Vyhledat zájezd

Hotel Miramar

Chorvatsko, Istrie, Rabac

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Hotel Miramar
Hotel Miramare
MiraHotel Miramar
Miramar Rabac
Počasí
8 °C - Jasno

Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Popis

Pláž s modrou vlajkou (označuje čisté moře a pláž). Venkovní bazén s odděleným dětským bazénem. večerní hudba na hotelu a animační programy na terase blízkého hotelu Marina, od května do září bohatý program aktivit pro děti, sportovní a rekreační programy od května do října, Maro club pro různé věkové skupiny, dětské hřiště. Tenisové kurty – 150 m od hotelu, cyklistické centrum a půjčovna kol – 100 m od hotelu, potápěčské centrum – 700 m od hotelu. Parkování zdarma (nehlídané), internetový koutek (za příplatek), wifi internet – lobby, recepce, směnárna, masáže v blízkém hotelu Allegro (za příplatek).

 

Stravování

Stravování: polopenze -  snídaně a večeře formou bufetu.

Poloha

Třpytivé vody Rabackého zálivu na straně jedné, rozlehlé parky na straně druhé – rodinný hotel Miramar nabízí krásný výhled, ať si zarezervujete jakýkoli pokoj. Bufetová restaurace s předváděcím vařením vám představí chorvatské a světové speciality, bohatý animační program pro děti každého věku a bílé oblázkové pláže se zase postarají o zábavu celé rodině.

 

Ubytování

Dvojlůžkové pokoje, dvojlůžkové pokoje s pohovkou ( přistýlka), klimatizace. Hotel si vyhrazuje právo umístit bez předchozího upozornění klienta v sousedním hotelu Allegro, který je součástí hotelového komplexu . Hotel Allegro je stejné kvality jako hotel Miramar.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat