Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmánový dům Rona Volta

Chorvatsko, Istrie, Červar Porat

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Jasno
11 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 890 Kč

Dostupných: 48 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Lednice, MV trouba, příslušenství – WC a sprchový kout,klimatizace, SAT/TV, Wi‑Fipřipojení, CD přehrávač, kávovar,balkón s posezenímMONO A 4: otevřený patrový prostor – denní místnost,rozkládací pohovka, kuchyňský kout, mansarda nad schodištěm– francouzské lůžko, 31 m2BILO A 4: více typů apartmánů: ložnice – francouzskélůžko, obývací místnost – rozkládací pohovka pro 2 osoby,25–35 m2BILO A 4 COMFORT: ložnice – francouzské lůžko, obývacímístnost – 2 rozkládací pohovky, 31 m2BILO A 6: otevřený prostor – horní galerie – francouzskélůžko, dole denní místnost – rozkládací pohovka, samostatnáložnice – francouzské lůžko, 2 x příslušenství – WCa sprchový kout, 44 m2.

Stravování

Vlastní

Poloha

Od pláže - 150 m od moře a od restaurace, 450 m od městské pláže - oblázky a plata, pozvolné vstupy, místy kamenná plata, 60 m obchody, 150 m restaurace, od centra - 50 m od centra městečka - restaurace, obchody, směnárna.

Ostatní

Komfortní ubytování, blízko moře, klidnější letovisko,vhodné pro rodiny s dětmi

Příplatky na místě: menší pes 6.0 EUR (osoba / den), dětská postýlka po potvrzení CK 6.0 EUR (osoba / den), pozdní příjezd na ubytování (20:00 – 22:00 hod) 15.0 EUR (osoba / den).

Popis

Čtyřpodlažní apartmánový dům je zasazen do parku se stromy a posezením u grilu, pár kroků od promenády, spojující obchody, restaurace, kavárny a cukrárny se zónou pláží. Objekt disponuje 30 moderními apartmány. Letovisko je vhodné pro rodiny s malými dětmi. Upozorňujeme na atraktivní polohu 5 km nad známým a rušným letoviskem Poreč.Čtyřpodlažní moderní dům s 30 apartmány pro 2 – 6 osob v centru, u promenády s obchody, restauracemi, kavárnou, cukrárnou i zónou pláží se sportovištěmi, je stálicí v naší nabídce. Letovisko je ideální pro rodiny s malými dětmi Dům s recepcí je zasazen do parku se stromy a posezením u grilu,.

Recepce, venkovní posezení, gril, klimatizace, Wi-Fi, místo pro auto.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat