Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Lázeňský hotel Jirásek

Česká republika, Západní Čechy, Konstantinovy Lázně

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 8 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Cena za osobu od 2 600 Kč

Dostupných: 513 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená pro seniory Lázně a wellness

Sport a zábava

INDIKACE: ischemická choroba srdeční, stavy po infarktu myokardu, po revaskularizačních operacích myokardu a PTCA, po operacích srdečních vad vrozených nebo získaných, stavy po akutní karditidě, arteriální hypertenze, chronická srdeční insuficience, onemocnění tepen dolních končetin. Lázeňský komplex tvoří: lázeňský penzion MÁNES, lázeňský hotel JIRÁSEK, lázeňský penzion PALACKÝ, lázeňský penzion PURKYNĚ, lázeňský hotel ALŽBĚTIN DVŮR a další. Léčba: vodoléčba (podvodní masáže, vířivé koupele, Hauffeho lázně, střídavé koupele dolních končetin), elektroléčba (čtyřkomorová lázeň, iontoforéza, diadynamik, ultrazvuk, krátkovlnná diatermie, horské slunce, solux, Träbertovy proudy, Phyaction), fototerapie (biolampa), léčebný tělocvik, terénní kúry, cvičná ergometre, rehabilitační bazén, inhalace, parafínové zábaly, klasické a reflexní masáže, rehabilitace, oxygenoterapie, lymfodrenáž končetin. Sport a volný čas:  turistika a cykloturistika, tenis, projížďky na koních, hřiště na petanque v létě - v zimě na metanou, Nordic Walking, krytý rehabilitační bazén, dřevosochání, společenské hry (karty, šachy, stolní hry).

Stravování

Polopenze, za příplatek plná penze (snídaně - bufet, obědy a večeře - výběr ze 3 menu).

Poloha

Tyto lázně leží na kraji Tepelské vrchoviny v nadmořské výšce 520 m n.m. v západních Čechách v jedné z ekologicky nejčistších oblastí. Konstantinovy Lázně - nalezneme 35 km západně od Plzně (směr Plzeň – Karlovy Vary) v průměrné nadmořské výšce 520 m v jedné z ekologicky nejčistší oblasti Čech. S celkem 937 obyvateli patří mezi menší lázeňská místa v České republice nabízející klidné rodinné prostředí pro své návštěvníky.

Ubytování

1 a 2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, lednička, telefon, rádio, balkón (některé pokoje).

Popis

Lázeňský hotel se nachází v lázeňském parku, přímo vedle ředitelství lázní, kde v přijímací a ubytovací kanceláři Vám poskytnou všechny potřebné informace k pobytu a léčení. Vzdálenost od centra 500 m. Vzdálenost od KLÚ Prusík 300 m. GPS: 49°53'1.47"N, 12°58'36.394"E.Recepce (v lázeňském hotelu Prusík), restaurace, kavárna, venkovní posezení, půjčovna kol a holí Nordic Walking, rehabilitační bazén, bezbariérový přístup, výtah, salónek s internetovým připojením (Wi-Fi, LAN - zdarma), parkoviště.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat