Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmány Lanterna

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
23 °C - Jasno
Cena za osobu od 732 Kč

Dostupných: 568 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Typ 1/3 (cca 30 m2) pro 3 osoby se skládá z obývací místnosti se dvěma lůžky, kuchyňského koutu s vařičem a lednicí v předsíni, dále je zde ložnice s jedním lůžkem, příslušenství a lodžie nebo terasa. Typ 1/4 (cca 43m2) pro 4 osoby se skládá z obývací místnosti se dvěma lůžky, kuchyňského koutu s vařičem a lednicí v předsíni, dále je zde ložnice se dvěma lůžky, příslušenství a lodžie nebo terasa. Typ 1/6 (63m2) pro 6 osob má navíc další ložnici a koupelnu. Apartmány typu A jsou částečně renovované.

Stravování

Individuální, možnost zakoupení bufetové polopenze podávané v centrální restauraci střediska.

Ostatní

- pěkné přírodní prostředí - větší areál se širokou nabídkou služeb - v blízkosti nudistická pláž Pobyt se psem - platí se na místě 8 EUR za noc.

Poloha

Jedno z největších středisek klubového typu s rozsáhlým komplexem apartmánů leží na zalesněném poloostrově, asi 13 km od Poreče. Dobré spojení autobusem.

Popis

Recepce, obchody, diskotéka, pošta, herna, restaurace, kavárny a bary. Ranní gymnastika, dětská animace, hlídané parkoviště, WI-FI na recepci zdarma k dispozici. Všechny apartmány jsou vybaveny lůžkovinami, ručníky a základním ná­do­bím. Utěrky doporučujeme vlastní. Přírodní skalnatá pláž včetně ploch na slunění asi 3 km dlouhá je vzdálená 100–200 metrů od apartmánů. Nedaleko je také nudistická pláž.

Sport a zábava

Tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, půjčovna plachetnic a člunů, kol, vodních lyží, windsurfing.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat