Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Premantura 2

Chorvatsko, Istrie, Premantura

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Možnost deště
11 °C - Možnost deště

Poloha

Od pláže - 400 m moře a první pláž, 350 m přírodní rezervace Kamenjak, od centra - 600 m centrum, restaurace, obchody, směnárna.

Popis

Nadstandardní ubytování v rezidenci s bazénem a prostornými apartmány pro 2 – 6 osob je v dosahu 22 km nádherných oblázkových pláží podél dlouhého, úzkého mysu se zátokami letoviska i přírodní rezervace Kamenjak. Třípodlažní luxusní rezidence se studii a apartmány v objektu s bazénem s velmi atraktivní polohou v tiché části malebného letoviska na okraji přírodní rezervace je vhodná pro dvojice i rodiny s vysokými nároky na kvalitu ubytování. Parkoviště, bazén s lehátky a slunečníky; apartmány: ložnice, obývák s plně vybaveným kuchyňským koutem a obývací prostor s jídelní částí, lednice, elektrický sporák, MV trouba, sejf, příslušenství – WC a sprchový kout, balkón, klimatizace BILO 2-3 - TYP P1: obývák s rozkládací pohovkou pro dva, ložnice s manželským lůžkem, 40 m2 BILO 4 - TYP P1: obývák s pohovkou, ložnice s manželským lůžkem a jednolůžko, 45 m2 TRILO 5 – TYP P2: obývák s pohovkou, ložnice (manželké lůžko a 2 oddělená lůžka), 60 m2 TRILO 6 – TYP P3: obývák s rozkládací pohovkou pro dva, 2 ložnice (manželké lůžko/ 2 oddělená lůžka), 60 m2 TRILO 7 – TYP P3: obývák s rozkládací pohovkou pro dva, 2 ložnice (manželké lůžko a jednolůžko/ 2 oddělená lůžka), 70 m2.

Ubytování

Vlastní parkoviště, bazén s lehátky a slunečníky, gril, centrální recepce ve FEDE REZIDENCI KAMENJAK 1****.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Ubytování pro náročné, bazén, blízko moře, přírodní rezervace Kamenjak, pláže v délce 22 km v dosahu 1 hod chůze, vodní jeskyně, průzračná moře s vysokou salinitou a obsahem minerálů.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat