Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Kamenjak 1

Chorvatsko, Istrie, Premantura

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
17 °C - Jasno
17 °C - Jasno

Popis

Apartmány pro náročné klienty, u přírodní rezervace Kamenjak, doporučujeme jak rodinám s dětmi, tak dalším zájemcům o vysoký komfort i pobyt v přírodě. Místo je ideální pro aktivní i pasívní odpočinek, pro jízdu člunem, na kole, pro turistiku, windsurfing, pro objevování krás přírodní rezervace i blízké Puly. V oblasti je 22 km nádherných oblázkových pláží podél dlouhého, úzkého mysu se zátokami letoviska i přírodní rezervace Kamenjak. Apartmány: ložnice, obývák s vybaveným kuchyňským koutem, obývací prostor s jídelní částí, lednice, elektrický sporák, MV trouba, sejf, příslušenství – WC a sprchový kout, balkón, klimatizace: BILO 4 - TYP P2: obývák, rozkládací lůžko pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, 50 m2 BILO 5 - TYP P2: obývák, rozkládací lůžko pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a jednolůžko, 50 m2 TRILO 6 – TYP P3: obývák s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 2 ložnice - manželké lůžko/ oddělená lůžka, 60 m2.

Ubytování

Vlastní parkoviště, bazén s lehátky a slunečníky, gril, centrální recepce.

Poloha

Od pláže - 300 m moře a první pláž, 500 m městská pláž, 100 m vchod do přírodní rezervace Kamenjak, od centra - 700 m restaurace, obchody, směnárna.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Ubytování pro náročné, bazén, blízko moře, přírodní rezervace Kamenjak, pláže v délce 22 km v dosahu 1 hod chůze, vodní jeskyně, průzračná moře s vysokou salinitou a obsahem minerálů.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat