Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Soukromé apartmány Poreč

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Soukromé apartmány Poreč (hlavní fotografie)

14% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 3 676 Kč

Dostupných: 27 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Všechny apartmány mají zařízenou kuchyň či kuchyňský kout, sprchu, WC, balkon nebo terasu (kromě studia A4) a příslušný počet lůžek dle typu apartmánu. Studio A2 - 1 místnost, A2, A3 – 1 ložnice, obývací místnost s kuchyňkou, Studio A4 - 1 ložnice, 2 přistýlky v obývací místnosti, bez balkonu nebo terasy, B4 - 2 dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s kuchyňkou, B5 – 2 dvoulůžkové ložnice, 1 přistýlka buď v jedné z ložnic nebo v obývací místnosti, Studio A6 – 2 dvoulůžkové ložnice, 2 přistýlky buď v ložnicích nebo v obývací místnosti.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Poloha

Poreč je městem a hlavně přístavem s příjemným podnebím a historií sahající až do 7. století. Zajímavostí této destinace je ostrůvek Sveti Nikola, který je trvale propojen s městem lodní dopravou, a naleznete zde kouzelné ubytování. Apartmány jsou umístěny v soukromých vilách ve vzdálenosti od 600 m do 2 500 m od moře a centra Poreče.

Stravování

Vlastní.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat