Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Vila Bimbašič

Chorvatsko, Istrie, Pula

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
18 °C - Déšť
Cena za osobu od 3 025 Kč

Dostupných: 23 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Překrásné nejen oblázkové, ale i písečné pláže.Vhodné pro klidnou dovolenou, překrásné oblázkové a písčité pláže, zvířata jsou povolena (na dotaz), možnost parkování.

Ubytování

A2 (přízemí) – dvoulůžková ložnice, obývací místnost s kuchyní, koupelna, SAT/TV, terasa, krásný výhled na moře, klimatizace za příplatek, gril.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupit snídaně nebo večeře v místní restauraci (i na jednotlivé dny). Informace u chorvatské agentury po příjezdu. Orientační ceny: snídaně 5 eur/osoba/den, večeře 12 eur/osoba/den.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Poloha

Pješčana Uvala je turistické středisko vzdálené asi 4 km od centra Puly, ležící v blízkosti Punty Verudely. Má překrásné nejen oblázkové, ale i písečné pláže, podle nichž se letovisko jmenuje, s pozvolným přístupem do moře. Místa jsou vhodná pro strávení klidné dovolené s pěkným koupáním. Vila Bimbašič leží 100 m od pláže, 200 m od centra, 100 m od obchodu a restaurace. Možnost parkování 10 m od domu. Zvířata jsou povolena na dotaz a za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat