Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Runke 3

Chorvatsko, Istrie, Premantura

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Déšť
12 °C - Déšť

Popis

Nadstandardní ubytování v rezidenci s bazénem a prostornými apartmány pro 2 – 6 osob je v dosahu 22 km nádherných oblázkových pláží podél dlouhého, úzkého mysu se zátokami letoviska i přírodní rezervace Kamenjak. Třípodlažní luxusní rezidence se studii a apartmány v objektu s bazénem s velmi atraktivní polohou v tiché části malebného letoviska na okraji přírodní rezervace je vhodná pro dvojice i rodiny s vysokými nároky na kvalitu ubytování. Apartmány: ložnice, obývák s vybaveným kuchyňským koutem, obývací prostor s jídelní částí, lednice, elektrický sporák, MV trouba, sejf, příslušenství – WC a sprchový kout, balkón, klimatizace : MONO 2 - TYP P1: prostorné studio s lůžkovou, obytnou, s kuchyňskou i jídelní částí v jednom prostoru, 35 m2 BILO 4 - TYP P1: prostorný obývák s pohovkou pro dva, ložnice s manželským lůžkem, 45 m2 TRILO 6 – TYP P3: prostorný obývák s rozkládací pohovkou pro dva, 2 ložnice (manželské lůžko/ 2 oddělená lůžka), 60 m2.

Ubytování

Vlastní parkoviště, bazén s lehátky a slunečníky, gril, centrální recepce v REZIDENCI KAMENJAK 1****.

Stravování

Nebo za příplatek večeře v kvalitní restauraci.

Ostatní

Ubytování pro náročné, bazén, blízko moře, přírodní rezervace Kamenjak, pláže v délce 22 km v dosahu 1 hod chůze, vodní jeskyně, průzračná moře s vysokou salinitou a obsahem minerálů.

Poloha

Od pláže - 350 m oblázková pláž,, od centra - 550 m restaurace, obchody, směnárna, od centra - 1200 m od přírodní rezervace Kamenjak.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat