Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Parentium

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Ubytování Hotel
Počasí
6 °C - Jasno
6 °C - Jasno
Cena za osobu od 11 340 Kč

Dostupných: 17 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Kompletně zrekonstruovaný hotel se nachází na klidném poloostrově v Zelené Laguně, 5 km od centra Poreče.

Popis

Pláž : 30 m od hotelu, skalnatá, betonová a částečně oblázková, lehátka zdarma pro klienty hotelu., 2 restaurace, kavárna, noční bar, kasino, TV-místnost, knihovna, kadeřnictví, prodejna novin a časopisů, prodejna suvenýrů, vnitřní bazén se sladkou vodou, vnitřní whirpool, 2 venkovní bazény, jeden s mořskou vodou druhý vyhřívaný se sladkou vodou, terasa na opalování a odpočinek s lehátky, turecká koupel, zdravotní centrum pro akupunkturu, fyzioterapii a kosmetika, kadeřnický salon, animační programy pro dospělé, parkoviště za poplatek 1,- EUR/den. , TK Zelená Laguna, tenis, stolní tenis, minigolf, lyžování na vodě, půjčovna kol (za poplatek).

Ubytování

Klimatizovaný pokoj s možností přistýlky - TV/sat, telefon, trezor, přípojka na internet (WiFi – za poplatek),mini bar, sprcha/WC, vysoušeč vlasů, balkon.,.

Ostatní

POREČ je krásné antické město, plné důležitých historických svědectví, mezi která patří zbytky starokřesťanské baziliky s půdovou mozaikou ze IV. století a staré domy, seřazené na obou stranách hlavní ulice Poreče (Decumanus). Příznivé klima a typická červená půda umožnily vývoj zemědělství. Poreč je známá také dobrým vínem a “panenským” olivovým olejem. Pobřeží je zelené a velmi členité, s piniemi, které v letním horku poskytují bohatý stín. Dnes je Poreč jedno z největších chorvatských turistických středisek. Území Poreče se rozprostírá od Lanterny, přes Materadu, Brulo a Plavou Lagunu až po Zelenou Lagunu. Poreč je velmi oblíbené centrum mládeže, protože nabízí hodně zábavy a sportu.,Domácí mazlíčci : nejsou dovoleni.,Check in/out : po 14 hod./do 10 hod.

Stravování

Snídaně a večeře - švédské stoly, 1x týdně galavečer.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat