Vyhledat zájezd

Hotel Club Valamar Tamaris

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Ubytování Hotel
Počasí
24 °C - Jasno
24 °C - Jasno

Ubytování

313 pokojů / 639 lůžek,  2 pokoje pro hosty se speciálními potřebami, jednolůžkové pokoje, dvojlůžkové pokoje, rodinné pokoje, všechny pokoje mají balkón, klimatizace, v rodinných pokojích platí zákaz kouření. Dětská postýlka na vyžádání  5 Eur/den - platba na místě.

 

Stravování

All inclusive light.

Popis

Oblázková, písečná, dlážděná a travnatá pláž v přírodním prostředí – 100 m od hotelu, na pláži si lze zarezervovat místo. Aktivity – venkovní bazén s různými vodními efekty a vodním dělem, vyhřívaný venkovní bazén s hydromasáží a vodopády, venkovní bazén pro děti do 6 let,  hloubka bazénu: 60 cm, mělký bazén pro malé děti.Týmy animátorů s profesionálním hlídáním dětí, Maro club pro děti 4-12 let s hracím koutkem s atrakcemi, Pestrý program aktivit pro celou rodinu od dubna do října, večerní zábavný program od dubna do října, galavečeře s ohňostrojem (jednou týdně od června do září),  Maro club (pro děti do 16 let): džusy a nealkoholické nápoje z automatu zdarma – během dne, party se zmrzlinou,  dětské hřiště, herna pro děti: biliáry, pinball, videohry, simulátory řízení a vzdušný hokej, Maro disco a Maro kino. Babysitting (1-3 roky) zdarma v místnosti, pro děti babysitting na hotelovém pokoji (1-3 roky) – za příplatek. Na přání vybavení pro malé děti (vybavení k přebalování a dětské postýlky). Parkování zdarma, směnárna, obchod s tabákem a suvenýry, internetový koutek,  zdarma wifi internet – lobby, konferenční místnost až pro 40 osob, hotel je přizpůsoben lidem se zvláštními potřebami. Autopůjčovna a taxislužba. Místní klinika v apartmánové vesničce, možnost zavolat lékaře na pokoj. Půjčování kol zdarma.

Poloha

Rezort Valamar Club Tamaris nabízí bohatý výběr ubytování pro rodiny s dětmi: Club Hotel, vily a luxusní vily, velké rodinné apartmány Casa Palma a vilu Lighthouse. Všichni hosté, bez ohledu na zvolený typ ubytování, mohou využívat bohatou nabídku zařízení a služeb hotelu Valamar Club Tamaris, včetně vynikajících možností stravování, bazénů, sportovních aktivit a fantastických animačních programů pro děti v Maro clubu. Široká řada vzrušujících vzdělávacích a sportovních aktivit pro děti všeho věku, vedených profesionálními animátory, a spousta atraktivních možností vyžití pro rodiče dělají z Valamar Clubu Tamaris nejlepší rodinný rezort v Chorvatsku. Zde můžete smysluplně trávit čas spolu, a přitom dát všem členům rodiny prostor, aby dělali, co mají rádi.

   

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat