Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Delfin

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Ubytování Hotel
Počasí
3 °C - Sněžení
3 °C - Sněžení
Cena za osobu od 3 665 Kč

Dostupných: 1 236 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Oblíbený hotelový komplex na mořském břehu je zasazen do lesoparku. Centrum Poreče lze navštívit lodí, turistickým vláčkem, autobusem. Pokoje jsou jednoduše, ale účelně vybaveny. Vyhlášená je zdejší výborná bufetová polopenze. Hotel je oblíben pro polohu, vyhlášenou bufetovou stravu a příznivou cenu, pláže jsou pozvolné, k dispozici je venkovní bazén. U pokoje na stranu moře není garantován výhled na moře. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie. Psi jsou zde vítáni.Rozsáhlý pás pobřeží lemují pláže, na některých místech je možnost pronájmu slunečníků a lehátek.

Komplex s křídly, vestibul s klimatizací, Wi-Fi připojení, restaurace, kavárna, kadeřnictví, bar, vinárna, prodejna suvenýrů; vnější bazén - mořská voda, denní bar, tobogán na pobřeží za poplatek, hrazené parkoviště, dětský miniklub - animace, místnost na uskladnění kol, pronájem loděk a šlapadel;.

Poloha

Od pláže - 80 m od přírodní a oblázkové pláže, umělá plata, pozvolný vstup, od centra - 5 km od centra historické Poreče.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje 1/2 s příslušenstvím, přistýlka (pouze do 17,9 let), balkón,v každém pokoji:oddělená či manželská lůžka, rozkládací křeslo či mobilní lůžko jako přistýlka, telefon, příslušenství (sprchový kout s WC), balkónjednolůžkové 1/1 pokoje s příslušenstvím - 13 m2 - pouze na vyžádání, informace v CKdvoulůžkové ½ pokoje s příslušenstvím - 13 - 17 m2, přistýlka pro dítě možnárodinné 1/4 suity s příslušenstvím: velký propojený prostor s 4 lůžky, z toho 2 lůžka mohou být přistýlky, dítě jako 3. a 4. osoba na přistýlkách - 32 m2, strana park - TV/SATvšechny pokoje 1/2 :strana park/ strana moře vždy bez garance výhledu na moře (vzrostlá vegetace), nelze garantovat vyšší poschodí hotelu či naopak přízemí.

Stravování

Polopenze

Ostatní

Skvělá poloha hotelu, výhodná cena, vyhlášená kuchyně, blízko z ČR

Příplatky na místě: dětská postýlka, po potvrzení CK, platba na místě - dítě do 2 let 5.0 EUR (osoba / týden), pes do 10 kg, na místě, po potvrzení CK 8.0 EUR (pokoj / týden), parkovné, platba na místě 1.0 EUR (pokoj / den).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat