Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Lázeňské penziony Konstantinovy Lázně

Česká republika, Západní Čechy, Konstantinovy Lázně

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
3 °C - Oblačno
3 °C - Oblačno

Lázně a wellness

Poloha

Konstantinovy Lázně, ležící cca 45 km severozápadně od Plzně se zaměřují na prevenci, léčbu a rehabilitaci kardiovaskulárních nemocí a léčbu pohybového ústrojí. Léčba je založena na využití přírodního minerálního pramene s nejvyšším obsahem volného oxidu uhličitého v České republice. NOVĚ: rehabilitace lidí s chorobami pohybového a nervového ústrojí, rovněž včetně časné rehabilitace, k níž nastupují přímo z nemocničního lůžka pacienti po úrazech pohybového aparátu, po ortopedických operacích, implantacích totálních endoprotéz (kloubních náhrad), po operacích meziobratlových plotének i stenóz páteřního kanálu.

Popis

Programový pobyt č.1: ZDRAVÍ Z LÁZNÍ (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)7x ubytování s polopenzí, 1x konzultace s lázeňským lékařem, 6x léčebná procedura (dle konzultace s lékařem), 2x základní vstup do Wellness centra Konstantin na 1,5 hod, BONUS: vycházka s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní, hudební večer, přednáška. Nabídka procedur uhličitá koupel, suchá uhličitá koupel, klasická masáž částečná, perličková koupel, solná jeskyně, střídavá nožní koupel, vířivá lázeň dolních končetin, vířivá lázeň horních končetin, podvodní masáž částečná, parafínový zábal na ruce, cvičení při onemocnění žil, oxygenoterapie, inhalace, plynové injekce, elektroléčba, parafínový zábal - části těla, skupinový léčebný tělocvik, cvičná ergometrie cvičení v bazénu.
Programový pobyt č.2: WELLNESS TÝDENNÍ POBYT (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)7x ubytování s polopenzí, 4x základní vstup do Wellnes centra Konstantin na 1,5 hod, 1x relaxační koupel, 1x smyslová masáž částečná se zábalem, 1x hubnoucí kosmická loď nebo pleťové ošetření. BONUS: vycházka s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní, hudební večer, přednáška, Wellness terapie od pondělí do čtvrtka s 20% slevou.
Programový pobyt č.3: LÁZNĚ NA ZKOUŠKU (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)2x ubytování s polopenzí, 1 x základní vstup do Wellness centra Konstantin na 1,5 hod, 1x perličková koupel, 1 x klasická masáž částečná, 1x solná jeskyně.
Programový pobyt č.4: WELLNESS PRODLOUŽENÝ POBYT (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)3x ubytování s polopenzí, 2 x základní vstup do Wellness centra Konstantin na 1,5 hod, 1x relaxační koupel, 1x smyslová masáž částečná se zábalem. BONUS: Wellness terapie od pondělí do čtvrtka s 20% slevou.
Programový pobyt č.5: TÝDEN PRO SENIORY 55+ (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)7x ubytování s polopenzí, 1x konzultace s lázeňským lékařem, 1x laboratorní vyšetření, 1x vizita, 1x EKG, 1x uhličitá koupel, 1x klasická masáž, 1x podvodní masáž, 1x solná jeskyně, BONUS: vycházka s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní, hudební večer, přednáška.
Rozmístění klientů do jednotlivých penzionů se provádí přímo na místě na recepci hotelu Prusík.
Celý lázeňský komplex tvoří 9 lázeňských domů, z nichž hlavní budova byla pojmenována po pražském profesorovi vnitřního lékařství MUDr. Bohumilu Prusíkovi. LH PRUSÍK: ubytování, non-stop recepce, jídelna, kavárna s terasou, BALNEO provoz se solnou jeskyní, stálá lékařská služba. LH JIRÁSEK: ubytování, restaurace s kavárnou a terasou, půjčovna jízdních kol a hůlek na Nordic Walking, rehabilitační bazén, salonek s Wi-Fi připojením. Ostatní domy: ubytování. Další možnosti v areálu lázní: sport - Nordic Walking, petanque, cyklistika (půjčovna kol), nová bruslařská a cyklistická in-line stezka (5,2 km), tenis, stolní tenis, volejbal, hipoturistika, zimní metaná, lanové centrum (2 km), kultura - koncerty, taneční večery, výstavy, slavnosti, besedy, lékařské přednášky, vycházky do okolí lázní s průvodcem, zájezdy aj.

Sport a zábava

Relaxační bazén v hotelu Jirásek. Wellness centrum KONSTANTIN (u LH Prusík, cca 400 m od LH Jirásek): relaxační bazén, vířivky, Kneipovy chodníčky, aroma a finská sauna, parní lázeň, masáže (aromatické, konopné, uvolňující, smyslové masáže spojené se zábalem), relaxační koupele (thalasso, medová, čokoládová aj.), relaxační a smyslové zábaly. Fitness centrum (kardio zóna a tréninková zóna). Ve městě koupaliště Staré Lázně (1 km): venkovní bazén 25 m dlouhý, plážový volejbal, hřiště na petanque aj.; přehrada Hracholusky (20 km).
ZDARMA: parkování na veřejných parkovištích, úschova vlastních kol.

Ostatní

Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electronic, Maestro, Diners Club, Amex.
Relaxační bazén v hotelu Jirásek. Wellness centrum KONSTANTIN (u LH Prusík, cca 400 m od LH Jirásek): relaxační bazén, vířivky, Kneipovy chodníčky, aroma a finská sauna, parní lázeň, masáže (aromatické, konopné, uvolňující, smyslové masáže spojené se zábalem), relaxační koupele (thalasso, medová, čokoládová aj.), relaxační a smyslové zábaly. Fitness centrum (kardio zóna a tréninková zóna). Ve městě koupaliště Staré Lázně (1 km): venkovní bazén 25 m dlouhý, plážový volejbal, hřiště na petanque aj.; přehrada Hracholusky (20 km).
Parkování: Zdarma na veřejných parkovištích. U hotelu Jirásek za poplatek 30,- Kč/den.
Pobyt se zvířetem: 100,- Kč/noc (povolen je v LP Palacký - nutno vyžádat).
Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 hod a večeří od 17:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu. Strava se podává v hotelech Jirásek a Prusík. Snídaně od 7:00 - do 10:00 hod, obědy od 11:00 - 13:00 hod, večeře od 17:00 hod. Rozmístění klientů do jednotlivých penzionů se provádí přímo na místě na recepci Prusík. V den příjezdu se všichni klienti hlásí na recepci hotelu PRUSÍK (non-stop provoz).
Rekreační poplatek: 15,- Kč/den.
Proč Konstantinovy Lázně: - lázně Vašeho srdce - léčba a rehabilitace kardiovaskulárních nemocí a léčba pohybového ústrojí - nejmenší a nejklidnější západočeské lázně - minerální prameny s nejvyšším obsahem volného oxidu uhličitého v Čechách - jediné lázně Plzeňského kraje (jen 45 km od Plzně) - ochutnejte místní bylinný likér Konstantin či citronádu z pramene Prusík - nová bruslařská a cyklistická in-line stezka (5,2 km).

Ubytování

2 - lůžkové pokoje v některém z lázeňských domů, Spr.+WC, SAT/TV, telefon. Toto zařízení je bezbariérové. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku ZDE, který nám hotel vyplnil. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

Stravování

Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře výběr ze 4 menu. Strava se podává v hotelech Jirásek a Prusík. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE. (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Trasa

Příjezd autem: Dálnice D5 Praha - Plzeň, sjezd z dálnice EXIT 67, dále do centra Plzně, z centra Plzně směr Karlovy Vary, po E49 přes Úněšov a za Úněšovem 4-5 km je směrová tabule odbočka vlevo Konstantinovy Lázně, projedete Pláň - Ostrov u Bezdružic - Novou Ves (v Nové Vsi doleva 1 km Konstantinovy Lázně). Parkovaní zdarma u lázeňských domů, na nedalekém centrálním parkovišti u ředitelství lázní, nebo za poplatek v garáži lázeňského penzionu Alžbětin dvůr.
Příjezd autobusem: Z CAN Plzeň - Stříbro (přestup) - Konstantinovy Lázně. (Autobusová zastávka - vzdálena od hotelu Jirásek 100 m od hotelu Prusík 400 m). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Plzeň hl. nádraží -směr Cheb, ve stanici Pňovany se přesedá na vlak směr Bezdružice, předposlední stanice Konstantinovy Lázně (od hotelu Jirásek 200 m a od hotelu Prusík 500 m). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Západní Čechy nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat