Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Lázně Jáchymov

Česká republika, Západní Čechy, Jáchymov

Lázně Jáchymov (hlavní fotografie)
  • Lázně Jáchymov (fotografie 2)
  • Lázně Jáchymov (fotografie 3)
  • Lázně Jáchymov (fotografie 4)
  • Lázně Jáchymov (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Zájezd je volný! Vyprodáno
Strava Plná penze
Ubytování Studio I Apartmán
Termín 28. 11. (So)– 5. 12. (So)
Délka pobytu 8 dní, 7 nocí
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 209115214241
Počasí
10 °C – Přeháňky
Počasí
10 °C – Přeháňky
Cena za osobu od 13 980

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Lázně a wellness

Poloha

Lázně Jáchymov jsou unikátem nejen evropského, ale i světového lázeňství. Jsou prvními radonovými lázněmi na světě a nejúčinnějšími v Evropě.

Lázeňská čtvrť se nachází v dolní části města. Kromě hotelů a penzionů zde najdete Kulturní dům a lázeňský park s altánkem, kde se konají společenské a kulturní akce. V lázeňském centru města se protínají vycházkové trasy a cyklostezka. Autobusová zastávka "Jáchymov, lázně" je výchozím místem výletů do okolí. Lázeňské hotely nabízejí pod jednou střechou léčbu, relaxaci, kulturní a společenské vyžití.

Popis

Hotel Radium Palace **** - hotel nabízí nejvyšší komfort pro léčebné, relaxační a wellness pobyty - recepce, směnárna, internetový koutek, kavárna, koncertní sál, taneční bar, kadeřnictví, kosmetické služby, pedikúra, sluneční terasa, úschovna kol a lyží, výtah, Wi-Fi

Hotel Běhounek *** Superior - lázeňský hotel s výhledem na panorama Krušných hor - hotelová recepce, wellness recepce, rehabilitační bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna, směnárna, restaurace Bellevue a Bohemia, internetový koutek, kavárna, salonky Domino a Bridge, společenský sál, knihovna, kadeřnictví, kosmetické služby, pedikúra, sluneční terasa, úschovna kol a lyží, výtah, Wi-Fi

Hotel Astoria *** - hotel pro relaxační či aktivní dovolenou, turisté, cyklisté a lyžaři vítání - recepce,úschovna kol a lyží, v létě relaxační terasa na střeše nové restaurace U Vodopádu, výtah, Wi-Fi

Stolní tenis, biliár, zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní. Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou přímo v hotelu nebo ostatních lázeňských zařízeních.

LÁZEŇSKÉ CENTRUM AGRICOLA

- lázeňské centrum Agricola leží v centru lázní, přímo naproti hotelu Astoria. Vedle lázeňských procedur, solné jeskyně, kryokabiny a fitness, nabízí také aquacentrum se saunovým dolem.

V aquacentru najdete bazén se dvěma plaveckými dráhami, pro nejmenší návštěvníky je připraven bazének s vodopádem a pro větší děti tobogán. V létě můžete využít opalovací terasu a sluneční louku.

Ve štole saunového dolu najdete parní sauny, infrasaunu, bylinkovou a finskou saunu. K ochlazení můžete využít venkovní bylinkovou odpočívárnu, k relaxaci střešní terasy s lehátky a bosou stezkou.

PARKOVÁNÍ: Zpoplatněno, dle výběru ubytování - cca 80 Kč / den.

Sport a zábava

- turistika a cykloturistika

- TRAIL PARK KLÍNOVEC - na návštěvníky Trail Parku čeká 22 km mírných a plynule klesajících stezek odstupňovaných do tří úrovní náročnosti. Lehké stezky "Azur" jsou určeny široké veřejnosti včetně začátečníků, rodin s dětmi a jezdcům všeho věku. Těžší stezky "Rubin" a "Baron" budou bavit pokročilejší a zkušenější jezdce. Pro ty nejzdatnější je připravena 3,3 km dlouhá sjezdová trať "Downhill Klínovec". Úplní začátečníci si mohou vyzkoušet jízdu přes terénní boule na pump tracku a sklil centrech na nástupních místech.K dispozici jsou vám následující služby: stravování, půjčovna kol a koloběžek, obchod s cyklistickým vybavením, servis kol a koloběžek, myčka kol, sprchy. Úseky jednotlivých stezek můžete podle vlastního uvážení kombinovat pomocí v mapě vyznačených vrstevnicových lesních cest nebo se nechat jednou stezkou dovést pohodlně až do cíle.

- POPOVSKÝ OKRUH: trasa dlouhá 31,5 km, zkrácený okruh s vynecháním naučné stezky - 24 km.

Okruh je určen náročnějším cyklistům, v těžkých pasážích však lze z kola sesednout a dojít. Cesta prochází kolem Popovského kříže. Dále po naučné stezce Jáchymovské peklo, po které naváže na Klínovecký okruh "U klád" a Centrální okruh za Špičákem (značen žlutě).

- ÚDOLÍ MLÝNKŮ: kouzelné Údolí mlýnků se ukrývá doslova pár kroků od lázeňského centra. Dovede vás do něj pohodlná lesní cesta, která začíná za hotelem Radium Palace. Že jste dorazili k správnému cíli, poznáte podle charakteristického klapání, kterým dřevěné mlýnky ozvučují tento krásný kout. Každé jaro se zde koná jejich slavnostní Otevírání. Skauti vyčistí údolí a potůček, staré mlýnky se opraví a nové postaví. Užívají si nejen děti, ale i šikovní tatínkové a dědečkové, kteří s napětím čekají, jak v celkovém hodnocení dopadne právě ten jejich mlýnek.

- JÁCHYMOVSKÉ PEKLO: naučná stezka Jáchymovské peklo měří 8,5 km a má 12 zastávek na nichž informuje nejen o uranových dolech a lágrech, ale okrajově také o krušnohorské přírodě a ekologii. V Jáchymově najdete i další zajímavosti, které stojí za návštěvu. První informační tabule je umístěna u kostela sv. Jáchyma. Stezka pak pokračuje kolem dolu Svornost. V hornickém skanzenu si můžete prohlédnou expozici důlní techniky a nahlédnout do zpřístupněné středověké stříbrné štoly a novodobé uranové štoly. Na každé další zastávce vás čeká něco zajímavého. Stezka je zakončena u Šlikovského hradu, odkud se vám naskytne krásný pohled na město Jáchymov a okolní krušnohorské kopce.

Zastávky na naučné stezce Jáchymovské peklo:

- Úvodní text před kostelem sv. Jáchyma

- Důl Svornost

- Hornický skanzen spolku Barbora

- Tábor Svornost

- Městský rybník

- Tábor Nikolaj

- Důl Eduard

- Ekologická zastávka - lesy

- zastávka - Horký rybník

- Tábory Eliáš

- Tábor Rovnost

- Šlikův Hrad

HORA KLÍNOVEC S ROZHLEDNOU

- na nejvyšší hoře Krušných hor Klínovci (1244 m n.m.) leží 80 m vysoká dominanta radiotelekomunikační věže a rozhledna. Rozhledna zde stála už v 19. století, od 80let však byla ve velmi špatném stavu. Rozhledně hrozil dokonce zánik, ale od roku 2013 je znovu nádherná kamenná stavba přístupná.

LANOVKA Z JÁCHYMOVA NA KLÍNOVEC

- na vrchol nejvyšší hory Krušných hor vede sedačková lanová dráha a to z Jáchymova přímo na vrchol Klínovce (1244 m. n. m.). Dolní stanice lanovky je vzdálena cca 3 km od středu města Jáchymova, horní pak cca 3 km od nejvýše položeného města v České republice - Božího Daru.

- hotelové bazény

AQUACENTRUM AGRICOLA
(v areálu lázní) :

- bazén se dvěma plaveckými dráhami, pro nejmenší návštěvníky je připraven bazének s vodopádem a pro větší děti tobogán. V létě můžete využít opalovací terasu a sluneční louku.

Ubytování

A) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie 1A Plus v Hotelu Běhounek***Superior - Spr. + WC, SAT TV, fén, minibar, telefon, trezor, župan na vyžádání zdarma, Wi-Fi, pokoje s balkonem

b) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie 1A v Hotelu Radium Palace**** - Spr. nebo vana + WC, SAT TV, fén, minibar, telefon, trezor, župan, Wi-Fi

c) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie 1A Plus v Hotelu Astoria *** - Spr. + WC, SAT TV, telefon, minibar, župan na vyžádání zdarma, Wi-Fi

Není povolena 1 osoba ve 2 - lůžkovém pokoji. Nutno ověřit 1 - lůžkový pokoj.

Stravování

Snídaně, polopenze nebo plná penze - dle typu pobytu.

a) Hotel Běhounek Superior - stravování probíhá formou bufetu ve dvou prostorných restauracích Bohemia a Bellevue a v hotelové kavárně formou à lá carte. Výběr ze 4 – 6 jídel a příloh, několika čerstvých zeleninových salátů. Veškeré pokrmy jsou označeny dietami, nutriční terapeut je k dispozici. Na své si přijdou i vegetariáni. Moučníky z domácí výroby.

b) Hotel Radium Palace nabízí stravování v lázeňských restauracích. Snídaně, obědy i večeře jsou podávány rautem.

Otevírací doba lázeňských restaurací:snídaně: 07:00-09:30 hod.obědy: 11:30-14:00 hod.večeře: 17:30-19:30 hod.

c) Hotel Astoria - snídaně a večeře formou bufetu se podávají v nové restauraci U Vodopádu.

Doprava

PŘÍJEZD AUTEM: Směr Karlovy Vary – Ostrov – Jáchymov

Cheb - 63km

Chomutov - 49km

Karlovy Vary - 21km

Plzeň - 97km

Praha - 148km

Teplice - 92km

Parkování u jednotlivých hotelů za poplatek.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM: Zařiďte si návaznost Vámi vybraných spojů tak, abyste mohli cestovat z Karlových Varů, zastávky Tržnice v 11.40 ve dnech pondělí až pátek, a lázně zařídí bezplatný odvoz z autobusové zastávky Jáchymov-lázně do Vámi rezervovaného hotelu. Příjezd z Karlových Varů do Jáchymova je pravidelně ve 12.14 hodin.

TIP na autobusové spojení z Prahy

BUS 854 PHA, Florenc 8.30 – KV, Tržnice 10.35

BUS 1411035 PHA, Florenc 8.30 – KV, Tržnice 10.40

BUS 854 PHA, Hradčanská 8.50 – KV, Tržnice 10.35

Linka z Karlových Varů do Jáchymov, lázně (s následným rozvozem do hotelů)

Bus 421101 17 KV, Terminál 11.40; KV, Tržnice 11.45

Budete-li chtít využít jiného spoje z Karlových Varů do Jáchymova, od kterého není bezplatný odvoz, můžete si placený odvoz objednat v recepci hotelu, kde máte zarezervovaný Váš pobyt.

Pro vyhledání vhodného autobusového spoje do Jáchymova doporučujeme jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD VLAKEM: V Jáchymově není železniční zastávka. Nejbližší železniční stanice je v Ostrově, odkud hotel zajišťuje přepravu za poplatek 50 Kč. Odjezd z nádraží v 8.10 hod. a 10.45 hod.

U ostatních spojů s příjezdem po 14.00 hod. si můžete sjednat odvoz na tel. 602 100 149. Pro vyhledání vhodného vlakového spoje do Jáchymova doporučujeme jizdnirady.cz.

Program- ubytování se snídaní
BONUSY ZDARMA při ubytování v hotelech: - rehabilitační bazén, Kneippův chodník, whirlpool, parní sauna, suchá sauna, infrasauna, župan, úschovna kol a lyží
- rehabilitační bazén, Kneippův chodník, whirlpool, župan, úschovna kol a lyží
- úschovna kol a lyží- 7x ubytování s plnou penzí
- 1x konzultace s lékařem
- 1x EKG vyšetření
- 3x radonová koupel
- 1x přísadová koupel se zábalem
- 1x uhličitá koupel se zábalem
- 1x suchá uhličitá koupel - plynná
- 2x klasická masáž (částečná)
- 1x parafínový zábal rukou
- 1x kryokabina nebo 2x suchá uhličitá koupel - plynná
- 2x oxygenoterapie
- 1x skupinový tělocvik- 7x ubytování s plnou penzí
- 1x konzultace s fyzioterapeutem zaměřena na doporučení správných pohybových návyků
- 1x radonová koupel
- 1x podvodní masáž (celková)
- 1x suchá uhličitá koupel - plynná
- 2x klasická masáž (částečná)
- 2x skupinový tělocvik
- 2x skupinový tělocvik v bazénu
- 1x solná jeskyně (45 min.)
- praktická příručka Cvičení pro zdraví- 7x ubytování s polopenzí
- 1x radonová koupel
- 1x perličková koupel
- 1x bylinková koupel
- 2x klasická masáž (částečná)
- 2x suchá uhličitá koupel - plynná
- 1x parafínový zábal rukou
- 1x oxygenoterapie
- 1x solná jeskyně (45 min.)- 3x ubytování s polopenzí
- 1x radonová koupel
- 1x klasická masáž (částečná)
- 1x parafínový zábal rukou
- 1x suchá uhličitá koupel - plynná
- 1x oxygenoterapie
- 1x solná jeskyně (45 min.)

Ostatní

Akční nabídka: LÁZEŇSKÁ PÉČE.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 89 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 89 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 28. 11. – 1. 12. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 6 370 Kč Rezervovat Pokračovat
od 6 370 Kč
Přidat k porovnání 28. 11. – 5. 12. (8 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 10 570 Kč Rezervovat Pokračovat
od 10 570 Kč
Přidat k porovnání 28. 11. – 5. 12. (8 dní)
Vlastní Plná penze
Vlastní Plná penze od 13 980 Kč Rezervovat Pokračovat
od 13 980 Kč
Přidat k porovnání 28. 11. – 5. 12. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 13 760 Kč Rezervovat Pokračovat
od 13 760 Kč
Přidat k porovnání 29. 11. – 2. 12. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 6 370 Kč Rezervovat Pokračovat
od 6 370 Kč
Přidat k porovnání 29. 11. – 6. 12. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 13 760 Kč Rezervovat Pokračovat
od 13 760 Kč
Přidat k porovnání 29. 11. – 6. 12. (8 dní)
Vlastní Plná penze
Vlastní Plná penze od 13 980 Kč Rezervovat Pokračovat
od 13 980 Kč
Přidat k porovnání 29. 11. – 6. 12. (8 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 10 570 Kč Rezervovat Pokračovat
od 10 570 Kč
Přidat k porovnání 30. 11. – 3. 12. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 6 370 Kč Rezervovat Pokračovat
od 6 370 Kč
Přidat k porovnání 30. 11. – 7. 12. (8 dní)
Vlastní Plná penze
Vlastní Plná penze od 13 980 Kč Rezervovat Pokračovat
od 13 980 Kč

Poloha

Lázně Jáchymov jsou unikátem nejen evropského, ale i světového lázeňství. Jsou prvními radonovými lázněmi na světě a nejúčinnějšími v Evropě.

Lázeňská čtvrť se nachází v dolní části města. Kromě hotelů a penzionů zde najdete Kulturní dům a lázeňský park s altánkem, kde se konají společenské a kulturní akce. V lázeňském centru města se protínají vycházkové trasy a cyklostezka. Autobusová zastávka "Jáchymov, lázně" je výchozím místem výletů do okolí. Lázeňské hotely nabízejí pod jednou střechou léčbu, relaxaci, kulturní a společenské vyžití.

Popis

Hotel Radium Palace **** - hotel nabízí nejvyšší komfort pro léčebné, relaxační a wellness pobyty - recepce, směnárna, internetový koutek, kavárna, koncertní sál, taneční bar, kadeřnictví, kosmetické služby, pedikúra, sluneční terasa, úschovna kol a lyží, výtah, Wi-Fi

Hotel Běhounek *** Superior - lázeňský hotel s výhledem na panorama Krušných hor - hotelová recepce, wellness recepce, rehabilitační bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna, směnárna, restaurace Bellevue a Bohemia, internetový koutek, kavárna, salonky Domino a Bridge, společenský sál, knihovna, kadeřnictví, kosmetické služby, pedikúra, sluneční terasa, úschovna kol a lyží, výtah, Wi-Fi

Hotel Astoria *** - hotel pro relaxační či aktivní dovolenou, turisté, cyklisté a lyžaři vítání - recepce,úschovna kol a lyží, v létě relaxační terasa na střeše nové restaurace U Vodopádu, výtah, Wi-Fi

Stolní tenis, biliár, zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní. Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou přímo v hotelu nebo ostatních lázeňských zařízeních.

LÁZEŇSKÉ CENTRUM AGRICOLA

- lázeňské centrum Agricola leží v centru lázní, přímo naproti hotelu Astoria. Vedle lázeňských procedur, solné jeskyně, kryokabiny a fitness, nabízí také aquacentrum se saunovým dolem.

V aquacentru najdete bazén se dvěma plaveckými dráhami, pro nejmenší návštěvníky je připraven bazének s vodopádem a pro větší děti tobogán. V létě můžete využít opalovací terasu a sluneční louku.

Ve štole saunového dolu najdete parní sauny, infrasaunu, bylinkovou a finskou saunu. K ochlazení můžete využít venkovní bylinkovou odpočívárnu, k relaxaci střešní terasy s lehátky a bosou stezkou.

PARKOVÁNÍ: Zpoplatněno, dle výběru ubytování - cca 80 Kč / den.

Sport a zábava

- turistika a cykloturistika

- TRAIL PARK KLÍNOVEC - na návštěvníky Trail Parku čeká 22 km mírných a plynule klesajících stezek odstupňovaných do tří úrovní náročnosti. Lehké stezky "Azur" jsou určeny široké veřejnosti včetně začátečníků, rodin s dětmi a jezdcům všeho věku. Těžší stezky "Rubin" a "Baron" budou bavit pokročilejší a zkušenější jezdce. Pro ty nejzdatnější je připravena 3,3 km dlouhá sjezdová trať "Downhill Klínovec". Úplní začátečníci si mohou vyzkoušet jízdu přes terénní boule na pump tracku a sklil centrech na nástupních místech.K dispozici jsou vám následující služby: stravování, půjčovna kol a koloběžek, obchod s cyklistickým vybavením, servis kol a koloběžek, myčka kol, sprchy. Úseky jednotlivých stezek můžete podle vlastního uvážení kombinovat pomocí v mapě vyznačených vrstevnicových lesních cest nebo se nechat jednou stezkou dovést pohodlně až do cíle.

- POPOVSKÝ OKRUH: trasa dlouhá 31,5 km, zkrácený okruh s vynecháním naučné stezky - 24 km.

Okruh je určen náročnějším cyklistům, v těžkých pasážích však lze z kola sesednout a dojít. Cesta prochází kolem Popovského kříže. Dále po naučné stezce Jáchymovské peklo, po které naváže na Klínovecký okruh "U klád" a Centrální okruh za Špičákem (značen žlutě).

- ÚDOLÍ MLÝNKŮ: kouzelné Údolí mlýnků se ukrývá doslova pár kroků od lázeňského centra. Dovede vás do něj pohodlná lesní cesta, která začíná za hotelem Radium Palace. Že jste dorazili k správnému cíli, poznáte podle charakteristického klapání, kterým dřevěné mlýnky ozvučují tento krásný kout. Každé jaro se zde koná jejich slavnostní Otevírání. Skauti vyčistí údolí a potůček, staré mlýnky se opraví a nové postaví. Užívají si nejen děti, ale i šikovní tatínkové a dědečkové, kteří s napětím čekají, jak v celkovém hodnocení dopadne právě ten jejich mlýnek.

- JÁCHYMOVSKÉ PEKLO: naučná stezka Jáchymovské peklo měří 8,5 km a má 12 zastávek na nichž informuje nejen o uranových dolech a lágrech, ale okrajově také o krušnohorské přírodě a ekologii. V Jáchymově najdete i další zajímavosti, které stojí za návštěvu. První informační tabule je umístěna u kostela sv. Jáchyma. Stezka pak pokračuje kolem dolu Svornost. V hornickém skanzenu si můžete prohlédnou expozici důlní techniky a nahlédnout do zpřístupněné středověké stříbrné štoly a novodobé uranové štoly. Na každé další zastávce vás čeká něco zajímavého. Stezka je zakončena u Šlikovského hradu, odkud se vám naskytne krásný pohled na město Jáchymov a okolní krušnohorské kopce.

Zastávky na naučné stezce Jáchymovské peklo:

- Úvodní text před kostelem sv. Jáchyma

- Důl Svornost

- Hornický skanzen spolku Barbora

- Tábor Svornost

- Městský rybník

- Tábor Nikolaj

- Důl Eduard

- Ekologická zastávka - lesy

- zastávka - Horký rybník

- Tábory Eliáš

- Tábor Rovnost

- Šlikův Hrad

HORA KLÍNOVEC S ROZHLEDNOU

- na nejvyšší hoře Krušných hor Klínovci (1244 m n.m.) leží 80 m vysoká dominanta radiotelekomunikační věže a rozhledna. Rozhledna zde stála už v 19. století, od 80let však byla ve velmi špatném stavu. Rozhledně hrozil dokonce zánik, ale od roku 2013 je znovu nádherná kamenná stavba přístupná.

LANOVKA Z JÁCHYMOVA NA KLÍNOVEC

- na vrchol nejvyšší hory Krušných hor vede sedačková lanová dráha a to z Jáchymova přímo na vrchol Klínovce (1244 m. n. m.). Dolní stanice lanovky je vzdálena cca 3 km od středu města Jáchymova, horní pak cca 3 km od nejvýše položeného města v České republice - Božího Daru.

- hotelové bazény

AQUACENTRUM AGRICOLA
(v areálu lázní) :

- bazén se dvěma plaveckými dráhami, pro nejmenší návštěvníky je připraven bazének s vodopádem a pro větší děti tobogán. V létě můžete využít opalovací terasu a sluneční louku.

Ubytování

A) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie 1A Plus v Hotelu Běhounek***Superior - Spr. + WC, SAT TV, fén, minibar, telefon, trezor, župan na vyžádání zdarma, Wi-Fi, pokoje s balkonem

b) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie 1A v Hotelu Radium Palace**** - Spr. nebo vana + WC, SAT TV, fén, minibar, telefon, trezor, župan, Wi-Fi

c) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie 1A Plus v Hotelu Astoria *** - Spr. + WC, SAT TV, telefon, minibar, župan na vyžádání zdarma, Wi-Fi

Není povolena 1 osoba ve 2 - lůžkovém pokoji. Nutno ověřit 1 - lůžkový pokoj.

Stravování

Snídaně, polopenze nebo plná penze - dle typu pobytu.

a) Hotel Běhounek Superior - stravování probíhá formou bufetu ve dvou prostorných restauracích Bohemia a Bellevue a v hotelové kavárně formou à lá carte. Výběr ze 4 – 6 jídel a příloh, několika čerstvých zeleninových salátů. Veškeré pokrmy jsou označeny dietami, nutriční terapeut je k dispozici. Na své si přijdou i vegetariáni. Moučníky z domácí výroby.

b) Hotel Radium Palace nabízí stravování v lázeňských restauracích. Snídaně, obědy i večeře jsou podávány rautem.

Otevírací doba lázeňských restaurací:snídaně: 07:00-09:30 hod.obědy: 11:30-14:00 hod.večeře: 17:30-19:30 hod.

c) Hotel Astoria - snídaně a večeře formou bufetu se podávají v nové restauraci U Vodopádu.

Doprava

PŘÍJEZD AUTEM: Směr Karlovy Vary – Ostrov – Jáchymov

Cheb - 63km

Chomutov - 49km

Karlovy Vary - 21km

Plzeň - 97km

Praha - 148km

Teplice - 92km

Parkování u jednotlivých hotelů za poplatek.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM: Zařiďte si návaznost Vámi vybraných spojů tak, abyste mohli cestovat z Karlových Varů, zastávky Tržnice v 11.40 ve dnech pondělí až pátek, a lázně zařídí bezplatný odvoz z autobusové zastávky Jáchymov-lázně do Vámi rezervovaného hotelu. Příjezd z Karlových Varů do Jáchymova je pravidelně ve 12.14 hodin.

TIP na autobusové spojení z Prahy

BUS 854 PHA, Florenc 8.30 – KV, Tržnice 10.35

BUS 1411035 PHA, Florenc 8.30 – KV, Tržnice 10.40

BUS 854 PHA, Hradčanská 8.50 – KV, Tržnice 10.35

Linka z Karlových Varů do Jáchymov, lázně (s následným rozvozem do hotelů)

Bus 421101 17 KV, Terminál 11.40; KV, Tržnice 11.45

Budete-li chtít využít jiného spoje z Karlových Varů do Jáchymova, od kterého není bezplatný odvoz, můžete si placený odvoz objednat v recepci hotelu, kde máte zarezervovaný Váš pobyt.

Pro vyhledání vhodného autobusového spoje do Jáchymova doporučujeme jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD VLAKEM: V Jáchymově není železniční zastávka. Nejbližší železniční stanice je v Ostrově, odkud hotel zajišťuje přepravu za poplatek 50 Kč. Odjezd z nádraží v 8.10 hod. a 10.45 hod.

U ostatních spojů s příjezdem po 14.00 hod. si můžete sjednat odvoz na tel. 602 100 149. Pro vyhledání vhodného vlakového spoje do Jáchymova doporučujeme jizdnirady.cz.

Program- ubytování se snídaní
BONUSY ZDARMA při ubytování v hotelech: - rehabilitační bazén, Kneippův chodník, whirlpool, parní sauna, suchá sauna, infrasauna, župan, úschovna kol a lyží
- rehabilitační bazén, Kneippův chodník, whirlpool, župan, úschovna kol a lyží
- úschovna kol a lyží- 7x ubytování s plnou penzí
- 1x konzultace s lékařem
- 1x EKG vyšetření
- 3x radonová koupel
- 1x přísadová koupel se zábalem
- 1x uhličitá koupel se zábalem
- 1x suchá uhličitá koupel - plynná
- 2x klasická masáž (částečná)
- 1x parafínový zábal rukou
- 1x kryokabina nebo 2x suchá uhličitá koupel - plynná
- 2x oxygenoterapie
- 1x skupinový tělocvik- 7x ubytování s plnou penzí
- 1x konzultace s fyzioterapeutem zaměřena na doporučení správných pohybových návyků
- 1x radonová koupel
- 1x podvodní masáž (celková)
- 1x suchá uhličitá koupel - plynná
- 2x klasická masáž (částečná)
- 2x skupinový tělocvik
- 2x skupinový tělocvik v bazénu
- 1x solná jeskyně (45 min.)
- praktická příručka Cvičení pro zdraví- 7x ubytování s polopenzí
- 1x radonová koupel
- 1x perličková koupel
- 1x bylinková koupel
- 2x klasická masáž (částečná)
- 2x suchá uhličitá koupel - plynná
- 1x parafínový zábal rukou
- 1x oxygenoterapie
- 1x solná jeskyně (45 min.)- 3x ubytování s polopenzí
- 1x radonová koupel
- 1x klasická masáž (částečná)
- 1x parafínový zábal rukou
- 1x suchá uhličitá koupel - plynná
- 1x oxygenoterapie
- 1x solná jeskyně (45 min.)

Ostatní

Akční nabídka: LÁZEŇSKÁ PÉČE.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání