Vyhledat zájezd

Valamar Club Tamaris

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Popis

Dětský klub MARO pro děti 4-12 let a junior klub pro děti 12-16 let.

Ubytování

Hotel Valamar Club Tamaris disponuje několika typy pokojů, které jsou standardně vybavené balkonem, koupelnou/WC, SAT/ LCD TV, klimatizací/topením, připojením k internetu, trezorem a minibarem. Moderně vybavené a zařízené pokoje nabízejí dokonalou rovnováhu elegance a uvolněnou středomořskou atmosféru.

Stravování

LIGHT ALL INCLUSIVE: snídaně, obědy a večeře formou bufetu 4x v týdnu typická večeře (istrijská, chorvatská, itálská a rybí) 1x týdně barbecue na pláži (červen-září) točené nápoje nápoje v průběhu obědů a večeří - místní bílé nebo červené víno, místní pivo, džus V dětském klubu (děti do 16 let) - celý den nealko nápoje, zmrzlinová party každé odpoledne. Hlídání dětí 1-3 roky v dětské místnosti zdarma. Hlídání dětí 1-3 roky na pokoji za poplatek. Zdarma půjčovna kol.

Poloha

Tento příjemný hotel s rodinnou atmosférou se nachází na poloostrově Lanterna, pouhých 10 minut chůze od historického centra letoviska Poreč. Valamar Club Tamaris hotel je obklopen borovicovým hájem a nekonečně dlouhými plážemi.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat