Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Indije Arena Kemp

Chorvatsko, Istrie, Banjole

Ubytování Kemp
Počasí
12 °C - Jasno
12 °C - Jasno

Stravování

Vlastní. Možnost využití nabídky restaurací přímo v resortu.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Pula: největší město Istrie s antickými památkami, jejichž dominantou je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Brijunské ostrovy: národní park, který je tvořen 2 velkými a 13 malými ostrůvky. Nachází se zde jedno z nejstarších golfových hřišť.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Ubytování

Komplex nabízí příjemné ubytování v 4-5-lůžkových mobilhomech, s vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací (za poplatek), soc. zařízením a terasou (některé s výhledem na moře). Bližší popis jednotlivých typů mobilhomů naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
M.HOME4-5.
Obsazenost 4-5 osob, asi 24 m2, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s dvěma lůžky a s možností přistýlky (přistýlku doporučujeme pro dítě), obývací místnost s vybaveným kuch. kout, soc. zařízení, TV/SAT, terasa. Možnost klimatizace (za poplatek).
M.HOME4-5M.
Obsazenost 4-5 osob, asi 24 m2, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s dvěma lůžky a s možností přistýlky (přistýlku doporučujeme pro dítě), obývací místnost s vybaveným kuch. kout, soc. zařízení, TV/SAT, terasa. Možnost klimatizace (za poplatek). Mobilhome s výhledem na moře.

Poloha

Turistický komplex Indije se nachází na poloostrově, který je částí letoviska Banjole a je oblkopen dosud nedotčenou přírodou. Terasovitý terén se postupně svažuje směrem k moři do malých zátok a pláží, nabízí tak krásný výhled na Fratarský ostrov.
Od moře: 100-150.
Od centra: 500.

Popis

Dvě restaurace, bar, malý obchod, směnárna, internet, parkování, animace pro děti a dospělé.
Skalnatá: přímo u komplexu. V blízkosti jsou také oblázkové pláže.

Sport a zábava

Plážové a vodní sporty, oblíbené potápěčské centrum „KL-SUB“ se školou potápění, hřiště pro děti, půjčovna loděk, jízdních kol, animační programy. V Pule bohaté kulturní vyžití, kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat