Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Aquacamp Camping Indije

Chorvatsko, Istrie, Banjole

Ubytování Kemp
Počasí
13 °C - Déšť
13 °C - Déšť

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Kemp v krásném piniovém háji. Přímo na pláži.
Info: parkování: 1 parkovací místo zdarma; domácí zvíře: ne; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, plyn, vodu; na místě se platí: kauce cca 100 € v hotovosti (pokud host neprovede závěrečný úklid je strženo z kauce cca 30 €); lázeňská taxa cca 0,80 €/noc/osoba od 14 let; vzít s sebou: ručníky/utěrky, ložní prádlo (možné také na místě pronajmout za poplatek, rezervace nejpozději 28 dní před příjezdem); příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 1.7.-9.9. středa, sobota/7 nocí; začátek/konec nájmu: 16/10 h.
GPS: 44.823940, 13.850694.

Poloha

Celý kemp se nachází na poloostrově obklopený mořem, ve stinném piniovém háji. Na mnoha místech si můžete vychutnat krásný výhled na moře. Pula cca 7 km.

Popis

Přímo u skalnaté pláže v kempu. Účelně zařízené mobilní domy. V kempu se nachází recepce, minimarket, umývárna, restaurace a bar. Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek cca 2 €/noc. Dětské židličky na vyžádání a za poplatek cca 2 €/noc.

Sport a zábava

Zdarma: animace během hlavní sezony. Za poplatek: jízdní kola, kajak, potápění.

Ubytování

Třípokojové mobilní domy (F5G): cca 24 m2, s kuchyňským koutem (chladnička, plyn./el. sporák), jídelním koutem, sprchou, WC, zařízenou terasou. Obývací ložnice, dvoulůžkový pokoj a pokoj s jedním lůžkem a palandou. Některé s individuální klimatizací (za poplatek cca 5 €/den). Třípokojové mobilní domy (F5H): cca 25 m2, jinak stejné vybavení jako F5G.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat