Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Horizont Zlatne Stijene

Chorvatsko, Istrie, Pula

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
18 °C - Jasno
18 °C - Jasno
Cena za osobu od 515 Kč

Dostupných: 6 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Turistická vesnička Horizont Zlatne Stijene je harmonicky zasazena do bujné středomořské vegetace a leží přímo u křišťálově čistého moře. Komplex je ideální pro ty, kdo hledají odpočinek a relaxaci v přírodě, přesto obklopeni civilizací. Přímo před areálem jsou kamenité pláže a nedaleko, cestou ke komplexu Punta Verudela je hezká oblázková pláž Amarele, které byla udělena Modrá vlajka. Centrum Puly je vzdáleno cca 3 km.

Popis

Bazén s mořskou vodou, tenisové kurty, půjčovna kol a veškeré vybavení sousedního komplexu Punta Verudela: 2 bazény a brouzdaliště, tobogán, aperitiv a café bar, restaurace, prodejna suvenýrů, směnárna, internet. Nedaleko komplexu se nachází sportovní centrum s tenisovými kurty, hřišti na beach volejbal, nohejbal a basket, mini golf, stolní tenis, squash.

Ubytování

Všechny byty mají vybavený kuchyňský kout (varná deska, lednice, kávovar), koupelnu se sprchou a WC, sat TV, trezor a balkon nebo terasu.Apartmán A3 (B2-3) pro 2-3 osoby: 1 dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, popř. dalším lůžkem.Apartmán A4 (B2-4)pro 2-4 osoby: 1 dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, popř. dalšími 2 lůžky.Apartmán A4* (BX2-4)pro 2-4 osoby: stejný jako A4, ale prostornější, možnost klimatizace za příplatek.Apartmán A4** (BX2-4 sea side)pro 2-4 osoby: stejný jako A4, ale s výhledem na moře, možnost klimatizace za příplatek.Apartmán B6(B4-6)pro 6 osob: 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 lůžky. Označení typu v závorkách je značení místní agentury, které bude použito ve voucherech-poukazech na pobyt.

Stravování

Vlastní nebo možnost večeří či polopenze (bufet) za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat