Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Horizont

Chorvatsko, Istrie, Pula

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 1 473 Kč

Dostupných: 285 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Sleva 20% při koupi zájezdu do 15.2.2017.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeří. Stravování je formou bufetu, nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Ubytování

Apartmánový komplex Horizont nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 3 až 6-lůžkových apartmánech, některé jsou renovované, případně i orientované na mořskou stranu či s klimatizací. Apartmány disponují vybaveným kuch. koutem, TV/SAT, trezorem, soc. zařízením a balkonem. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
BILO 3.
Obsazenost 3 osoby, asi 19-25 m2, apartmán s 1 dvoulůžkovou ložnicí a obývací místností s lůžkem pro 1 osobu, s kuch. koutem, kávovarem, ledničkou, TV/SAT, trezorem, soc. zařízením a balkonem.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, asi 30-35 m2, dvoulůžková ložnice a obývací místnost s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, s kuch. koutem, kávovarem, ledničkou, TV/SAT, trezorem, soc. zařízením a balkonem.
BILO 4AC.
Obsazenost 4 osoby, asi 35-40 m2, dvoulůžková ložnice a obývací místnost s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, s kuch. koutem, kávovarem, ledničkou, TV/SAT, klimatizací (za příplatek), trezorem, soc. zařízením a balkonem.
BILO 4 ACM.
Obsazenost 4 osoby, asi 35-40 m2, dvoulůžková ložnice a obývací místnost s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, s kuch. koutem, kávovarem, ledničkou, TV/SAT, klimatizací (za příplatek), trezorem, soc. zařízením a balkonem. Apartmán je orientovaný na mořskou stranu.
TRILO 6.
Obsazenost 6 osob, asi 44-50 m2, dvě dvoulůžkové ložnice a obývací místnost s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, s kuch. koutem, kávovarem, ledničkou, TV/SAT, trezorem, soc. zařízením (2x koupelna) a balkonem.
BILO 5.
Obsazenost 5 osob, asi 36 m2, třílůžková ložnice a obývací místnost s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, s kuch. koutem, kávovarem, ledničkou, TV/SAT, soc. zařízením a balkonem.

Poloha

Apartmánový komplex je situovaný v blízkosti moře a asi 3 km od centra letoviska Pula, v části zvané Golden Rocks. Apartmány jsou uspořádány v řadách po 6-20 apartmánech, v přízemí a v prvním patře, rozmístěných na poloostrově, který se stupňovitě svažuje k čistému moři. Vše je obklopeno bujnou vegetací. Z centrálních parkovišť se k apartmánům přichází po pěších a cyklistických stezkách. Spojení s Pulou zajišťuje hromadná doprava jezdící z nedaleké Punty Verudely každých asi 20 minut.
Od moře: Asi 100.
Od centra: Asi 3 000.

Popis

V komplexu je recepce, restaurace, pizzerie, bar, kavárna, market, směnárna, masáže, obchod se suvenýry a novinami, fitness, venkovní bazén s mořskou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu (za poplatek), animační programy, centrální parkoviště, tenisové kurty, minigolf, půjčovna kol. Nedaleko je sportovní a rekreační centrum (Punta Verudela) s 18-ti tenisovými kurty, 2 fotbalové hřiště, hřiště na volejbal, basketbal, házenou, squash, plážový volejbal, stolní tenis.
Oblázkově-kamenitá: asi 100 m od komplexu.

Sport a zábava

Venkovní bazén (lehátka za poplatek), tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, půjčovna šlapadel a vodní atrakce, vodní sporty, animační programy, taneční terasa a diskotéka. Asi 2 km od resortu v komplexu Park Plaza Verudela se nachází velká letní terasa a nová restaurace bar Ambrela - ideální místo pro zábavu přes den i večer. Pro děti: jsou uskutečňovány animační programy, mohou využít i minigolfu a ostatních zařízení nebo se zabavit v dětském mini klubu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat