Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Albatross Camp Resort Lanterna

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Ubytování Kemp
Počasí
4 °C - Zataženo
4 °C - Zataženo
Cena za osobu od 1 873 Kč

Dostupných: 299 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Přímo u skalnaté/oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Plážový bar. Kemp s mobilními domy a stany. Restaurace, pizzerie, recepce s trezory k pronajmutí, bar, supermarket, kiosek, pračka a sušička. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, bazén s mořskou vodou a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu za poplatek. WiFi za poplatek. Dětská animace, dětské hřiště, miniklub (4-11 let). Max. počet osob nesmí být překročen.

Sport a zábava

Zdarma: stolní tenis, volejbal, boccia, basketbal. Denní, večerní a sportovní animační program (v hlavní sezóně). Za poplatek: tenis, minigolf, půjčovna kol, jízda na koni (cca 1 km), vodní sporty.

Ubytování

Třípokojové mobilní domy (T4F): cca 24 m2, 2 ložnice (1 s dvoulůžkem a 1 se 2 lůžky a palandou pro dítě do 6,99 let), s klimatizací (na vyžádání a za poplatek cca 6 €/den), vybavenou kuchyňkou (mikrovlnná trouba, chladnička, sporák, kávovar), jídelním koutem, sprchou, WC.Čtyřpokojové mobilní domy (T6H): cca 32 m2, 3 ložnice (1 s dvoulůžkem, 2 se 2 lůžky), s terasou, jinak jako T4F. Stany (T6G): cca 28 m2, 2 ložnice (1 s dvoulůžkem a 1 se 4 lůžky), se sporákem (2 hořáky), chladničkou, terasou.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Útulné mobilní domy a stany kemp přímo u pláže .
Útulné mobilní domy a stany. Kemp přímo u pláže.
Info: Parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; cena ubytování zahrnuje: vodu, elektřinu, plyn; vzít s sebou: prostírání, ručníky, ložní prádlo (lze pronajmout i na místě, cca 14 €/lůžko/týden včetně 1 ručníku nebo cca 25 €/dvoulůžko/týden včetně 2 ručníků, rezervace nejpozději 14 dní předem), stany T6G: přikrývky a polštáře; na místě se platí: kauce cca 100 € (platba v hotovosti), lázeňská taxa cca 1 €/den/osoba od 18 let (12-17 let cca 0,50 €/den/os.); příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 19.5.-1.6. a 7.7.-7.9. sobota/7 nocí; začátek/konec nájmu: 16/10 h.; platba kartou: VISA, MasterCard.
Upozornění: Nesmí se zde ubytovat skupiny a mladí lidé do 21 let bez doprovodu rodičů.

Poloha

Na poloostrově Lanterna. Poreč cca 10 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat