Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Pical

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Ubytování Hotel
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno
Cena za osobu od 5 483 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel Pical je vzdálen deset minut chůze od centra Poreče a je vhodný pro dovolenou ve dvou. Mezi vybavení hotelu patří lobby bar, bar u bazénu, 3 výtahy, venkovní bazén (s mořskou vodou) s lehátky a slunečníky, dětský bazén, sauna, masáže, internetový kout (vše za poplatek), Wi-Fi v lobby baru zdarma, parkování (za poplatek).

Popis

Asi 150m od hotelu, oceněny Modrou vlajkou.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, SAT/TV, telefon, fén, balkon. Přistýlka není možná, hotel má jen dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje.

Stravování

Restaurace je klimatizovaná, polopenze formou švédských stolů.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.

Sport a zábava

V blízkosti hotelu je sportovní centrum (otevřeno od března do října), 16 tenisových kurtů + tenisová škola (možnost půjčit si vybavení). Animace (v nedalekém hotelu Valamar Zagreb): ranní gymnastika, aqua aerobik, aerobik, dětská animace (sportovní aktivity a Maro Club).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat