Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vila Mara

Chorvatsko, Istrie, Premantura

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Možnost deště
9 °C - Možnost deště

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení večeří.


Poloha

Apartmánový dům se zahradou se nachází v klidné rezidenční části Munte v Premantuře, 400 m od oblázkové pláže, 200 m od bezbariérové pláže (za poplatek), 450 m od malé písečné pláže, 600 m od centra města a 1, 2 km od přírodní rezervace Kamenjak.

Ubytování

MONO 2 Economy (pro 2-3 os.): jednopokojové studio se dvěma lůžky a kuchyňským koutem, koupelnou s WC, možností mobilní přistýlky (za příplatek) pouze pro dítě do 10 let.

MONO 3 Economy (pro 3-4 os.): jednopokojové studio se třemi lůžky a kuchyňským koutem, koupelnou s WC, možností mobilní přistýlky (za příplatek) pouze pro dítě do 10 let.

BILO 3 Standard (pro 3-4 os.): ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s přistýlkou pro 3. osobu, s kuchyňským koutem, koupelnou s WC, s možností mobilní přistýlky (za příplatek) pouze pro dítě do 10 let, společný balkon, výhled na moře.

TRILO 4 Standard (4-5 os.): dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s mobilní přistýlkou (za příplatek) pouze pro dítě do 10 let, koupelnou s WC, boční výhled na moře, klimatizace za příplatek.

TRILO 5 Standard (pro 4-6 os.): ložnice pro 2 osoby, druhá ložnice pro 3 osoby, obývací pokoj s mobilní přistýlkou (za příplatek) pouze pro dítě do 10 let, koupelnou s WC, boční výhled na moře.

Popis

Vila je vhodná k příjemné rodinné rekreaci, možnost posezení v zahradě s grilem, klientům je k dispozici parkovací místo a WiFi. 

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat