Vyhledat zájezd

Apartmány Pula

Chorvatsko, Istrie, Pula

Strava Bez stravy, Polopenze, Snídaně
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Hotel Pula
Pula - Hotel Pula
Pula - soukromé apartmány
Počasí
14 °C - Možnost deště

Dovolená s dětmi

Poloha

Apartmány jsou různě rozmístěny po oblíbeném istrijském letovisku Pula. Městečko Pula je významný chorvatský přístav a největší město nacházející se na jihu istrijského poloostrova. Pula disponuje několika významnými kulturními pamětihodnostmi, hlavně z antické doby, pořádá se zde také mnoho kulturních festivalů, díky kterým se sem každoročně vydá mnoho turistů.

Popis

Standardně vybavené studia a apartmány s příslušenstvím. Součástí každého studia a apartmánu je kuchyňka s ledničkou a sporákem, jídelní kout, vlastní soc. zařízení, většinou balkon.

 

Pláž  kamenité/skalní plotny: asi do 1 500 m od apartmánů. Pláže Ambrela, Brioni a Histria byly oceněny modrou vlajkou.

Sport a zábava

Pula má dobré podmínky pro vodní sporty (potápění, podmořský rybolov, vodní lyžování atd.). Naleznete zde také dva jachtařské přístavy: ACI Marina Pula přímo v cetnru města a Marina Veruda v letovisku Pula-Veruda. Ze sportovních aktivit je zde dále k dispozici hřiště pro tenis, golf, fotbal, malou kopanou, volejbal vč. plážového, házenou, košíkovou, squash, minigolf a další.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Check in 14:00/check out 10:00

Ubytování

Apartmány nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve dvou až osmilůžkových studiích a apartmánech, bližší popis každého typu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat