Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmán Slippy Premantura

Chorvatsko, Istrie, Premantura

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
13 °C - Déšť
13 °C - Déšť

Popis

Dům s privátními apartmány poskytuje komfortní ubytování a dostatek soukromí. Apartmán je oblíben klienty, kteří tráví odpočinek nejraději v přírodní rezervaci Kamenjak či respektují docházkovou vzdálenost k plážím v Premantuře. Přistýlkou v obýváku je pohovka pro 1 osobu do 165 cm. Majitelé bydlí v objektu. Stylové, vkusné vybavení, prostorný apartmán, vybavená kuchyňka s lednicí, TV, klimatizace za příplatek, příslušenství, WI-FI, parkovací místo před domem, gril, 2 terasy: výhledna moře/ na malé náměstí. Vybavení a popis apartmánu: 1. patro: TRILO 4/ TRILO 5 (4 PL +PK + PM): obývák s kuchyňským koutem, pohovka pro 1 osobu, 2 ložnice 2 terasy, gril: výhled moře/ na náměstí - cena ISTRA STANDARD PL = pevné lůžko PK = přistýlka KLASIK za příplatek - tabulková cena: rozkládací pohovka/ pevné lůžko PM = mobilní skládací přistýlka za příplatek pro dítě do 10 let a do 65 kg - 550 Kč - pouze na vyžádání.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Komfortní ubytování, klimatizace v ceně, vhodné pro rodiny, výhled na moře, překrásná příroda přírodní rezervace Kamenjak a její pláže v délce 22 km, vodní jeskyně, průzračná moře s vysokou salinitou a obsahem minerálů.

Poloha

Od pláže - 500 m oblázkové pláže, od centra - 350 m restaurace, obchody, směnárna, od centra - 1000 m od přírodní rezervace Kamenjak.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat