Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Spa Resort Sanssouci

Česká republika, Západní Čechy, Karlovy Vary

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
13 °C - Zataženo
13 °C - Zataženo

Lázně a wellness

Poloha

Karlovarský komplex Spa Resort Sanssouci vznikl v roce 2009 těsnějším propojením někdejších hotelů Sanssouci, Švýcarský Dvůr a balneocentra Villa Mercedes. Doménou Spa Resortu Sanssouci je poskytování komplexní lázeňské péče, jejímž základem je využívání místních přírodních léčivých zdrojů, které jsou doplněny o léčebnou rehabilitaci, fyzikální a pohybovou léčbu, zdravotní výchovu, dietní stravování a také řadu speciálních léčebných a wellness programů a doplňkových služeb. S ohledem na to je karlovarská léčebná péče zaměřena především na nemoci trávicího a pohybového ústrojí a poruchy metabolismu. Jedním z přírodních léčivých zdrojů je i karlovarská minerální voda, která se během staletí nezměnila a vyvěrá v mnoha pramenech, z nichž je přístupných 15. Přímo do hotelu je přiveden i pramen Vřídlo, který je ochlazen na 50 °C a je hostům k dispozici pro jejich pitnou kúru a léčebné procedury.

Popis

Programový pobyt č.1: LÁZEŇSKÁ PÉČE "CLASSIC" (minimální délka pobytu 6 dní / 5 nocí- ubytování s bufetovou polopenzí (dle zvoleného počtu nocí), - uvítací nápoj, - vstupní vyšetření u lékaře, pitná kůra, - ošetřovatelská péče zdravotní sestrou (24 hod), - 2 procedury na léčebný den (den příjezdu a odjezdu není léčebným dnem), - možnost poradenství nutričního terapeuta, - zdarma autobusová jízdenka MHD, - Wi-Fi připojení - vstup do bazénu, vířivky a sauny, - rekreační poplatek.
Programový pobyt č.2: HARMONIE (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- 2 x ubytování, - 2 x bufetová polopenze, - káva a zákusek, - uvítací nápoj, - 1x harmonizující koupel + zábal, - 1x solná jeskyně, - Wi-Fi připojení - vstup do bazénu, vířivky a sauny, - rekreační poplatek.
Programový pobyt č.3: HARMONIE (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)- 3 x ubytování, - 3x bufetová polopenze, - káva a zákusek, - uvítací nápoj, -1x harmonizující koupel + zábal, - 1x solná jeskyně, - 1x Hot Stone Therapy částečná), - Wi-Fi připojení - vstup do bazénu, vířivky a sauny, - rekreační poplatek.
Programový pobyt č.4: ENERGIE (5 dní / 4 noci, nástup libovolný)- 4 x ubytování, - 4x bufetová polopenze, - uvítací nápoj, - 1x hydroxeur, - 2x solná jeskyně, - 1x harmonizující koupel + zábal, - 1x léčebná péče o tělo, - 1x aromaterapeutická masáž částečná), - Wi-Fi připojení - vstup do bazénu, vířivky a sauny, - rekreační poplatek.
POZOR ! Platí ODLIŠNÉ STORNO: do 14 dnů - viz Smluvní podmínky CK ATIS od 13 do 8 dní před nástupem na pobyt 70% z celkové ceny služeb 7 a méně dnů před nástupem na pobyt 100% z celkové ceny služeb.
Recepce, v Blue House Restaurace Charleston , Blues Café, v Green House restaurace Melody a Opera, Lobby bar s letní terasou a atriem, dětský koutek, Baby sitting, doprava hostů hotelovým shutte busem zdarma, Klinika estetické medicíny Petra Clinic, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, možnost zakoupení výletů, kulečník, stolní tenis, půjčovna jízdních kol, petanque Bazénový komplex: bazén (16,66 x 8 x 1,4 m) s vodními atrakcemi (chrliče, vzduchové a masírovací trysky) . Voda v bazénu je bez přídavku vřídelní vody, a je ohřívána na teplotu cca 28 °C, dále k dispozici sauna, whirlpool a parní sauna. Balneo: nabízí přes 60 různých procedur. Komplexní karlovarská léčba je určena pro nemocné, trpící především těmito potížemi: nemoci trávicího ústrojí, metabolické, pohybového ústrojí, onkologické, nervové, oběhového ústrojí, netuberkulózní nemoci dýchacího ústrojí. Sportcentrum Imperial (500 m od hotelu) 4 tenisové kurty s umělým povrchem), Ricochet, fitness studio, boulderingová stěna.

Sport a zábava

Relaxační hotelový bazén (16,66 x 8 x 1,4 m) s vodními atrakcemi (chrliče, vzduchové a masírovací trysky.

Ubytování

1 a 2 - lůžkové pokoje některé s možností přistýlky, vana nebo Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minibar, bezpečnostní schránka, Wi-Fi, fén, župan a pantofle. Pokoje s přistýlkami na ověření. Ubytování probíhá v obou budovách.
Celková kapacita: 634 lůžek ve 2 hlavních hotelových budovách Blue House a Green House.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů na místě.

Ostatní

Relaxační hotelový bazén (16,66 x 8 x 1,4 m) s vodními atrakcemi (chrliče, vzduchové a masírovací trysky.
Parkování: Parkoviště - 150,- Kč / den, podzemní garáž - 200,- Kč / den.
Pobyt se zvířetem: 21 Eur / den - cca 570 Kč / noc(nutné dopředu ověřit).
Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12:00 hod v den odjezdu. Celý hotel je nekuřácký.
Rekreační poplatek: V ceně.
Proč Spa Resort Sanssouci: - několikanásobný držitel ocenění "Nejlepší lázeňský hotel ČR" - několikrát uspěl v anketě World Travel Awards jako „Nejlepší lázeňský hotel České republiky - wellness centrum o rozloze 1 600 m2 - vřídelní voda přímo v hotelu.

Trasa

Příjezd autem: Směr od Prahy :Silnice číslo: I6, E48. Před Karlovými Vary se po pravé straně nachází golfové hřiště Olšová Vrata, po 500 m v pravotočivé zatáčce odbočte vlevo směr Hůrky, jeďte ca. 2 km Pražskou ulicí, na křižovatce poté odbočte vlevo (směrová cedule Lázně jih), hned po 100 m odbočte vlevo po hlavní silnici (nápis Spa Resort Sanssouci na protější zdi), po 300 m (po projetí serpentiny) odbočte vlevo k budově „Blue House“ (směrová cedule Spa Resort Sanssouci / Blue House), příp. pokračujte dále po hlavní silnici a po dalších 200 m odbočte za zastávkou městské hromadné dopravy vpravo k budově „Green House“ (směrová cedule Spa Resort Sanssouci / Green House).
Příjezd autobusem: Autobusem do Karlových Varů (4 km), odtud MHD č. 18 na Tržnici a poté MHD č.2 přímo k Spa Resort Sanssouci - zastávka "Sanssouci" / Švýcarský dům přímo před hotelem. Lázeňští hosté ubytovaní ve Spa Resortu Sanssouci mohou zdarma využívat této linky k dopravě od Sanssouci směrem do lázeňské zóny až k Císařským lázním, nebo druhým směrem k obchodnímu centru Varyáda.
Příjezd vlakem: Vlakem do Karlových Varů (4 km), odtud MHD č. 18 na Tržnici a poté MHD č.2 přímo k Spa Resort Sanssouci - zastávka "Sanssouci" / Švýcarský dům přímo před hotelem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Západní Čechy nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat