Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Delfin

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Ubytování Hotel
Počasí
33 °C - Jasno
33 °C - Jasno
Cena za osobu od 4 750 Kč

Dostupných: 24 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Hotel Delfin nabízí příjemné ubytování hotelového typu, odpovídající evropskému standardu ve své kategorii. Hotel Vám nabízí možnost ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích se soc. zařízením a telefonem. Některé pokoje jsou s balkonem a s výhledem na moře. Dvoulůžkové pokoje jsou menší, v případě pokoje s přistýlkou se jedná o skládací lůžko (vždy na vyžádání). V nabídce jsou také rodinné pokoje pro 4 osoby (jedná se o 2 propojené dvoulůžkové pokoje). Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
P 1/1 B.
Obsazenost 1 osoba, jednolůžkový pokoj, se sociálním zařízením, telefonem a balkonem.
P 1/2.
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj, se sociálním zařízením a telefonem.
P 1/2 B.
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj, se sociálním zařízením, telefonem a balkonem.
P 1/2 BM.
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj, se sociálním zařízením, telefonem a balkonem. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.
P 1/2+1 B.
Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, se sociálním zařízením, telefonem a balkonem. Přistýlka = skládací lůžko (na vyžádání).
P 1/2+1 BM.
Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, se sociálním zařízením, telefonem a balkonem. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu. Přistýlka = skládací lůžko (na vyžádání).
P 1/4 B.
Obsazenost 4 osoby, rodinný pokoj - dva propojené dvoulůžkové pokoje, soc. zařízení, telefon a balkon.
P 1/4 BM.
Obsazenost 4 osoby, rodinný pokoj - dva propojené dvoulůžkové pokoje, soc. zařízení, telefon a balkon. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu (nápoje nejsou v ceně zahrnuty). Možnost dokoupení plné penze. Poznámka: všechny osoby v pokoji musí mít stejný typ stravy, tzn. buď polopenzi, nebo plnou penzi.

Ostatní


Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Sport a zábava

Venkovní bazén, dětské hřiště, minigolf, stolní tenis, petanque, squash, plážový volejbal, vodní sporty, půjčovny šlapadel a člunů, během sezóny animační program.

Poloha

Hotel, tvořený několika budovami, je situovaný uprostřed krásného piniového háje na slunečném poloostrůvku Zelena laguna, asi 50 m od moře a asi 5 km od centra letoviska Poreč. Pláž a sportovní centrum se nacházejí bezprostředně před hotelem a nabízejí stín borovic nebo opalování na trávnících i v zastíněných intimních zátokách. Velkým očekáváním je nový aquapark ISTRALANDIA poblíž Novigradu, který je otevřen od léta 2014. Tato unikátní atrakce se rozprostírá na 80 000 m2 a nabízí spoustu zábavy, adrenalinu a dobrodružství pro děti i dospělé - skluzavky, tobogány, bazén s vlnobitím, hydromasážní bazény, dětské brouzdaliště s vodním hradem a další. Hosté se zabaví při hodinách latinsko-amerických tanců, bowlingu, volejbalu, nebo díky animačním programům. Vše doplňuje velké množství barů a restaurací.
Od moře: Asi 50.
Od centra: Asi 5000.

Popis

Recepce, směnárna, restaurace, aperitiv bar, trezor na recepci (za poplatek), internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi v lobby (zdarma), TV místnost, venkovní bazén s mořskou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu, hlídané parkoviště (za poplatek). Najdete zde bohaté vyžití - animační programy, miniklub pro děti, taneční večery, živá hudba (animační programy, miniklub a taneční večery pouze v období 5.6.-2.9.), masáže, kadeřník, fitness, plážový volejbal, fotbal, minigolf, tenis, stolní tenis, bowling, půjčovna vybavení pro vodní sporty a půjčovna kol, potápěčský klub.
Oblázkově-kamenitá: asi 50 m od hotelu, s betonovými plochami na opalování. Na pláži je bar, sprchy a možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek). Pláž byla oceněná Modrou vlajkou. Asi 500 m od hotelu je k dispozici FKK pláž.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat