Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Valamar Rubin

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 1 582 Kč

Dostupných: 263 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce, restaurace s venkovní terasou, bar u bazénu, venkovní bazén s dětským bazénkem (lehátka u bazénu zdarma), krytý bazén v hotelu Diamant za poplatek, WI-FI na recepci zdarma, dětské hřiště, wellness v hotelu Diamant, sejf na recepci. Parkování u hotelu za poplatek 3 EUR denně. Kamenitá upravená pláž oceněná modrou vlajkou se nachází přímo před hotelem ve vzdálenosti asi 100 metrů. Je vybavena sprchami i kabinkami na převlékání, lehátka a slunečníky je možno pronajmout za poplatek.

Poloha

Hotel má výbornou polohu v oblasti Brulo pouhých 15 minut chůze do centra jednoho z nejkrásnějších istrijských měst s mnoha pamětihodnostmi.

Sport a zábava

V blízkosti je sportovní centrum s nabídkou mini golfu, stolního tenisu, různých vodních sportů, tenisové kurty, možnost zapůjčení kol, hudební produkce a různé animace v hotelu Diamant, dětský klub Maro, široká možnost výletů (lodní výlet do Benátek, Pula, Motovun, národní park Brijuni ).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a manželskou postelí mají balkon, klimatizaci, SAT-TV, telefon, fén, možnost kabelového připojení na internet Jednolůžkové pokoje jsou většinou bez balkonu. K dispozici jsou i rodinné pokoje. Pokoje superior mají navíc sejf a minibar.

Stravování

Bohatá bufetová polopenze s místní i mezinárodní kuchyní. Lze domluvit i zajištění speciální diety.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat