Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Centinera

Chorvatsko, Istrie, Banjole

Ubytování Hotel
Počasí
34 °C - Oblačno
34 °C - Oblačno
Cena za osobu od 1 084 Kč

Dostupných: 172 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Parkování (nehlídané, za poplatek), vnitřní bazén s mořskou vodou (v červenci a srpnu uzavřen), restaurace se 400 místy, naproti restauraci se nachází plážová terasa "Uvala", kavárna, místnost pro úschovu jízdních kol, wi-fi připojení k internetu (za poplatek), dětské hřiště, mini klub pro děti v období 11.6.-10.9.2016, ve stejném období animační programy pro děti i dospělé 6x týdně.
Oblázková, skalnatá: přímo u hotelu. Možnost zapůjčení lehátek za poplatek.

Sport a zábava

Bowling, stolní tenis a plážový volejbal, animační program pro děti i dospělé - bez poplatku v období 11.6.-10.9.2016, tenisové kurty za poplatek 7 EUR/hodina. Zmíněná hřiště jsou od hotelu vzdálená asi 250 m. Dále je zde možnost za poplatek zapůjčit kajak či loďku.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v hezky vybavených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, některé s možností jedné až dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou orientovány na moře, některé z nich mají menší, tzv. francouzský balkon, některé klasický balkon. Bližší popis jednotlivých pokojů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
P 1/1 M.
Jednolůžkový pokoj s francouzským balkonem a výhledem na moře vybavený TV/SAT, soc. zařízením, klimatizací a wi-fi připojením (za poplatek). Další vybavení: vysoušeč vlasů, telefon, mini lednička.
P 1/2 M.
Dvoulůžkový pokoj s francouzským balkonem a výhledem na moře vybavený TV/SAT, soc. zařízením, klimatizací a wi-fi připojením (za poplatek). Další vybavení: vysoušeč vlasů, telefon, mini lednička.
P 1/2+1 M.
Dvoulůžkový pokoj s francouzským balkonem a výhledem na moře s možností jedné přistýlky vybavený TV/SAT, soc. zařízením, klimatizací a wi-fi připojením (za poplatek). Další vybavení: vysoušeč vlasů, telefon, mini lednička.
P 1/2+1 BM.
Dvoulůžkový pokoj s balkonem a výhledem na moře s možností jedné přistýlky vybavený TV/SAT, soc. zařízením, klimatizací a wi-fi připojením (za poplatek). Další vybavení: vysoušeč vlasů, telefon, mini lednička.
P 1/2+2 BM.
Dvoulůžkový rodinný pokoj s možností dvou přistýlek s balkonem a výhledem na moře vybavený TV/SAT, soc. zařízením, klimatizací a wi-fi připojením (za poplatek). Další vybavení: vysoušeč vlasů, telefon, mini lednička.

Stravování

Polopenze formou bufetu v hotelové restauraci. V ceně jsou zahrnuty i nápoje - džus, voda, víno a pivo. 1x týdně v hotelu probíhá tematická večeře.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Info: Check in 14:00/Check out 10:00.

Poloha

Hotel Centinera se nachází v istrijském letovisku Banjole, přímo na pláži, asi 6 km od Puly. Resort je složen ze tří pavilonů s celkem 139 pokoji. Díky svým možnostem ubytování a nabídce služeb, jako je organizování různých výletů a exkurzí, je vhodný pro rodiny s dětmi.
Od moře: Asi 10.
Od centra: Asi 1 500.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat