Vyhledat zájezd

Apartmány Ičiči

Chorvatsko, Istrie, Ičiči

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
11 °C - Oblačno

Ubytování

Apartmány nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme vám možnost ubytování ve 4-lůžkových apartmánech typu bilo. Bližší popis typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

bilo 4 - obsazenost 4 osoby, rozloha 36 m2, 2-lůžková ložnice, obývací místnost se 2 lůžky (rozkládací gauč) a s vybaveným kuch. koutem, soc. zařízení, klimatizace, lcd-tv, myčka na nádobí, lednice s mrazákem, kávovar, balkon s posezením.

bilo 4 c - obsazenost 4 osoby, typ comfort, rozloha 56 m2, 2-lůžková ložnice, obývací místnost se 2 lůžky (rozkládací gauč) a s vybaveným kuch. koutem, soc. zařízení, klimatizace, lcd-tv, myčka na nádobí, lednice s mrazákem, kávovar, balkon s posezením.

Poloha

Malé městečko Ičići se nachází mezi Lovranem a Opatijí. Toto malebné letovisko se může pochlubit turistickou tradicí dlouhou 150 let. Čeká zde na Vás krásná krajina a příjemné klima. Pěkná promenáda Lungomare Vás zavede do známého letoviska Opatija (4 km) a druhým směrem do stejně známého letoviska Lovran (2 km). Příjemné jsou také procházky po svazích a vrcholcích pohoří Učka. Apartmány Ičići jsou situovány ve vzdálenosti asi 150 m od moře a nejbližší, oblázkové pláže. Nedaleko se nachází obchod (asi 200 m), restaurace (asi 250 m).

Popis

Moderně vybavené apartmány s příslušenstvím, klimatizace, moderní nábytek, lcd-tv, myčka na nádobí, lednice s mrazákem, kávovar, balkon s posezením a lehátky, gril s krytým posezením pro 10 osob. U apartmánů je udržovaná zahrada, možnost parkování.

Oblázková pláž vzdálená asi 150 m od apartmánů.

Sport a zábava

Jachting, potápění, vodní lyžování, plážový volejbal, víceúčelová sportovní hala, tenis, cykloturistika. V rámci areálu Klifton-sport bylo dáno v polovině července 2003 do provozu první cvičné golfové hřiště v oblasti Kvarneru. Jsou tu čtyři odpalovací místa pro nácvik přibližovacích úderů, dále krátkých úderů a závěrečných úderů. Pořádají kurzy pro získání výkonnostní třídy. V letovisku naleznete diskokluby, dále se většinou využívá zábavních zařízení v letovisku Opatija a Lovran.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Check-in: 16.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat