Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Laguna Materada

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Ubytování Hotel
Počasí
29 °C - Oblačno
29 °C - Oblačno
Cena za osobu od 10 920 Kč

Dostupných: 2 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

V zeleni na malém poloostrově s pohledem na Poreč, do centra Poreče cca 3 km po pobřeží.

Popis

Pláž : 100 m od hotelu, kamenitá, betonová, s menšími oblázkovými zátokami, travnatá., venkovní bazén se sladkou vodou, menší venkovní bazén pro děti se sladkou vodou, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, animační program pro děti od 3 do 14 let, klimatizované společenské prostory, restaurace, směnárna, aperitiv bar, kavárna, TV místnost, trafika, prodejna suvenýrů, fitness, internetový koutek (za poplatek), kadeřnický salon, prostor pro úschovu kol, parkoviště za poplatek 1 EUR/den., tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol, vodní sporty.

Ubytování

Klimatizovaný pokoj - TV/sat, telefon, sprcha/WC, vysoušeč vlasů, balkon.

Stravování

Snídaně a večeře – švédské stoly, k večeři nápoje zdarma (místní pivo a víno a nealkoholické nápoje v termínu 1.6.-9.9.).

Ostatní

POREČ je krásné antické město, plné důležitých historických svědectví, mezi která patří zbytky starokřesťanské baziliky s půdovou mozaikou ze IV. století a staré domy, seřazené na obou stranách hlavní ulice Poreče (Decumanus). Příznivé klima a typická červená půda umožnily vývoj zemědělství. Poreč je známá také dobrým vínem a “panenským” olivovým olejem. Pobřeží je zelené a velmi členité, s piniemi, které v letním horku poskytují bohatý stín. Dnes je Poreč jedno z největších chorvatských turistických středisek. Území Poreče se rozprostírá od Lanterny, přes Materadu, Brulo a Plavou Lagunu až po Zelenou Lagunu. Poreč je velmi oblíbené centrum mládeže, protože nabízí hodně zábavy a sportu.,Domácí mazlíčci : nejsou povoleni.,Check in/out : po 14 hod./do 10 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat