Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Laguna Albatros

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Ubytování Hotel
Počasí
4 °C - Zataženo
4 °C - Zataženo
Cena za osobu od 7 470 Kč

Dostupných: 192 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Renovovaný hotel leží v oblíbené oblasti Zelena Laguna asi 5 km od centra městečka Poreč, kam se lze dopravit turistickým vláčkem, místním autobusem nebo pravidelnou lodní dopravou.

Popis

Recepce, restaurace, bar, venkovní bazény včetně dětského se sladkou vodou, sluneční terasa, WI-FI v celém hotelu zdarma. V blízkosti obchody, bohaté sportovní možnosti. Asi 200 m od hotelu (přes místní komunikaci) je pozvolná pláž vhodná i pro děti. Další druhy pláží jsou po celém pobřeží střediska Zelena Laguna ve vzdálenosti cca 500 metrů a dále.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím jsou vybaveny SAT-TV, sejfem, telefonem, minibarem, v koupelně je fén.

Stravování

All inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu, nápoje po celý den od 8 do 23 hodin (pivo, víno, místní alkoholické i nealkoholické nápoje, čaj, káva).

Sport a zábava

V ceně je zahrnuto využití těchto sportovních aktivit (zdarma 2 hodiny týdně, rezervace nutná dopředu na recepci): tenis, stolní tenis, bowling, squash, košíková, mini golf, šlapadla. Zapůjčení kola 3 hodiny týdně v ceně. Animace pro děti i dospělé, ranní gymnastika, živá hudba k poslechu i tanci v ceně. Další vodní sporty za poplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat