Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmánový dům Mara

Chorvatsko, Istrie, Premantura

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
4 °C - Zataženo
4 °C - Zataženo
Cena za osobu od 2 515 Kč

Dostupných: 64 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Stálicí naší nabídky je třípodlažní apartmánový dům blízko moře, na klidném místě, poblíž oblázkových pláží, bezbariérové pláže i malé písečné pláže, v dosahu přírodní rezervace Kamenjak. Vila je vhodná pro dvojice, rodiny s dětmi i pro menší společnost. Jedna část domu se zvláštním vchodem má 3 obytná podlaží se studii pro 2–3 osoby. Druhá část domu má 2 obytná nadzemní podlaží, vždy po dvou apartmánech. Dům obklopuje udržovaná zahrada s velkým krytým posezením a grilem. Apartmány a studia pro 2–6 osob jsou vybaveny ventilátory, jeden apartmán s klimatizací za příplatek. Doporučujeme jako komfortní ubytování za velmi výhodnou cenu. Psi jsou zde vítáni.

Vlastní parkoviště, zahrada, kryté posezení, gril; apartmány: jednoduše vybavená kuchyňka a jídelníkout, lednice, komfortní vybavení obývací části a ložnic; lodžie/ balkón, příslušenství – WC a sprchový kout, ventilátor, TV, balkóny/ lodžie/ posezení v zahradě, klimatizace za příplatek v 1x TRILO 4–6, Wi-Fi v ceně zdarma.

Poloha

Od pláže - 220 m bezbariérová pláž (vstupné pro zdravé osoby), 350 m oblázková pláž, 500 m malá písečná pláž, od centra - 600 m restaurace, obchody, směnárna, od centra - 1200 m od přírodní rezervace Kamenjak, od pláže - 450 m městská oblázková pláž, od pláže - 350 m nejbližší pláž bez poplatku, od centra - 600 m od centra, od centra - 9 km od centra Puly.

Stravování

Vlastní

Ostatní

Překrásná panenská příroda rezervace Kamenjak, vodní jeskyně, maják, oblázkové pláže, blízko z ČR

Příplatky na místě: klimatizace pouze v jednom apartmánu TRILO 4-6 5.0 EUR (apartmán / den), pes do 10 kg, pouze po potvrzení CK 5.0 EUR (den).

Ubytování

2x MONO 2 ECONOMY: studio pro 2 osoby s lůžkovou, obývací i kuchyňskou částí v jednom prostoru, bez lodžie v přízemí/s lodžií a nižším stropem v koupelně, ve 2. patře, možná přistýlka pro dítě do 11,9 let jako 3. osoba, po potvrzení CK 2x MONO 2 STANDARD: studio pro 2 osoby, s lůžkovou,obývací i kuchyňskou částí v jednom prostoru, lodžie, 1. patro – pohled park/ studio pro 2 osoby, výhled moře, balkón – 2.patro, možná přistýlka pro dítě do 11,9 let jako 3. osoba, po potvrzení CK3x MONO 3 STANDARD: studio s lůžkovou, obývací i kuchyňskou částí pro 3 osoby, balkón, v přízemí – výhled do zahrady /identická studia, 1. a 2. patro – výhled moře BILO 3 STANDARD: kuchyně s jídelním koutem, ložnice pro 3 osoby, 2. patro – boční výhled moře 2x TRILO 4–6 STANDARD: kuchyně, 2 ložnice pro 2–3 osoby (1 apartmán – možnost klimatizace za příplatek), bočnívýhled na moře – 1. patro, možné přistýlka pro dítě do 11,9 let jako 6. osob. Malé dítě na přistýlce jako 7. osoba lze pouze po potvrzení CK Vzdálenosti: 220 m bezbariérová pláž za poplatek, 500 mmalá písečná pláž, 350 m oblázková pláž, 1.200 m přírodní rezervace Kamenjak, 600 m centrum.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat