Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Laguna Gran Vista

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Ubytování Hotel
Počasí
3 °C - Sněžení
3 °C - Sněžení
Cena za osobu od 5 690 Kč

Dostupných: 22 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Pláž:200 m kamenitá, travnaté plochy, betonová plata. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Recepce, restaurace, směnárna, trezor, aperitiv bar, TV místnost, Wi-Fi, prodejna suvenýrů, prodejna časopisů, animace pro děti i dospělé (28.5.-1.9.2018), živá hudba na terase, parkoviště za poplatek 1 EUR/den.

Sport a zábava

Stolní tenis, minigolf, hřiště, vodní sporty.

Ubytování

Pokoj s možností přistýlky - TV/sat, telefon, sprcha/WC, některé pokoje mají balkon. Pokoj Suite - ložnice s 2 lůky, obývací pokoj s gaučem (110 x 180 cm) vhodným pro 2 děti do 18 let nebo pro 1 dospělou osobu.

Stravování

Snídaně i večeře - švédské stoly; u večeře podávání místních alkoholických a nealkoholických nápojů (džus, voda, víno a pivo) pouze v termínech od 27.5. do 22.9.2018), jednou týdně gala večer.

Ostatní

Speciální nabídka:Cena zahrnuje slevu za včasný nákup do 31.3.2018, podmíněnou zaplacením zálohy 50%.

Domácí mazlíčci:nejsou povoleni.

Check in/out:od 14 hod./do 10 hod.

Www.lagunaporec.com.

Poloha

POREČ je krásné, starobylé město, plné důležitých historických svědectví, mezi která patří Eufraziova bazilika (na seznamu UNESCO) z raně byzantského období a staré domy, seřazené na obou stranách hlavní ulice Poreče (Decumanus). Příznivé klima a typická červená půda umožnily rozvoj zemědělství. Poreč je známá také dobrým vínem a “panenským” olivovým olejem. Pobřeží je zelené a velmi členité, s piniovými lesy, které v letním horku poskytují příjemný stín. Dnes je Poreč jedno z největších chorvatských turistických středisek. Území Poreče se rozprostírá od Lanterny, přes Materadu, Brulo, Plavou Lagunu až po Zelenou Lagunu. Poreč je velmi oblíbená i proto, že nabízí hodně zábavy a sportu. V blízkosti Poreče je největší vodní park v Chorvatsku - AquaColors s tobogány, skluzavkami, línou řekou a množstvím bazénů pro dospělé i děti.

Hotel se nachází v zeleni, 5 km od města Poreč.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat