci jako bolest kloubů a svalů, bolest hlavy a zvýšená únava? Následky nemoci lze zmírnit a Vaše tělo i mysl lze osvěžit v Léčebných lázních Jáchymov, kde jsme pro Vás připravili Ozdravný balíček 2021. - 7 x ubytování s bufetovou polopenzí - 1 x lékařská konzultace - 2 x cvičení s fyzioterapeutem (dechová gymnastika) - 3 x solná jeskyně (popř. Solux) - 5 x oxygenoterapie - 3 x uhličitá koupel suchý – plynná - 2 x částečná masáž - 2 x nordic walking - 3 x inhalace (s Vincentkou) - pitná kúra (1 l Vincentky denně) Na tento pobyt lze využít slevu 15% pro pojištěnce zdrav. pojišťovny č. 111, 201, 205, 207, 209 a 211.
KÚRA NA ZKOUŠKU (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování s bufetovou plnou penzí - 1x konzultace s lékařem - 3x radonová koupel - 2x přísadová koupel se zábalem - 1x uhličitá koupel se zábalem - 2x suchá uhličitá koupel - plynná - 2x klasická masáž (částečná) - 1x parafínový zábal rukou - 2x oxygenoterapie - 1x skupinový tělocvik NAVÍC ochutnávka nejznámější minerální vody z Luhačovic - 1x Vincentka (0,7 l) Na tento pobyt lze využít slevu 15% pro pojištěnce zdrav. pojišťovny č. 111, 201, 205, 207, 209 a 211.
PRO ZDRAVÝ POHYB (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování s bufetovou plnou penzí - 1x konzultace s fyzioterapeutem zaměřena na doporučení správných pohybových návyků - 1x radonová koupel - 1x podvodní masáž (celková) - 1x suchá uhličitá koupel - plynná - 2x klasická masáž (částečná) - 2x skupinový tělocvik - 2x skupinový tělocvik v bazénu - 1x solná jeskyně (45 min.) - praktická příručka Cvičení pro zdraví NAVÍC ochutnávka nejznámější minerální vody z Luhačovic - 1x Vincentka (0,7 l) Na tento pobyt lze využít slevu 15% pro pojištěnce zdrav. pojišťovny č. 111, 201, 205, 207, 209 a 211.
RELAXAČNÍ TÝDEN (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x radonová koupel - 1x perličková koupel - 1x bylinková koupel - 1x klasická masáž (částečná) - 1x suchá uhličitá koupel - plynná - 1x parafínový zábal rukou
LÁZEŇSKÝ RELAX (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)
- 3x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x radonová koupel - 1x klasická masáž (částečná) - 1x oxygenoterapie - 1x solná jeskyně (45 min.).

Ostatní

Pobyty s polopenzí začínají nástupem od 14:00 hod a večeří od 17.15 do 18.30 hod a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu. Pobyty s plnou penzí začínají obědem od 11:00 hod a nástupem na pokoj od 14:00 ( dle možností dříve) a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání