Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Laguna Istra

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 5 790 Kč

Dostupných: 15 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Od pláže - 180 m od oblázkové pláže, umělá plata, pozvolný vstup, od centra - 5 km od centra historické Poreče, od centra - 200 m od ambulance.

Popis

Vyhledávaný hotel v otevřené zátoce, 5 km od centra Poreče. Klimatizovaný hotel má atraktivní polohu a kvalitní ubytování. Centrum Poreče lze navštívit lodí, turistickým vláčkem, autobusem. Ke sportovnímu vyžití slouží blízká sportovní hala, tenisové kurty a sportovní centra, půjčovny sportovního vybavení. Hotel je vyhlášen profesionálním vedením a kvalitními službami, stejně tak krásnými oblázkovými plážemi. Klimatizace, Wi-Fi připojení, recepce s trezorem, směnárna, aperitiv bar, restaurace, konferenční sál, TV místnost, úschovna kol, vnější bazén s lehátky a slunečníky a dětský bazén – sladká voda, 192 pokojů pro 2 – 4 osoby, hrazené parkoviště.

Ubytování

Telefon, TV/SAT, lednička za příplatek, fén, příslušenství – WC a sprcha Popis pokojů: 1/2 dvoulůžkový pokoj strana park bez balkónu, 1/2 dvoulůžkový pokoj boční strana moře s balkónem, přistýlka do 17,9 let, suite pro 4 osoby: ložnice – 2 lůžka a obývací pokoj - 2 přistýlky, jednolůžkový pokoj a dětská postýlka na vyžádání, za příplatek.

Stravování

Bufetová.

Ostatní

Skvělá poloha hotelu, výhodná cena, kvalitní hotelové služby, nádherné pláže, blízko z ČR.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat