Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Centinera

Chorvatsko, Istrie, Pula

Ubytování Hotel
Počasí
26 °C - Jasno
26 °C - Jasno
Cena za osobu od 1 964 Kč

Dostupných: 598 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel Centinera se nachází v krásné zátoce Banjole. Banjole, je malá rybářská vesnice v jižní části západní Istrie, se nachází asi 6 km jihovýchodně od Puly, mezi zálivy Solin a Paltan. Pobřeží je členité, pod borovými lesy. Řada zátok, poloostrovů, přírodních pláží, sportovišť a rekreačních zařízení - tenisové kurty, pěší a cyklistické stezky, možnost plachtění a pronájem motorových člunů a další vodní sporty tvoří Banjole jako příjemné místo k pobytu. Obzvláště zajímavý je sportovní rybolov.

Popis

Přímo u pláže, kamenitá, větší oblázky.
Restaurace, "a la carte" restaurace, dva bary, vnitřní bazén s mořskou vodou (uzavřen v období 17.6. 9.9.), internet, zábava a sport (vodní sporty, stolní tenis, volejbal, tenisové kurty cca 250m, animace pro děti a dospělé v hlavní sezoně a mnoho dalších).

Ubytování

Hotel se skládá ze tří pavilonů, které jsou velmi blízko pláže. Každý pavilon má čtyři podlaží: snížené přízemí, přízemí, první a druhé patro. Pokoje v dolním patře a přízemí nemají balkon (klienti mohou využívat společnou terasu), zatímco pokoje v prvním a druhém patře mají balkon a možnost až dvou přistýlek. Všechny pokoje mají TV, telefon, klimatizaci, mini bar, Wi-Fi (za poplatek 7 € / pobyt) a nádherný výhled.

Stravování

Polopenze formou bufetu, nápoje u večeře v ceně (místní víno, pivo, nealko nápoje).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat