Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Rona Volta

Chorvatsko, Istrie, Červar Porat

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Jasno
11 °C - Jasno

Poloha

Apartmány Rona Volta se nacházejí v centru turistického střediska Červar Porat, přibližně 100 m od moře a 5 km od Poreče. Apartmány byly kompletně renovovány a jsou vybaveny moderním nábytkem. K dispozici je recepce, Wi-Fi na recepci, prádelna (za poplatek), parkování zdarma, v parku u apartmánů je dětské hřiště.

Popis

Krásné oblázkové pláže asi 500 m a 100 m od moře.

Sport a zábava

Ubytování do apartmánů při příjezdu je mezi 16.-20. hodinou, při odjezdu je nutné apartmány předat mezi 8. -10. hodinou (dřívější nebo pozdější předání apartmánů je zpoplatněno).

Stravování

Vlastní.

Ubytování

Studio 2+2 (max. 4 osoby): galerie s francouzským lůžkem a výklenkem, kde je lůžko pro dítě do 8 let, v obývací místnosti rozkládací gauč pro 2 osoby (140 cm široký), kuchyňka, sprcha, WC; apartmán A2+2: dvoulůžková ložnice s francouzským lůžkem, kuchyňka a obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby (140 cm široký), sprcha, WC; apartmán A2+2 comfort: dvoulůžková ložnice s francouzským lůžkem, kuchyňka a obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a gauč pro 1 osobu, sprcha, WC; prostorný apartmán A4+2: dvoulůžková ložnice s francouzským lůžkem, v galerii nad ložnicí francouzské lůžko pro dvě osoby, obývací pokoj s kuchyňkou a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (140 cm široký), 2 sprchy a toalety; jeden apartmán typu A4+2 má místo jedné koupelny výklenek nad galerii s lůžkem pro jednu osobu (120 cm široké). Každý apartmán má klimatizaci, moderní nábytek, SAT/TV, mikrovlnnou troubu, vybavenou kuchyňku, ledničku s mrazákem, kávovar, Wi-Fi.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat